Milk & Honey Gold, Bath & Shower Gel (Żel do kąpieli i pod prysznic)

Milk & Honey Gold, Bath & Shower Gel (Żel do kąpieli i pod prysznic)

Oczyszcza i jednocześnie nawilża oraz odżywia skórę. Po kąpieli skóra jest gładka i pełna energii.

bardzo dobry

Bardzo fajny zel pod prysznic. Ma gesta konsystencje przez co jest wydajny.A do tego ciekawy zapach,nie jest to dokladnie mleko i miod. Po zastosowaniu tego zelu nie musze koniecznie stosowac balsamu,nie przesusza skory ale tez nie nawilza specjalnie. Polecam wyprobowac :D
Recenzja nie jest sponsorowana,produkt kupiony za wlasne pieniadze
Używam tego produktu od: kilku tygodni

zwykły żel do mycia ciała

W sumie zużyłam już około z 5 butelek tego żelu.
Dobrze oczyszcza skórę ciała ale żeby ją nawilżał to już nie. Taki sam efekt uzyskuję po umyciu się mydłem.
A używam go chyba tylko ze względu na sam zapach.
Dobrze się pieni, nie jest ani za rzadki ani też za gęsty. Wygodne opakowanie, może trochę ciężko się otwierające.

Kupuje go tylko w promocji z katalogu lub z allegro.

Nigdy nie dam za niego więcej niż 15 zł bo nie jest tego wart

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań: w sobotę zaczęłam 5 opakowanie

- nawilza
- super pielegnuje

Korzystna cena.
Organiczne ekstrakty
Super zapach poprawiajacy humor i wspaniale relaksujący:))))

Używam tego produktu od:2 miesiecy

Manicure - velvet nails

Gęsty, nie wysusza

Pierwszy raz jestem zadowolona z żelu pod prysznic z Oriflame :) Konsystencja przypomina mi Dove, jest bardzo gęsty, super się pieni, wspaniale pachnie. Przede wszystkim nie wysusza skóry, moim zdaniem jest bardzo wydajny.

Ilość zużytych opakowań:1/3

Jedyny, innego nie chcę!

Jest jedynym żelem pod prysznic, który nie wysusza u mnie skóry. Inne powodują dziwne, bardzo swędzące zmiany skórne, z którymi musiałam odwiedzać dermatologa...
Ładnie pachnie, jest dość wydajny. Skóra jest po nim miękka, wygładzona, nie muszę używać balsamu.
Jak dla mnie ideał.
Jeśli chodzi o cenę - gdyby kosztował więcej, i tak bym go kupiła.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Rewelacja!!!

Mam duze problemy ze skóra a raczej mialam kiedy nie uzywalam tego zelu.

Przez jakis czas nie mialam dostepu do kosmetykow Oriflame i uzywalam zwyklych ze sklepu, oczywiscie wszystkie dla skory wrazliwej.
Niestety zaczely sie wtedy problemy, bardzo mocne wysuszenie skory, swedzenie, pieczenie i poranione rece :(
Wtedy przypomnialam sobie o moim ulubionym zelu, kiedy go uzywalam nic zlego nie dzialo sie z moja skora.
Od tamtej pory zero problemow ze skora, wystarczy jeden dzien uzywania czegos innego a problem pojawia mi sie na nowo.

Ja i Milk & Honey zostalysmy skazane na siebie :)

Poza tym ze dziala bardzo nawilzajaco to rowniez slicznie pachnie i dobrze sie pieni.

Polecam tym ktorzy maja mocno przesuszona skore.

Ilość zużytych opakowań: mnóstwo

Dla mnie świetny

Mi ten produkt jak najbardziej przypadł do gustu, z resztą jak wszystkie produkty z tej serii (no może oprócz mydełka w kostce). Zapach bardzo mi się podoba, żel nie pieni sie za bardzo, ale mnie to nie przeszkadza. Zauważyłam u siebie, że produkt ten nawilża moją skórę. Naprawdę polecam.

Sredniaczek

Zapach tego zelu byl najbardziej znosny, tzn. namjniej drazniacy posrod calej serii milk&honey. Ale napewno nie jest to zapach miodu. Jest jednak do przezycia.
Dosc dobrze nawilza, fajnie sie pieni. Ale dostalam po nim uczulenia na dekolcie, wiec nie kupie go wiecej.

Używam tego produktu od: miesiac

przeciętny

Kupiłam w jakiejś promocji razem z kremem do ciała milk&honey. Szczerze mówiąc spodziewałam się jakiegoś cuda, bo cena samego żelu powala na kolana. Zapach przyjemny, choć meko z miodem to nie jest na pewno. Bardzo podoba mi się opakowanie, bardzo estetyczne. Tylko nakrętka topornie się otwiera. A w środku? Najzwyklejszy żel pod prysznic. Pieni się, myje, nic nadzwyczajnego.

Używam tego produktu od:jakiś czas temu

ta cena...:/

kupiłam go po cenie bardzo promocyjnej jako konsultantka, nawet na promocji jest dla mnie za drogi (zużywam duże ilości żeli pod pryznic:D)
opakowanie bardzo wygodne
zapach i konsystencja super
ten kolor... taki złociutki:)
super się pieni, nie wysusza skóry, jest bardzo fajny ale drogi:/
daje mi taką namiastkę luksusu:)

Używam tego produktu od:3 mce

lubię :)

Używam go zawsze w połączeniu z kremem do ciała z tej samej serii. Lubię jego zapach i to że nie wysusza skóry. Daje mi namiastkę luksusu:) Kupuję go tylko w promocji, bo inaczej jest dość drogi jak na żel. Ma ładne opakowanie.

Używam tego produktu od:dwóch lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań:kilka

cena zdecydowanie przesadzona.

ja mialam go za megawielka promocje( ok 3zl dla konsultantki) ,inaczej nie kupilabym go. zapach przyjemniachny ,chociaz czasem faktycznie wydaje sie zbyt mdly. taka slodka kapiel i prysznic z nim :) mnie osobiscie denerwuje oakowanie,nie lubie takich tub,a ta szczegolnie ciezko sie otwiera ;/ dlatego musze odkrecac go a to powoduje,ze wiele zelu wylewa sie;p pielegnujacy? nie...taki poprostu zel,szkoda ze ma SLS.. ale nie wysusza,ladnie pachnie,wiec 3 gwiazdki sa

Używam tego produktu od:miesiaca