TinTin, Peeling antybakteryjny w żelu (stara wersja)

TinTin, Peeling antybakteryjny w żelu (stara wersja)

Łagodny antybakteryjny peeling w żelu do oczyszczania twarzy i dekoltu. Zawiera wyciągi z lukrecji i tymianku, prowitaminę B5 (D-Panthenol) oraz substancje ścierne pochodzenia roślinnego. Złuszcza i usuwa martwe komórki naskórka. Oczyszcza pory. Delikatnie wygładza, poprawia ukrwienie i koloryt skóry. Regularnie stosowany pozwala utrzymać czystą i zdrową cerę. Uwaga! Nie stosować w miejscach ostrych zmian trądzikowych.
Polecany do oczyszczania cery trądzikowej, zanieczyszczonej i skłonnej do przetłuszczania.
Substancje aktywne:
Wyciąg z korzenia lukrecji, wyciąg z ziela tymianku, prowitamina B5 (D-Panthenol).

Słaby

Bardzo słaby produkt do twarzy.

+ cena
+ nie podrażnia
+ wydajny

- kompletny brak efektów
- skóra nie jest miękka i delikatna w dotyku
- trudno jest ten peeling usunąć z buzi

Ilość zużytych opakowań: jedno (w trakcie)

Mój pierwszy ;)

To był mój pierwszy peeling i miałam jakieś 12 lat :P Byłam nim zachwycona, do zestawu miałam też tonik TinTin z tej samej serii i to wszystko razem fajnie współgrało. Byłam z tego zadowolona bo usuwał martwy naskórek i moja twarz była taka świeża, gładka i matowa :) Bardzo ładnie pachniał :)

Używam tego produktu od: jakieś 8-9 lat temu :P
Ilość zużytych opakowań: sporo :)

Porażka

Cera po tym peelingu wcale nie byla oczyszczona. Krostki byly jeszcze bardziej widoczne, powstawaly nowe, poza tym zaraz po splukaniu na skorze zosatawala warstewka "czegos".
Zdecydowanie odradzam!

Ilość zużytych opakowań: niecale jedno - kupiłam z ciekawosci i zaluje

Salon fryzjerski

Nie, nie, nie...

Pachnie tak samo jak żel myjący z tej samej serii.
Nawet konsystencję ma taką sama, tylko peeling zawiera drobinki ścierne ( nawiasem mówiąc to nie są drobinki, tylko jakieś okropne, wielkie ziarna drapiące i podrażniające skórę ) i nie pieni się jak żel.
Nie używałam go w miejscach występowania większych zmian trądzikowych a i tak miałam wrażenie, że je podrażniał i że robią się jeszcze większe.
Mojej twarzy napewno nie pomógł.

Używam tego produktu od: używałam 3 lata temu
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

średniak

Kupiłam ten peeling ze względu na antybakteryjne działanie i dość duże ścierne drobinki. Po dokładnym wymasowaniu nim twarzy, cera jest jedwabista, o odświeżonym kolorycie. Czasem podrażnia. Niestety, często zdarza mi się o nim zapomnieć i chyba już ze dwa opakowania mi się przeterminowały, ale bez problemu wykorzystałam je do peelingu ciała;) Nie wiem, czy kupię ponownie - nadszedł czas na zmiany;)

Używam tego produktu od: kilka lat

przecudowny. !

To jest właśnie ten kosmetyk, do którego zawsze wracam, gdy już wszystko inne zawiedzie. Używam od tak dawna, i nie pamiętam, by kiedykolwiek mnie zawiódł. Doskonale złuszcza, oczyszcza, i kocham to przyjemne mrowienie zaraz po. Moja cera doznaje po nim cudownego uzdrowienia, i byłby moim kWC gdyby nie to, że starcza mi na krótko, bo nie jest wydajny. Jednak polecam gorąco !! :)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: nie liczę :)

porządny :)

Peeling jest naprawdę porządny. Dobrze złuszcza martwy naskórek, a przy tym jest delikatny, bo nie podrażnia skóry. Drobinki ścierne są w sam raz: na tyle duże, że dobrze ścierają i czuć je pod palcami (dodatkowo masują twarz i koloryt skóry rzeczywiście się poprawia), ale nie na tyle duże, żeby podrażniać delikatną skórę twarzy. Zapach delikatny i przyjemny. Cena niewygórowana. Opakowanie obecnie nieco inne, niż to prezentowane na zdjęciu, ładne, trwałe, płaskie i twarde, więc wygodne w podróży.;) Widać efekty regularnego stosowania kosmetyku: wygładzenie skóry, poprawa kolorytu, brak martwych komórek naskórka i mniej zmian trądzikowych. Do tego kosmetyk jest całkie wydajny. Polecam.:)

Używam tego produktu od: kilku tygodni

troszkę ujemny.....

Nie jestem zadowolona, ale używam go, no bo skoro już kupiłam... nie wywalę:) Jestem skąpa:) Może coś tam oczyszcza, jakiś efekt może i jest ale jakoś... niespecjalny! Miły zapach... to wszystko... nie kupię więcej, wolę dołożyć, nawet kilka... naście... dziesiąt złotych, ale żeby dawało to efekty...;)

Działanie - brak

Stosowanie go nie ma najmniejszego sensu. Równie dobrze można posmarować się wodą i spodziewać oczyszczenia, złuszczenia, poprawy kolorytu i jeszcze kilku cudów. O ile produkty tej firmy zazwyczaj są udane i w dodatku niedrogie, to ten peeling po prostu nie robi na skórze najmniejszego wrażenia. Naprawdę nie wiem czemu, ale to niestety kompletny niewypał... Nie działa i już!

Używam tego produktu od:miesiąc
Ilość zużytych opakowań:pierwsze w trakcie

Dobry, ale...

Peeling nawet fajny, dobrze oczyszcza, jednak ja mam troche wrażliwą skórę i dla mnie ziarenka za duże... Ale dla posiadaczek cer tłustych będzie jak znalazł ! :) Ma ładny, chyba ziołowy zapach, działanie lecznicze chyba też... Ale za 6zł naprawde warto spróbować ! Polecam :D

Używam tego produktu od:2 miesięcy

Bardzo średni

Właśnie zużyłam peeling i po pierwszych pozytywnych wrażeniach, niestety ale teraz wystawiam mu dwie **. Pierwsza za cenę - bardzo przystępna a druga za zapach, który mi odpowiada. Niestety nie zauważyłam właściwości peelingujących :), pozostawia na twarzy film, który musiałam zmywać dodatkowo żelem. Nie polecam.

Używam tego produktu od:miesiąca

zbyt malo peelinu w peelingu

nie jestem zadowolona z tego peelingu wlasciwie stosujac go mma wrazenie ze to wcale nie jest peeling. ma zbyt malo drobinek scierajacych.sama nie weim moze mma takie wrazenie bo wczesniej uzywlaam peelingu avonoskiego clearskina ktory byl dosyc ,,ostry'(no ale mimo wszystko o wiele lepiej mi pasowal...)

Używam tego produktu od:pare uzyc ajk dotad
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1