Yoghurt & Blackcurrant Cream Mask (Kremowa maseczka z jogurtem i czarną porzeczką)

Do cery normalnej i suchej. Odżywia i wygładza skórę, wspomaga przywrócenie równowagi lipidowej.

JAK DLA MNIE ODPADA

Maseczka ma być łagodna i kremowa... fakt konsystencję ma kremową i miłą w rozprowadzaniu, ale łagodna na pewno nie jest!! gdy tylko dotknie mojej skóry od razu czuję pieczenie, jakby ją od razu podrażniała. a dodam, że nie mam skóry skłonnej do podrażnień, żaden kosmetyk mnie też nie uczula. więc jest z nią chyba coś nie tak... kupiłam ze względu na obłędny zapach- można ja jeść łyżeczką. ale to w zasadzie jedyna jej zaleta. nie nawilża na pewno, o oczyszczaniu też nie ma mowy, może cos tam wygładza, ale w niewielkim stopniu. mimo małej pojemności nie mogę skończyć pierwszego opakowania, a bardzo nie lubię wyrzucac kosmetyków :) podsumowując- nie polecam

niezła

Całkiem niezła maseczka, przyjemna kremowa konsystencja, ładny zapach. Dobrze wygładza i nawilża cerę, aczkolwiek z racji jej "kremowości" polecam ją raczej na zimę, dobrze ukoi cerę w czasie mrozów (zwłaszcza policzki). Ja niestety musiałam ja stosować rzadziej niż raz na tydzień, ponieważ była dla mnie za ciężka, ale obecnie zimą, jak znalazł :). I teraz wreszcie udało mi się ją skończyć ;).

Używam tego produktu od: ponad roku

Bez rewelacji

Maseczka bez żadnych rewelacji. Plusy za zapach i wydajność. Wygładzenie jest, ale bardzo krótkotrwałe. Nie widzę jako takiego nawilżenia. Nie używam jej zbyt często, gdyż mam cerę tłustą. Stosuje tylko wtedy, gdy skóra jest przesuszona preparatami na pryszcze. Trochę pomaga cerze dojść do ładu, ale bez specjalnej rewelacji.

Używam tego produktu od:6 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Makijaż Maybelline

słabe nawilżenie ale wygładza

Maseczka ma zabójczo piękny zapach. Konsystencja tez jest przyjemna, jak jej siostry z serii cięzko się zmywa, ale to idzie przeżyć. Bardzo często są w promocji, wtedy się opłacają i są godne tej ceny, standardowa 17 zł kapkę przesadzona. Ta maseczka tylko trochę nawilża skóre normalną, więc dla suchej był wogóle nie polecała, ale naprawdę fajnie wygładza, buźka jest po niej odżywiona, więc odżywienie naprawdę na dobrym poziomie. Moim zdaniem 4,5 gwiazdki dla cery normalnej - ale że brana jest pod uwagę w obietnicach też sucha - odejmuje 1,5 gwiazdki. Producent się przeliczył.

Używam tego produktu od: ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: 3,5

ładnie pachnie

Dobra maseczka nawilżająca, znakomicie sie rozprowadza i wchłania.Ponadto ma piękny zapach i to jest duży plus. Ponadto dobrze nawilża skórę. Warto kupić

Używam tego produktu od: 1 rok

całkiem całkiem

Mam cerę mieszaną, i efekt nawilżenia jest w sam raz - maseczka prawie całkowicie wchłania się w skórę, pozostaje jedynie cieniutki film do zmycia. W zawiązku z tym do cery suchej pewnie będzie zbyt delikatna i nie da efektu. U mnie spisała się całkiem dobrze, konsystencja i zapach na plus, podoba mi się ten efekt wygładzenia i odświeżenia.

Używam tego produktu od: trudno określić
Ilość zużytych opakowań: użyta kilkanaście razy

bardzo dobra, ale..

+ niska cena (ja w promocji płaciłam 9.90)
+ ładniutk zapach :)
+ przyjemna konsystencja
+ łatwo się nakłada i zmywa
+ pozostawia buźkę oczyszczoną, matową
+ meega wydajność. Użyłam jej już jakieś 6 razy a maseczki jakby w ogóle nie ubyło :)

minus jest tylko jeden, ale jest dość znaczący i to zadecydowało, że ta maseczka nie jest moim KWC:

- słaabo nawilża. Niestety. A mam suchą cerę i przydałaby się pożądna dawka nawilżenia- w końcu to maska a nie żel czy mleczko do twarzy :( Spodziewalam się lepszego nawilżania.

Używam tego produktu od: kilku tygodni.

nie dla wrażliwej cery

daje dwie gwiazdki jedynie za zapach i za przyjemne nakladanie.. bo juz po chwili robi sie koszmar.. twarz piecze niemiłosiernie,mam wrażliwą cerę i nie polecam nikomu kto tez taką ma.. ostatnio uzylam jej pare razy jakies pol roku temu i postanowilam ze znow po nią sięgnę z myslą ze moze juz nie bedzie piec.. i niestety to byla pomylka, bo było jeszcze gorzej;/ nie zdarzylam jej do konca nałozyc a juz musialam zmyc..chyba bede zmuszona ją wyrzucic, a szkoda bo zapach śliczny

Używam tego produktu od:kilka razy od ok 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań:poł pierwszego

super

kupiłam maseczkę w promocji za 9.90zł

plusy:
Dobrze nawilża buzię
ładnie pachnie
łatwo się nakłada i zmywa
nie wychodzą mi po niej krostki

minusów nie widzę. chociaż nie jest to moje KWC.
szukam dalej

świetna

Plusy:
-dobrze nawilża
-prześlicznie pachnie
-łatwo się zmywa
-jest bardzo wydajna
Dodam że kupiłam maseczkę w promocji (9,90) za taką cenę i przyjemność stosowania warto wpróbować

Używam tego produktu od:

zbędna

W roli maseczki do twarzy wystąpiła u mnie tylko raz, efektów żadnych nie zauważyłam. Chętniej sięgałam po inne maseczki z mojej półki, gdyż stosowanie tej żadnej przyjemności mi nie sprawiło:
-zbyt cięzka konsystencja
-drażniący zapach- męczący, ciężki, nieświeży, aczkolwiek nie brzydki
-trudna do zmycia.

Wykorzystałam ją jako krem do rąk - średnie działąnie, nie nawilżała, i krem do stóp - tu sprawdziła się ok.

Jedyny plus - wydajność, mam wrażenie że jest i jest i jest i się nie kończy.

Dla mnie zupełnie zbędna.

Używam tego produktu od:kilka miesiecy

Sama nie wiem...

Plusy:
+cena ;)
+cudowny,śliczny zapach
+pozostawia skórę nawilżoną,mięciutką,lekko ściągniętą i matową
+wydajna
+świetna konsystencja,łatwo się spłukuje
+nie zatyka porów,nie przetłuszcza cery
Minusy:
-nie zauważyłam jakichś spektakularnych efektów.Wahałam się,czy dać 3*,czy 4*.Daję 4,bo dobrze nawilża i jest bardzo przyjemna w stosowaniu dzięki boskiemu zapachowi.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy