Life Circle Leaf EDT

Life Circle Leaf EDT

Zagraj w zielone! Orzeźwiający zapach sprawi, że poczujesz się jak leśna nimfa, która tańczy wśród drzew. Kompozycję rozpoczyna intrygujące połączenie młodych listków bluszczu z egzotycznym imbirem. Wrażenie tajemniczości ustępuje miejsca słodyczy, gdy konwalia łączy się z jaśminem. Białe piżmo i ambra dają poczucie harmonii.

pamiętam :)

Przeglądając KWC zauważyłam ten zapach i pomyślałam, że zupełnie o nim zapomniałam, a jednak na widok buteleczki i opisu przypominały mi się wyraźnie jego nuty i wrażenie, jakie na mnie robił.

Zapach z kategorii zielono-ziołowych, ze słodkimi nutami w bazie, bardzo lekki. Nie wiem, czy dzisiaj bym chciała go używać, ale wiadomo, gust oraz zmysł powonienia zmieniają się z wiekiem. Ten zapach miał w sobie coś unisex, był bardzo lekki, nieco wodny. Pamiętam doskonale pierwsze nuty zgniecionych ziół, zieleni, oraz akord imbirowy.

Niestety, miał też ten leciutki typowy dla większości zapachów Oriflame ton... po ulotnieniu się nut głowy i serca robił się nieco mdlący i męczący.

Podobny typ co sławetne Chanson d\'Eau, z tym że jednak szlachetniejszy, no i słodszy.

Szkoda, że go już nie ma, być może jednak bym się ponownie w ten zapach zaopatrzyła. Po prostu byłby bardzo fajny do sportowych ubrań na lato, na wycieczki w plener, pod namiot, gdzie nie pasuje tak do końca roztaczać woni jak z salonów na Rivierze ;)

Używam tego produktu od: dawno temu
Ilość zużytych opakowań: jednej flakon

Zielony, trawiasty

Na początku pachnie jak zgnieciona trawa i zioła, ładnie i świeżo. Ale dalsze akordy są słodsze i troszkę bardziej banalne, takie typowo kwiatowe. Na szczęście jest dość nietrwały co zmusza do częstego psikania, wtedy tez czuć ten początkowy, fajny zapach. Butelka ładna, tylko korek łatwo spada i lata luzem w torebce:) Wizualnie całość bardzo harmonijna: zieleń wody w butelce przypominającej liść, oszczędne napisy. Podoba mi się.

Używam tego produktu od: Bardzo dawna
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 x 50 ml

Świeży, ulotny zapach lasu

Niesamowicie orzeźwiający, lekki, z nutką cierpkości. Ostry akcent sprawiał, że woda toaletowa nie była mdła.
Jak zapach wilgotnego runa w słoneczny dzień w lesie, magiczny i niestety efemeryczny.
Biła od niego tajemnica i orzeźwienie.
Dała bym wiele by móc go użyć choć jeszcze raz...

Ilość zużytych opakowań: trzy

Jak zrobić makijaż Modern Marilyn

PIĘKNY,NIETRWAŁY ZAPACH...

Kupiłabym tą wodę toaletową jeszcze raz,pomimo tego,że jest baaardzo nietrwała i zapach ulatnia się praktycznie w godzinę po aplikacji :/
Ale ten zapach właśnie... Piękny...Obłędny...Zniewalający...Świeży...Niewinny...
Aksamitny...Doprowadzający zmysły do szału...
Ach,uwielbiam tę woń!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
I jeszcze związane z nim wspomnienia-pierwszej,młodzieńczej,namiętnej miłości...
Ach,wiele bym za niego dała-szkoda,że już go nie produkują :( :( :( :(

Używam tego produktu od: kiedyś namiętnie
Ilość zużytych opakowań: z 8

FAJNY, ALE KRÓTKOTRWAŁY

Całkiem ciekawy, inny zapach, delikatny, ale jednak ma to coś w sobie. Strasznie krótkotrwały, po godzinie nie czuć go ani trochę. Nie jest tani, ale wydaje mi się, że jest warty swojej ceny.

Używam tego produktu od:używałam jakiś czas temu

średnio

Zapach całkiem nie najgorszy, gorzej z trwałością.

Popsikam się, a za pół godziny nic nie czuć.

Szkoda, bo zapach jest dość nietypowy, leśny.

Opakowanie też przyejmne i dobrze leży w dłoni.

Dla mnie minus za nietrwałość.

Ilość zużytych opakowań: 3/4

szukam odpowiednika

uwielbiam ten nimfiasty leśny zapach ;) ale niestety bólem jest jego trwałość-więc szukam odpowiednika jakiejś wody perfumowanej-i tu poprosze o pomoc Was-zapewne ekspertek więszych niz ja bo w perfumach ejstem zielona a te kupilam w ciemno poprzez recenzje i fora je dobrałam i sie zakochałam ale jednak jest ten niedosyt trwałości

Używam tego produktu od:2lat

Lekki

Zielony, lekki, wiosenny.
Niesie dobre skojarzenia ze słoneczną, ciepłą pogodą.
Za tę cenę trawołci jednak oczekiwać nie możemy.
No cóż, coś za coś.
OK

bardzo go lubię

na początku nie byłam przekonana. Jak tylko się psiknie, czuś bardzo zielone nuty. Mocny trawiasty zapach ,który potem troche ustępuje i perfumy robią się dużo przyjemniejsze. Sa to jedne z 3 najczęciej przeze mnie używanych perfum [obok Devotion Gabrieli Sabatini i Fire z oriflameu].
Szczególnie chętnie psikam się nim jak ubieram się na zielono :D Idealnie pasuje do tego koloru.

Używam tego produktu od:kiedy się ukazał

wspomnienie lata

Zapach bardzo świeży, przywodzący na myśl zapach skoszonej trawy, lekko gorzki, zdecydowanie nie na obecna porę roku. Dosyć szybko się ulatnia, ale mozna go przetestować.

Używam tego produktu od:roku

ok

zapach przyjemny, delikatny i dla każdego. wszystko byłoby ok, gdy nie to, że mało trwały. polecam dla młodych kobiet, nastolatek na dzień, bo sądze że na impreze zbyt mdły

Używam tego produktu od:roku

świeży!:)

Często wracam do tej wody toaletowej. Jej zapach jest świeży, orzeźwiający i dodający energii.Na początku czuć jakby zapach trawy ale na szczęście szybko on mija:) Jeden z moich ulubionych zapachów:)

Używam tego produktu od:10miesięcy