Sarantis, X-Pose Stardust (woda toaletowa)

Sarantis, X-Pose Stardust (woda toaletowa)

Woda toaletowa X-POSE Stardust w której owocowe akordy w połączeniu ze słodką nutą miodu, drzewa kakaowego i zmysłowym akcentem tuberozy wyzwalają w kobietach zmysłowe emocje. Nutę bazy wyróżnia drzewo cedrowe i bursztyn, co bez watpienia podkreśla kobiecą naturę tego zapachu.

Cena: 60 zł / 50 ml

Seksualna, wibrująca.

Pozwolę sobie dać tej perfumie 5, ponieważ moim zdaniem jest ona wyjątkowa.
Christina Aguilera (jesli je w ogóle tworzyła;P tzn na pewno wąchała gotowce, ale czy miała udział w procesie powstawania?? MOŻE...) bardzo się postarała.

Zapach jest świetnie skomponowany, nie jest to typowy słodziak, one ostatnio mnie nudzą, X-pose jest zapachem seksownym i wibrującym, oryginalnym, drugiego takiego nie spotkamy, jest rozpoznawalny.
Nie potrafię go do końca opisać, bo nie wiem dokładnie co w nim czuję, ale to co czuję jest naprawdę przyjemne i znów użyję tych samych przymiotników-seksowne i wibrujące, dodam kilka nowych, które nasuwają się mi na myśl- promieniste, poprawiające samopoczucie, sprawiające, że czujemy się piękne, przyprawiające o dreszczyk podniecenia(naprawdę za każdym razem w trakcie stosowania tej perfumy czułam coś takiego i za każdym razem jak powąchałam nadgarstki na nowo czułam, że jestem naprawdę seksowna i intrygująca, tak jak ten zapach, doteko jeszcze elegancka.
W żadnym stopniu nie jest to zapach banalny, mimo tego, że wiele zapachów promowanych przez gwiazdy właśnie takie niestety są.
Ten jest świetny!
Słoneczny, bo to perełka.
Na dodatek w przystępnej cenie, a trwałość również jest w porządku, 3-4 godz dla mnie to nie za mało za zapach promowany przez celebrytkę, który kosztuje 60 zł, co innego gdyby kosztował ponad 200, albo nawet i 100 wtedy to byłby wstyd:)
A tak można się dopsikać, chociaż jego czuć dłużej niż 4 godz, ale mniej intensywnie, a ja lubiłam własnie tą jego wibrującą seksowną intensywność.

Ubolewam nad tym, że wycofali go ze sprzedarzy!!!!

Mogę porównać ten zapach do uczucia, które towarzyszy nam kiedy podejdzie do nas przystojny chłopak, który od zawsze się nam podoba, a myślałyśmy, ze nie zwraca na nas uwagi...poprosi nas do tańca, wtedy mamy dreszcze!
Czujemy się wyjątkowe, seksowne, pełne blasku, ale trochę zawstydzone właśnie tym faktem, że czujemy się takie wspaniałe, jedyne w swoim rodzaju:) w trakcie stosowania tego zapachu czujemy się podobnie, a może tak samo?:).

Buteleczka równie piękna, smukła, wygodna, zgrabna, złota owita w czarną koronkę co daje wrażenie glamour, takie jak sam zapach.

Chcę ją znaleźć i na pewno kupię!
Tym bardziej, że jest to jeden z niewielu zapachów, który nastraja mnie do działania, bo daje mi optymizm, a nie sprawia, że boli mnie od niego głowa.

Świetny był...

Kupiłam go już dosyć dawno za 1/3 ceny podanej w opisie.Mocny, wyrazisty i seksowny, tak bym go określiła.Dla niegrzecznych dziewczynek :D
Dosyć długo utrzymywał się na skórze i ubraniu.
Mały minusik za durny pomysł kabaretki na butelce.

Używam tego produktu od: używałam 3 czy 4 lata temu

Miodowy, otulający

Zapach udało mi się okazyjnie upolować, w ciemno, już długi czas po jego wycofaniu.
Zapach słodki, otulający waniliową kołderką, miodowy, przełamany nutami cytrusów.
Niestety nie zmienia się na skórze, pozostaje taki przez cały czas.
Słodki, ale nie typowo ulepny i jadalny, otula w chłodne dni.
Dość trwały jak na średnią półkę, wyczuwam go czasem ok. 4 godziny po aplikacji.
Flakon – sam kształt jest w porządku, ale ta kabaretka naciągnięta na szklany flakon jak dla mnie fatalny pomysł.
Ponownie raczej nie kupię, ładny, przyjemny, ale polować nie zamierzam.

Szczegółowa ocena zapachu:
Zapach 4*
Flakon Kształt 4*, kabaretka 1*
Trwałość 3*

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 50ml

Cellulit składniki

Naprawdę fajny

Kiedyś nawet zapachy firmowane przez różnego rodzaju gwiazdy i gwiazdki miały więcej charakteru niz większość produkcji z wysokiej półki obecnie. X-pose Stardust to nie kwiatek sratek pokroju Inspire - to piękna, kremowa słodycz z nutami korzennych przypraw i wanilii. Nie cechuje go rozwój zapachu, ale to nie szkodzi - jest na tyle ładny i dobrze skomponowany, że nie nudzi. Fajny
Buteleczka ładna

Używam tego produktu od:?
Ilość zużytych opakowań:próbka

nie spodizewałam sie....:)

Zapach, którego próbke dostałam zupełnym przypadkiem:)
Jest przepiekny. cudownie ciepły, otulający. Ma w składzie przepiekną wanilie-ale nie taka słodką spozywczą.
Naprawde spodziewałam sie kolejnego wodnego mdłego zapachu a tu taka niespodzianka! :)
Flakon troche kiczowaty ale... :)
Zapach trwały.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: probka

Mmm..cudowny

Również znam ten zapach z próbki która była dołączona do gazety. Od razu popadłam w zachwyt. Zdawało mi się, że taki zapach, tym bardziej sygnowany przez Aguilerę będzie kosztował majątek, a tu jedynie..60 zl, a co więcej ostatnio wyrwałam go w sieci drogerii Metro za jedyne...25,90!!! tak,tak:) Ten zapach ma głębie, wydaje się być taki soczysty.. W skład serii tych perfum wchodzą cztery zapachy (każdy w innym kolorze), ale jedynie Stardust mnie urzekł. I jak już pisała moja poprzedniczka, jest on niezwykle trwały.. Od tej pory to moj numer jeden!

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

tanie cudeńko!!

jakis czas temu powąchalam probke w gazecie i pomyslalam ze musze miec ten zapach. nie znalazlam w sklepie wiec zamowilam na allegro za polowe ceny :) zapach cudowny cieply i slodki jednak posiada w sobie nutke nowoczesnosci. zdecydowanie na wieczor. najbardziej zaskoczyla mnie jednak trwalosc -wszystkie wody z avonu nie mają sie co z nim rownac. czuje go wyraznie nawet rano dzien pozniej. pieknie przesiąkają nim ubrania. buteleczka tez ladna i wygodna w uzyciu. pozostane mu wierna :)

Używam tego produktu od:1 mies
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1