Herbal Face Pack (Maseczka ziołowa do twarzy)

Herbal Face Pack (Maseczka ziołowa do twarzy)

Maseczka przywraca skórze promienność. Odpowiednia dla każdego rodzaju skóry, usuwa obumarłe komórki. Zioła zawarte w tej maseczce mają cudowne działanie na dojrzałą skórę odnawiając komórki i przywracajac jej zdrowie i blask. Maseczka posiada silne działanie antybakteryjne. Pomaga utrzymać prawidłowe pH skóry. Doskonale oczyszcza z wszelkich zanieczyszczeń i powoduje uczucie świeżości.

Cena: 20 zł / 50 ml, 30 zł / 100 ml

Cudowny zapach i efekty.

Zgłosiłam tę maseczkę, więc czuję się w obowiązku ją ocenić i zachęcić do niej inne wizażanki! Ja jestem z zakupu bardzo zadowolona, choć maseczka nie daje błyskawicznych efektów. Jednak po dwóch miesiącach cotygodniowego używania jej po wcześniejszym peelingu mogę z całą pewnością stwierdzić, że spełnia ona zapewnienia producenta.
Skóra jest bardziej promienna i zdrowsza, znacznie poprawił się stan mojej cery (o to "obwiniam" ;) nie tylko maseczkę Jiva, ale i inne kosmetyki, które w celu zniwelowania niekorzystnych zmian skórnych stosowałam; ale na pewno maska ta się do tego przyczyniła). Rozjaśnia i trochę ściąga cerę, zastygając jak każda glinkowa maseczka.
Ma przepiękny, niespotykany zapach, dla mnie trudny do zdefiniowania, który sprawia, że czasem wsadzam zwyczajnie nos w opakowanie i się napawam ;). Słoiczek (plastikowy :() jest malutki, ale potrzeba naprawdę niewiele kosmetyku, by pokryć całą twarz jego warstwą. Jest więc wydajny, na pewno starczy na kolejne dwa miesiące, a może i więcej.

Gwiazdkę odejmuję za to zamieszanie z jej nakładaniem: najpierw trzeba porcję maseczki zalać wodą, czy też, jak mówi producent "namoczyć" (co nie oznacza wymieszania jej z płynem, jak okazało się po pierwszej nieudanej próbie, gdy maseczka spłynęła mi z twarzy;)) na co najmniej 30 minut, potem na tak samo długo pozostawić ją na twarzy.
Ale warto! Polecam!:)

Używam tego produktu od: 2 miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno.