Ziaja, TinTin, Beztłuszczowy krem antybakteryjny (stara wersja)

Ziaja, TinTin, Beztłuszczowy krem antybakteryjny (stara wersja)

Delikatny, beztłuszczowy krem o działaniu antybakteryjnym. Zawiera kompleks składników bogatych w amninokwasy, witaminę B6, biotynę oraz dodatkowo triclosan i prowitaminę B5 (D-Panthenol). Normalizuje pracę gruczołów łojowych i zmniejsza rozwój bakterii zapobiegając powstawaniu zanieczyszczeń. Skutecznie nawilża i łagodzi podrażnienia oraz doskonale pielęgnuje skórę. Regularnie stosowany przywraca gruczołom łojowym zdolność prawidłowego funkcjonowania, a cerze zdrowy wygląd. Bardzo szybko się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu.
Polecany na dzień i na noc do pielęgnacji cery trądzikowej, zanieczyszczonej i skłonnej do przetłuszczania.
Substancje aktywne:
witamina B6, biotyna, metionina, cysteina, kwas glutaminowy, triclosan, prowitamina B5 (D-Panthenol).

Cena: 4-5 zł

niezapomniany (niestety)

Krem ziaja tin tin był moim pierwszym kremem, ba w ogóle kosmetykiem do twarzy przeznaczonym dla osób młodych. Dostałam go na święta razem z żelem i tonikiem. Wcześniej nie miałam problemów z cerą, używałam tego kosmetyku z ciekawości, zapobiegawczo, bo dostałam... sama nie wiem. W każdym razie nigdy go nie zapomnę :( ! Krem nie nawilżał ale natłuszczał, może i miał fajny zapach i konsystencje ale co z tego? Strasznie mnie pozapychał i spowodował wysyp krost! "Dzięki" niemu do dziś borykam się z wągrami. Byłam głupia, że go nie odstawiłam zaraz po tym jak zaczęło się coś dziać, bo myślałam że to normalny objaw dla cery nieprzyzwyczajonej do kremu i zniknie później. Moja kuzynka natomiast miała podobną reakcje na ten krem, w porę go odstawiła i ma czystą buzię , a ja niestety mam pamiątkę w postaci wągrów chyba na całe życie...
(używałam tego kremu 5 lat temu!)

Także nie polecam, zwłaszcza dziewczynom, które nie maja problemów z cera bo po nim będą je miały a po co sobie narobić biedy.

moze byc jak na razie

Mam ten kremik juz od ok. miesiaca ale w innej postaci opakowania. Ogolnie bardzo pasuje mi jeg zapach, konsystencja no i wydaje mi sie ze lekko pomaga mi n syfki, a nawet troche zbladly mi blizny potradzikowe (nie mialam tego wiele ale jak patrze w lustro to jest tego mniej :))). Jedyne co mi nie pasuje to fakt ze tuz po nalozeniu baaardzo sie lepi ( mam dlugie wlosy, a on idealnie je do siebie przyciaga :)) takze ja na niego nakaladam puder matowiacy i wtedy jest ok ale bez pudru bym go nie uzywala, no i dodatkowo odnosze wrazenie ze po pewnym czasie jakby "wychodzi na wierzch" tzn na poczatku skora jest ladnie rozswietlona jak wczesniej wspomnialam lepi sie, a po kilku godzinach zaczyna sie na twarzy tak jakby rozpuszczac... no ale jestem w stanie t zrozumiec w sumie ostatnio jest na dworze tak goraco ze ja sama sie chyba niedlugo roztopie... :)) takze moze dopisze jeszcze jdna receenzje na temat tego kosmetyku w zimie :)))

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Bardzo dobry kremik

Na początku nie bylam do niego przekonana bo sadzilam ze bedzie kolejnym dziwnym kremem ktory nie daje zadnych efektow ale mile sie rozczarowalam...
moja skora jest delikatna miekka bez zadnych zmian tradzikowych, nie blyszczy sie , matuje na dlugo.
Super kremik

Używam tego produktu od: dawna

Jak zrobić pastelowy makijaż na wiosnę?

tin tin

Tani krem, dobry do mieszanej lub normalnej cery.
Ma delikatny ziołowy zapach i lekką konsystencję.
Lekko matuje i nawilża, po kilku dniach poprawia wygląd skóry.

