Fashion Mascara (Tusz wodoodporny wydłużająco - pogrubiający)

Fashion Mascara (Tusz wodoodporny wydłużająco - pogrubiający)

Zgłaszająca osoba: Ćma007

Tusz oparty na naturalnych woskach i olejach, wzbogacony o prowitaminę B5 chroni i odżywia rzęsy. Odporny na łzy i wilgoć. Optycznie pogrubia i wydłuża rzęsy. Bezzapachowy, nie powoduje podrażnień. Odpowiednia szczoteczka zapewnia dokładne pokrycie rzęs i zapobiega ich sklejaniu.

Oferowany w pięciu intensywnych kolorach: czarny, niebieski, granatowy, grafitowy, brązowy.

Cena: 9zł

Klasyczna maskara

Klasyczna czarna maskara:
tania, lekko wydłuża, ale niestety nie pogrubia.
Największy minus to do producenta, który reklamuje ten tusz jako wodoodporny, a nim nie jest, za każdym razem gdy padał śnieg czy deszcz miałam ten tusz rozmazany pod okiem.
Plusem dla nie jest to że się
nie kruszy,
bezproblemowo się ją zmywa z rzęs,
ma ładny czarny kolor,
jest tania,
nie zniszczyła mi rzęs.

Używam tego produktu od: wrzesień 2012-marzec 2013
Ilość zużytych opakowań: jedeno

Dobry produkt!

Plusy:
+ wydluża rzęsy
+ jest woodporny
+ nie skleja rzęs
+ nie zostawia grudek
+ wygodna szczoteczka
+ cena.

Minusy:
- po dłuższym czasie od otwarcia już nie daje takiego efektu na rzęsach jak na początku
- staje się "mniej wodoodporny".

Mimo wad jest to najlepszy wodoodporny tusz jaki kiedykolwiek miałam (nawet ktoś pochwalił że fajnie wygląda, więc różnica jest ;)). Jedną gwiazdkę odjęłam właśnie za te zmieniające się właściwości tuszu.
Miałam kolor czarny, teraz zastanawiam się nad zakupem niebieskiego.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie.

Oj słabiutko

Mam kolor niebieski. Długo szukałam takiego intensywnego niebieskiego koloru, bo niestety najbliższy kolorem jest tusz Guerlain, a jakoś nie miałam wolnych dwóch stówek, więc kupiłam ten.

Opakowanie jest wygodne, podobnie jak szczoteczka, ale sam tusz, poza intensywnością koloru, nie zachwyca. Konsystencja marna, gęsta. Na początku miałam wrażenie że jest zeschnięty, i jak można sobie wyobrazić, ciężko go nałożyć na rzęsy i dobrze rozprowadzić. Rekordowo szybko gęstnieje i zasycha na rzęsach, przez co robi totalne owadzie nóżki. Trochę pogrubia, raczej nie podkręca. Kolor nie jest taki imponujący jak w opakowaniu. Jednak zainwestuję w Guerlaina. Słabiutko.

Ilość zużytych opakowań: jedno standard

Dieta na trądzik

Bardzo dobry

Plusy:
- nie skleja rzęs
- łatwo go zmyć
- wydłuża rzęsy
- nie osypuje się
- pogrubia rzęsy
- dobra szczoteczka
- nie wysycha w opakowaniu
- wydajny
- na początku używania jest wodoodporny
- cena

Minusy:
- pod koniec używania jest mniej wodoodporny niż na początku

Miałam kolor czarny. Gdy zaczęłam go używać był to wprost ideał, ale jakoś 2 miesiące przed skończeniem opakowania jego wodoodporność straciła na wartości. Pod wpływem łez zaczął się rozmazywać, a potem deszcz też tak na niego działał. Mimo to jest to najlepszy tusz jaki kiedykolwiek miałam.
POLECAM!

Niby fajnie, ale...

Sama nie wiem co o nim myśleć. Łącznie miałam trzy tusze: granatowy, niebieski i czarny.

Kupując granatowy, zawiodłam się na kolorze - niemal nie różnił się od czerni (niemal, bo po intensynym wpatrywaniu się w lusterko można było dostrzec właściwy odcień). Czym prędzej kupiłam więc niebieski, a granatu używałam na co dzień jako czerni.

Tusz niebieski ma przepiękny, intensywny odcień. Oba tusze (granat i niebieski) faktycznie pogrubiają i wydłużają rzesy, nie tworząc przy tym grudek, nie obsypując się. Na deszczu się nie rozmazują, nie zaryzykowałabym jednak pływania ;)

Po wykończeniu granatu zakupiłam ochoczo czerń. Niestety, nie jestem już tak zachwycona. Nowy tusz jest jakby gęściejszy, bardziej treściwy i trudno go nałożyć równomiernie, unikając sklejenia, a czasem i grudek. Aplikacja zajmuje tym samym więcej czasu.
Może trafiło mi się jakieś felerne opakowanie...

