18.URODZINY Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy
Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Jiva Ayurveda, Herbal Face Pack (Maseczka ziołowa do twarzy)

Jiva Ayurveda, Herbal Face Pack (Maseczka ziołowa do twarzy)

Średnia ocena użytkowników: 4 /5

Kategoria
Pojemność 50 ml
Cena 20,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Maseczka przywraca skórze promienność. Odpowiednia dla każdego rodzaju skóry, usuwa obumarłe komórki. Zioła zawarte w tej maseczce mają cudowne działanie na dojrzałą skórę odnawiając komórki i przywracajac jej zdrowie i blask. Maseczka posiada silne działanie antybakteryjne. Pomaga utrzymać prawidłowe pH skóry. Doskonale oczyszcza z wszelkich zanieczyszczeń i powoduje uczucie świeżości.

Cena: 20 zł / 50 ml, 30 zł / 100 ml

Recenzje 1

Średnia ocena użytkowników: 4 /5

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Cudowny zapach i efekty.

Zgłosiłam tę maseczkę, więc czuję się w obowiązku ją ocenić i zachęcić do niej inne wizażanki! Ja jestem z zakupu bardzo zadowolona, choć maseczka nie daje błyskawicznych efektów. Jednak po dwóch miesiącach cotygodniowego używania jej po wcześniejszym peelingu mogę z całą pewnością stwierdzić, że spełnia ona zapewnienia producenta.
Skóra jest bardziej promienna i zdrowsza, znacznie poprawił się stan mojej cery (o to "obwiniam" ;) nie tylko maseczkę Jiva, ale i inne kosmetyki, które w celu zniwelowania niekorzystnych zmian skórnych stosowałam; ale na pewno maska ta się do tego przyczyniła). Rozjaśnia i trochę ściąga cerę, zastygając jak każda glinkowa maseczka.
Ma przepiękny, niespotykany zapach, dla mnie trudny do zdefiniowania, który sprawia, że czasem wsadzam zwyczajnie nos w opakowanie i się napawam ;). Słoiczek (plastikowy :() jest malutki, ale potrzeba naprawdę niewiele kosmetyku, by pokryć całą twarz jego warstwą. Jest więc wydajny, na pewno starczy na kolejne dwa miesiące, a może i więcej.

Gwiazdkę odejmuję za to zamieszanie z jej nakładaniem: najpierw trzeba porcję maseczki zalać wodą, czy też, jak mówi producent "namoczyć" (co nie oznacza wymieszania jej z płynem, jak okazało się po pierwszej nieudanej próbie, gdy maseczka spłynęła mi z twarzy;)) na co najmniej 30 minut, potem na tak samo długo pozostawić ją na twarzy.
Ale warto! Polecam!:)

Używam tego produktu od: 2 miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno.

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  0
  produktów

  270
  recenzji

  198
  pochwał

  10,00

 2. 2

  6
  produktów

  278
  recenzji

  61
  pochwał

  7,95

 3. 3

  9
  produktów

  91
  recenzji

  315
  pochwał

  7,52

Zobacz cały ranking