Mousse Foundation Creamy Matt Finish (Podkład w musie)

Mousse Foundation Creamy Matt Finish (Podkład w musie)

Delikatny podkład o unikatowej, kremowej formie musu do każdego rodzaju cery. Zawiera wysokowartościowe pigmenty NEO VISION COMPLEX optycznie wyrównujące koloryt skóry. Formuła wzbogacona o kompleks wygładzający lekko nawilża oraz zapewnia aksamitnie matowe wykończenie makijażu.

Cena: ok. 20 zł

..... nie nie ....

Najbardziej nie podoba mi sie opakowanie. Jak ma sie dlugie paznokcie to nie mozna tego palcami nakladac :P Jest tez taki lekko grudkowaty. No i wcale nie kryje za dobrze, a juz na pewno nie matuje... :(

Używam tego produktu od:nie dawna
Ilość zużytych opakowań:pierwsze mam

nie polecam

Podkład ma bardzo niefunkcjonalne opakowanie ;/ używam do nakładania szpatułki [jak do kremu] nie podoba mi się także jego zapach [ śmierdzi :( ] po za tym podczas nakładania wyczuwam pod palcami jakby grudki - to nie jest komfortowe ;/
nie jest też wydajny
Zawiodłam się na nim.

Używam tego produktu od: niedługo

taki sobie

Podkład kryje w miare dobrze, utrzymuje sie na twarzy kilka godzin bez poprawki. W sumie za cene za jaka go kupilam to nie jest zle - 9,90 - promocja. Kolorki sa ladne naturalne, podklad ładnie stapia sie ze skóra. Na minus jest to ze nie matuje wcale i ma takie jakby grudki ktore czuje przy nakladaniu.Jednak wole wyzszopolkowe podklady a ten zostal oddany w "spadku".
Używam tego produktu od: tygodnia

Anna Małecka masaż twarzy drenaż

Beznadziejny.

Same minusy. Nie polecam! Słabo kryje, spływa nawet po 1,5h, nawet jak nie mam w szkole wfu, tylko po kilku lekcjach i na dodatek niewygodne opakowanie. Dopiero jak obcięłam paznokcie, mogłam palcem nabierać trochę musu, wcześniej używałam patyczka kosmetycznego :/

Używam tego produktu od: tygodnia