Na podstawie niebieskiego tuszu mogę stwierdzić, iż długo zachowuje świeżość. Mam go w kosmetyczce od kilku miesięcy (bo używam sporadycznie) w stanie niezmiennym. Wręcz sprawia wrażenie nowszego od czarnego, który gości u mnie od mniej więcej trzech tygodni.

Mimo wszystko sądzę, że w swojej cenie to dobry produkt, dlatego daję czwóreczkę. Nie wiem czy kupię ponownie (niebieski z chęcią, czerń już pewnie sobie daruję).

Używam tego produktu od: prawie roku
Ilość zużytych opakowań: 1 i w trakcie dwóch

wydłuża i pogrubia

Kupiłam ten tusz pod wpływem impulsu gdy zobaczyłam, że jest w granatowym kolorze. Sam tusz po nałożeniu na rzęsy jest niestety bardziej czarny niż granatowy, ale to jedyna jego wada. Wygodna szczoteczka pozwala na pomalowanie każdej rzęsy perfekcyjnie oddzielając je od siebie. Po kilku godzinach tusz nie osypuje się ani nie kruszy. Łatwo zmywa się zwykłym mleczkiem do demakijażu. Kolejne opakowanie kupię w niebieskim kolorze (szkoda, że nie ma fioletowego).

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

okropny

mimo, że kolorki ładne - niebieski i granatowy, to jakość tuszu pozostawia wiele do życzenia.
Robi grudki, jest gęsty , kleisty - istne mazidło.
Skleja rzęsy jakkolwiek się nim nie pomalować, po 2 miesiącach zasycha w pudełku i taki z niego pożytek ;]

Ilość zużytych opakowań: pół

Za tą cenę, może być

Nie jest zły, ładnie wydłuża rzęsy. Pogrubienia jednak nie zauważyłam. Nie kruszy się, jednak po kilku godzinach jest praktycznie niewidoczny. Jego właściwości wodoodporne tez nie zachwycają.
Za tą cenę godny polecenia.

Ilość zużytych opakowań: 1 (dzisiaj kupiłam 2)

lepszy niż rimmel

kupiłam ten tusz tylko ze względu na kolor- niebieski... na co dzien malowałam się rimmelem... po pierwszym nałożeniu i całym dniu rimmel poszedł w odstawke ;p hean z nim wygrał bo :

*pomimo ze tusz jest nowy na szczoteczce zostaje tylko tyle tuszu ile powinno byc
*nie rozmazuje się
*nie kruszy
*nie osypuje
*dobrze rozdziela rzęsy
*pomimo tego, ze jest wodoodporny to łatwo go zmyć :)
*z deszczem nie ma szans :DUżywam tego produktu od: miesiąc

miłe zaskoczenie

Pierwszy tusz znalazł się u mnie przypadkowo. Kojarzyłam firmę z tanich produktów, więc zbyt wiele nie oczekiwałam. I tu miłe zaskoczenie. Mam długie, gęste rzęsy [ taki pech ;) ] i nie każdy tusz mi pasuje. Często te super-markowe są za gęste i wyglądam bardzo sztucznie.
Ten tusz jest akurat jeśli chodzi o konsystencje. Nigdy nie mam sklejonych rzęs, ani grudek. Dodatkowo sprawdza się jako wodoodporny, a zarazem łatwo się usuwa płynami do demakijażu.
Teraz "zaszalałam" i mam piękny odcień niebieski.

Używam tego produktu od:2 lat

Polecam, zachęcam ...

Moim zdaniem naprawdę dobry tusz. Latwo się nakłada - nie mam problemu ze sklejaniem czy rozmazywaniem. Mam kolor brązowy, który jest niemal czarny (może mniej intensywny). Jako tusz wodoodporny - sprawdza się, nie działają na niego łzy czy deszcz. Teraz kupiłam sobie tusz Wonder z Oriflame i stwierdzam, że tęsknię za tym z Heana. Oriflameowski strasznie skleja rzęsy i wydają się nienaturalne. Natomiast Hean dawał wrażenie naturalności (nie lubię przesady w makijażu), dlatego chyba do niego wrócę. Doadam jeszcze, że dobrze podkręca. Polecam :)Używam tego produktu od:ponad pół roku

może być

Szukałam jakiegoś tuszu, który będzie dawał naturalny efekt i ten sprawdził się w miarę dobrze.
Niestety ma kilka wad:
- nie jest zbyt trwały, ale przy tym nie osypuje się. Po prostu po jakimś czasie jest go mniej na rzęsach i są słabiej podkreślone.
- miał być wodoodporny i czasem tego zadania nie spełnia,
- kolor określony jako brązowy w rzeczywistości jest kolorem czarnym z tym że trochę mniej intensywnym.

A teraz jego plusy ;) :
+ daje naturalny efekt, idealny do delikatnego dziennego makijażu,
+ dobrze się go nakłada,
+ ładnie pachnie (jakby orzechowo?),
+ jest tani
+ długo się przechowuje tzn. mam go już ponad rok i zachowuje się tak samo jak na początku. Nie wysycha i nie zbryla się w małe grudki.
+ jest wydajny.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań 1