Neutrogena, Visibly Clear, Spot Proofing, Daily wash (Żel do mycia twarzy)

Neutrogena, Visibly Clear, Spot Proofing, Daily wash (Żel do mycia twarzy)

Oczyszcza skórę, redukuje wypryski już od pierwszego użycia i chroni przed powstawaniem nowych. Zawiera unikalna technologie ClearDefend™, która dogłębnie oczyszcza pory, pomagając redukować istniejące wypryski oraz nie narusza bariery ochronnej skóry pozostawiając większość naturalnie występujących w niej składników odżywczych, aby skóra była bardziej odporna na powstawanie nowych wyprysków. Beztłuszczowa formuła. Zawiera kwas salicylowy. Odpowiedni dla skóry wrażliwej.

Dobrze oczyszcza - Nie wysusza - Apteczny zapach

Dobrze oczyszcza moją mieszana cerę, nie wysusza, lekko się pieni. Jedna pompka wystarcza na umycie całej twarzy. Ma apteczno-mydlany zapach. Po 30 myciach zużyłam dopiero 1/4 opakowania.

Dobry produkt

Mam cerę tłustą z niedoskonałościami na policzkach, dlatego też szukałam żelu, który dobrze oczyści moją cerę jednak zbytnio nie przesuszy. Żel kupiłam na promocji w Rossmanie. Produkt ma dobrą konsystencję, ładny delikatny zapach. Dobrze oczyszcza twarz jednak w moim przypadku troszkę przesusza cerę i pozostawia uczucie ściągnięcia. Ogólnie jestem zadowolona jednak nie zauważyłam, aby jakieś niedoskonałości się zmniejszyły.

Niestety mówię nie

Mam cerę mieszaną. Szukałam czegoś skutecznego do codziennej pielęgnacji i skuszona opiniami kupiłam. Niestety zamiast pomoc to pogorszył stan mojej cery. Próbowałam już kilka razy i za każdym razem wyskakują mi syfy. Szkoda bo pięknie pachnie i nie wysusza skóry.

Świetny!

Szukałam zamiennika Effaclara z La Roche Posay i spełnił swoje zadanie. Dogłębnie oczyszcza ale nie wysusza skóry. Wydajny, nie szczypie, wydajny! Dodatkowo bardzo ładnie pachnie. Najlepszy z serii pomarańczowej Neutrogeny. Polecam!

Godny polecenia

Stosuję go z silikonową szczoteczką do twarzy, z którą tworzy wspaniały duet. Twarz po niej jest gładka, miękka i naprawdę dogłębnie oczyszczona. Żel jest wydajny, a do tego pięknie pachnie. Podczas jego stosowania zauważyłam zmniejszenie się wyprysków.

Świetny żel za niewielką cenę!

Kupiłam go miesiąc temu i juz po tygodniu widziałam różnicę. Moja cera się polepszyła, wypryski zostały zredykowane oraz nie pojawiają się nowe. Ponad to żel pięknie pachnie! jestem ciekawa pozostałych kosmetyków tej serii oraz produktów Neutrogeny

Rozczarowanie

Niestety się nie sprawdził, mimo wielu pozytywnych opinii. Żel ma przyjemną formę zaraz po wydobyciu go z pompki. Przy kontakcie z wodą zaczyna się lekko pienić, jednak jest dość "szorstki" przy kontakcie ze skórą. W moim odczuciu nie będzie on również wydajny. Zapach ma lekko cytrusowy (?), który nie jest nachalny, jednak mi osobiście on przeszkadza. Ale największą jego wadą jest to, że szczypie w oczy (co prawda widnieje ostrzeżenie na opakowaniu, aby unikać kontaktu z oczami). Pomimo omijania okolic oczu nie obędzie się od zaczerwienionych oczu i pieczenia. Nie mogę się do niego przekonać, więc prawie pełne opakowanie pewnie wyląduje w koszu.

Świetny

Jest to jeden z lepszych żelu do mycia twarzy. Przede wszystkim wspaniale zmywa makijaż. Odkąd go kupiłam przestałam używać jakichkolwiek mleczek, płynów micelarnych i tego typu produktów do wcześniejszego zmycia makijażu. Tym żelem załatwiam cały demakijaż, nawet oczu. Zwilzam twarz wodą, wmasowuje żel który świetnie się pieni, a następnie spłukuje. Domywa wszystko, podkład, tusz, cienie. Dodatkowo nie powoduje szczypania oczu. Nie ma po nim efektu przesuszonej cery. Ciężko mi ocenić czy ten żel powoduje jej ściągnięcie, ponieważ tuż po myciu zawsze nakładam krem. Myślę że w minimalnym stopniu tak. Podsumowując jest to idealny żel, ponieważ spełnia wszystkie obietnice producenta. Ja kupiłam go na promocji -40% , ponieważ moim zdaniem regularna cena jest nieco wysoka. Jeśli tylko uda mi się go znowu znaleźć na promocji to ponownie do niego wrócę.

Jeden z lepszych

Dla mnie jest to jeden z lepszych żeli do mycia twarzy. Nie czuję po nim uczucia ściągnięcia na skórze, doskonale oczyszcza, radzi sobie z makijażem oraz daje uczucie odświeżenia. Ponadto, nie podrażnił i nie uczulił mojej skóry.
Cena w stosunku do jakości kosmetyku jest dobra.
Ogromny plus za opakowanie z pompką - jest to bardzo wygodne w codziennym użytkowaniu.
Polecam.

Fantastyczny!

Świetny żel do mycia twarzy, nic mu nie brak. Moja skóra jest naprawdę mocno skłonna do podrażnień, a ten produkt totalnie nie robi mi krzywdy, nie wysusza, nie uczula, nie podrażnia w żaden sposób. Pięknie domywa, moje pory są w końcu czystsze i zwężone! Może nie jest idealnie, ale jest ogromna różnica :D Efekty widać już po kilku pierwszych użyciach. W promocji w rossmannie wyszedł za mniej niż 9zł, dla mnie rewelacja, ale wart jest również pełnej ceny :) Ogromny plus za pompkę, zapach też jest super.

Bardzo przyjemny

Kupiła go zachęcona pozytywnymi opiniami i się nie zawiodłam. Bardzo dobrze oczyszcza skórę i domywa resztki makijażu. Skóra po nim jest odświeżona, lekko ściągnięta. Ma łagodny, przyjemny zapach. Dobrze się pieni. Opakowanie to duży atut tego produktu, pompka się nie zacina i dobrze dozuje żel. Skład również mogę ocenić jako dobry. Zdecydowanie polecam.

Najlepszy !!

Jest to najlepszy produkt do mycia twarzy jaki miałam! Używałam już kilku (między innymi z ziaji i tołpy, ) ale ten przebija je wszystkie. Super oczyszcza, moja skóra jest po nim mięciutka i mam wrażenie czystości i najważniejsze, że nie ściąga jej jak niektóre podobne żele. Bardzo się cieszę, że go kupiłam. Moja skóra jest mi baaardzo wdzięczna.