Eva Natura Bursztyn, Dezodorant roll-on

Eva Natura Bursztyn, Dezodorant roll-on

Powstrzymuje nadmierne wydzielanie potu i likwiduje jego przykry zapach. Gwarantuje przyjemną świeżość przez wiele godzin. Jest szczególnie łagodny i przyjazny dla skóry.

Cena: 3,85 zł / 50 ml

bdb

Ma śliczny, przyjemny zapach. Chroni przed potem na kilka godzin, niezbyt intensywnego trybu życia. Ja pracuję, jestem ciągle w ruchu. Na szczęście nie mam problemu z poceniem się i mi wystarcza ten dezodorant w pełni. Nie pozostawia białych śladów, tak jak lubią to robić wszędzie reklamowane antyperspiranty Dove.Mam problem z kulką, gdyż niezbyt się chce kręcić, ale jakoś daje radę. Podsumowując, polski produkt za niewielką cenę. W dodatku dobry, ale tylko dla kobiet, które pocą się niezbyt intensywnie. Używam tego produktu od: 1.09

w sumie ok

Ładnie pachnie, nie pozostawia białych śladów, szybko się wchłania. Jest dobry, dla kobiet , które nie mają zbyt wielkiego problemu z potliwością. Jak ktoś oczekuje całodziennej ochrony to ten dezodorant raczej się nie sprawdzi. Z początku miałam problem z aplikacją, kulka nie chciała się kręcić, nawet jeżeli już była cała nawilżona od antyperspirantu. Do tej pory mam z tym problem, ale generalnie daje rade. Są jednak lepsze antyperspiranty niż ten ;)

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

super

jak do mnie ok. przy mojej skórze nie budzi żadnych zastrzeżeń. swietnie chroni moją skóre przed potem. nie wydzielam brzydkiego zapachu. nie czuje nawet wilgoci pod paszkami.

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 01 pinup

bardzo ok:)

używam go już dość długo, spełnia wszystkie moje oczekiwania :)

ma ładny zapach, nie brudzi ubrań, w przeciwieństwie do innych antyperspirantów jego zapach nie miesza się z potem, nałożony na podrażnioną po goleniu skórę nie wywołuje pieczenia :) no i cena jest bardzo przystępna :P

Używam tego produktu od: ok pół roku
Ilość zużytych opakowań: połowa :P

Bardzo dobry

Długo szukałam "swojego" antyperspirantu, aż do chwili kiedy odkryłam ten.
Jeste skuteczny, użyty rano, spełnia swoje zadanie do wieczora. Bardzo ładnie pachnie, słodko-kwiatowo, co nie dla każdego jest plusem, dla mnie zdecydowanie tak.

Na czarnych ubraniach niestety zostawia ślad

Cena rewelacyjna!

Używam tego produktu od:2