Używam tego produktu od:4mies.

przeciętniaczek

W zasadzie mogłabym powtórzyć to, co napisała Kruczydło :)

Krem jest jak najbardziej średni.
Nawilża, ale nie jakoś efektownie - mimo że mam tłustą skórę, mam wrażenie że nie jest odpowiednio nawilżona.
Fakt, wchłania się błyskawicznie, ale pozostawia lepiącą się, błyszczącą skórę.
Działania antybakteryjnego czy przeciwtrądzikowego nie zauważyłam, mimo że bardzo chciałam :lol: Na plus: nie zapchał, nie podrażnił, nie zaszkodził. Po prostu... był.

Uwielbiam Ziaję, ale niestety ten krem to akurat mało udany produkt.

Można spróbować, jeśli ma się mało wymagającą cerę i fajny puder matujący pod ręką.

Używam tego produktu od: używałam jesienią

nienajlepszy:(

Tego również używałam kilka lat temu, testując wszystkie tanie kosmetyki dla nastolatek;)

Przyjemnie nawilżał cerę, ale w chwilę później dziwnie się lepiła. Nie matował, nie był antybakteryjny. W żaden sposób nie hamował lawiny syfków. To był mój pierwszy krem, więc używałam go jakiś czas nie wiedząc że istnieją lepsze;)

Zastrzegam że oceniam produkt sprzed kilku lat, być może teraz jest nieco wyższej jakości.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: 3-4

dobry "na tłuste czasy"

Leciutki krem doskonały dla cer tłustych, swojego czasu stanowił dla mnie podstawę pielęgnacji twarzy - ani nie natłuszczał, ani nie wysuszał, za to lekko łagodził. Wydawał się po jakimś czasie błyszczeć, ale to w końcu nie krem matujący.

Używam tego produktu od: swojego czasu kilka miesięcy

Taki SOBIE

Ja kupiłam ten kremik wraz z żelem antybakteryjnym do mycia twarzy ,,, pani w aptece poleciła.. i musze przyznać, że na mnie wogóle nie działał , fakt kremik naprawde fajny + za konsystecje , ale nie dla mnie :(

Używam tego produktu od: Nie pamiętam..

Nie dla mnie;(

kremik jest mily i ma fajna konsystencje ale niestey nie dla mnie...na poczatku zuywania byl calkiem calkiem ale ostatnio zauwazylam iz bardzo sciaga...mam tlusta skore....skora po nalozeniu jest lepka...osobiscie nie polecam

Używam tego produktu od:kilku misiecy

jestem na tak

kupiłam go całkowicie bez przekonania. koleżanka mówiła, że jest dobry...hmm....ale czy za taka cenę to możliwe?
otóż tak!!!
skóra jest mila w dotyku i rzeczywiście działa antybakteryjnie!!!

Używam tego produktu od:1 m

bardzo dobry krem

To że mój trądzik jest na wykończeniu, zawdzięczam raczej memu super-mydełku. Ten kremik jednak dzielnie go wspomaga. Byłam dosyć zaskoczona niską oceną tego rankingu, ale gdzy przejrzałam recenzje, już wiem o co chodzi.
Dziewczyny- krem sam z siebie trądziku nie zlikwiduje! No chyba że by zawierał bardzo mocne kwasy, ale te przy okazji by wam zżarły skórę!
Kosmetyk oceniam na bdb ponieważ faktycznie spełnia obietnice producenta, co więcej jego wydajność w stosunku do ceny jest zachwycająca.
M.in dzięki temu kremikowi mam świetną cerę za niewielkie pieniądze :-)

Używam tego produktu od:2 mies
Ilość zużytych opakowań:ok 10% pierwszego

Swietny i tani

Kupilam bo nie bylo kremu Nastolatki Ziaji.Uzywam tego i swietnie nawilza suche miejsca a tluste matuje.Ladnie pachnie i jest bardzo wydajny..Uzywam go ponad 3 m-c i dopieto teraz sie konczy.A kosztowal 7.80- jesli go znajde kupie ponownie.A i swietnie sie miesza z podkladami.

Używam tego produktu od:3m-ce
Ilość zużytych opakowań:koncze 1 opakowanie