Neutrogena, Visibly Clear, Spot Proofing, Oil - free Moisturiser (Nawilżający krem do twarzy)

Redukuje wypryski już od pierwszego użycia i chroni przed powstawaniem nowych. Lekki, łatwo wchłaniający się krem zapewnia nawilżenie przez cały dzień, nie zapychając przy tym porów. Formuła pomaga minimalizować ślady po wypryskach dla zdrowego wyglądu cery. Skóra pozostaje miękka, wyraźnie oczyszczona, a jej koloryt wyrównany. Zawiera unikalna technologie ClearDefend™, która dogłębnie oczyszcza pory, pomagając redukować istniejące wypryski oraz nie narusza bariery ochronnej skóry pozostawiając większość naturalnie występujących w niej składników odżywczych, aby skóra była bardziej odporna na powstawanie nowych wyprysków. Beztłuszczowa formuła. Zawiera kwas salicylowy.

Nie zaszkodzi, nie pomoże:/

Lekki krem o przyjemnym zapachu. Działa chłodząco po nałożeniu na skórę, nie zapycha porów, radzi sobie z makijażem. U mnie matu nie trzyma, skóra jest nabłyszczona. Jednak na niedoskonałości nie wpływa w żaden sposób, nie poprawia stanu skóry ani go nie pogarsza. Zwyczajny krem, a liczyłam na ciut więcej :(

Bardzo bardzo dobry krem

Naprawdę fajny krem. Mam cerę mieszaną z tendencją do zapychania, niedoskonałości, masakra.. problematyczna do bolu. Normalnie staram się unikać drogeryjnych kremów, szczególnie ze składem gdzie na początku jest alkohol...
Ten produkt zachwycił mnie od pierwszego użycia. Nawilza, ale nie powoduję,że swiecisz się po kilku minutach. Wyrównuje strukturę, ujednolica. Nakładalam go codziennie rano i faktycznie po zużyciu kremu zauważylam zmniejszenie widoczności porów. A kosztuje tyle co nic. I co najważniejsze nie zapycha i nie wysusza!

Przyjemny krem do walki z wypryskami

Jakiś czas temu zaczęłam mieć ogromny problem z wypryskami na twarzy. Zmiana diety to jedno, a właściwa pielęgnacja to drugie - ten krem został mi polecony przez kosmetyczkę. Postanowiłam zatem dać mu szansę, zwłaszcza, że osoba o znacznie większej wiedzy w tym temacie tak dobrze wypowiadała się na jego temat.

Krem posiada bardzo lekką konsystencję i wchłania się w ekspresowym tempie, pozostawiając chłodne uczucie na twarzy i niestety trochę lepką warstwę. Bardzo przyjemnie pachnie, nie jest to z pewnością drażniący zapach. Krem koi i pielęgnuje, a przy tym jest niezwykle delikatny - nie powoduje podrażnienia skóry. Jest wydajny i wystarcza na długi czas stosowania.

Dzięki obecności kwasu salicylowego działa przeciwzapalnie i przeciwbakteryjnie. Oczyszcza i zawęża pory, poprawiając wygląd skóry. Stymuluje odnowę naskórka i delikatnie nawilża, choć w moim odczuciu minimalnie za słabo. Zwalcza wypryski i zapobiega powstawaniu nowych. Nadaje się zarówno na dzień, jak i na noc.

U mnie pomógł zwalczyć wypryski i powrócić skórze do zdrowego wyglądu. Polecenie kremu przez kosmetyczkę okazało się zatem trafne. Nie wiem czy do niego powrócę, gdyż obecnie nie posiadam problemu z wypryskami.

Trafiony prezent

Dostałam go w prezencie od siostry, to był strzał w 10. Próbuję póki co walczyć na własną rękę z moją kapryśną cerą. Ten krem jest świetny zarówno na dzień, jak i na noc. Pozostawia uczucie lekkiego chłodu na twarzy, bardzo dobrze nawilża i ładnie pachnie. Razem z całą linią Visibly Clear potrafi zdziałać cuda. Niestety, bez promocji jest dosyć drogi. Jak reszta produktów z tej serii. Siostra kupiła go w Anglii na promocji za 55 pensów... W Rossmannie na promocji kosztuje około 19 zł.

Odkrycie

Mam cerę suchą, ale skłonną do wyprysków. U mnie krem sprawdza się rewelacyjnie. Właściwie odkąd zaczęłam go stosować ilość nowych wyprysków zmniejszyła się na całej twarzy oprócz brody, ale dla mnie to jest newralgiczne miejsce, z którym walczę latami i już straciłam nadzieję.
Krem nawilża, nie podrażnia, szybko się wchłania. Używam go pod makijaż, dobrze współgra z Revlon Colorstay. Stosuję również żel i peeling z tej samej serii.

Hit

Kupiłam z ciekawości i się zakochałam. Lekki, dobrze nawilża, nadaje się pod makijaż i chyba faktycznie redukuje ilość wyprysków. Serdecznie polecam do wypróbowania osobom z tłustą/mieszaną cerą.Na razie mój hit.

Najlepszy krem

Jest to dla mnie najlepszy krem na dzień, idealny pod makijaż, ale też do codziennego stosowania. Po zastosowaniu kremu na twarzy czuć miętę i skóra jest taka odświeżona. Dla mnie ma same plusy.

Lubię ten krem

Ten krem bardzo dobrze sprawdza się pod makijaż. Mam cerę wrażliwą mieszaną i bez więlszych niedoskonałości dlatego ciężko mi określić jego działanie w temacie pryszczy. Ale bardzo dobrze nawilża i wygładza skórę. Po użyciu jest ona ukojona i gładsza, a przy regularnym stosowaniu widać nawilżenie. Ma wygodne w użyciu opakowanie, piękny delikatny zapach i przyjemną konsystencję, która pozwala na dokładne rozprowadzenie kremu na całej twarzy. Nie uczula, nie podrażnia co dla mnie też jest bardzo ważne przy działaniu kremu.

Świetny krem dla skóry tłustej

Krem genialny. Reguluje błyszczenie się, nie zapycha, leczy istniejące wypryski, nie wysusza skóry, Bardzo dobry krem na dzień. Nie polecam tylko pod makijaż. Uwydatnia suche skórki.

Bez fajerwerków

Szczerze mówiąc spodziewałam się trochę więcej po tym kremie. Ale od początku.Krem jest zamknięty w wygodnej tubce,łatwo się go wydobywa i aplikuje.Ma przyjemny zapach. Myślałam ze da więcej mojej skórze (normalna w kierunku wrazliwej). Średnio współgra z podkladami,nie nadaje się pod makijaż, ponieważ podkłady się na nim ważą. Nie bardzo jest to krem na dzień,pozostawia lepka warstwę na buzi. Zuzywam go jako krem na noc i z tym daje sobie rade;) całe szczęście nie był drogi,więc dużego bólu nie ma. Nie polecam

bubel

Spodziewałam się cudów. Rozczarowałam się w 100%. Kupiłam po przeczytaniu tak wielu cudownych opinii na jego temat, a tu bubel. Pod makijaż się nie nadaje bo zostawia film. Podkład się "ślizga" i makijaż nie jest trwały. Na dzień i noc też nie, bo powstają nowe niedoskonałości. Generalnie nie widzę dla niego żadnego zastosowania. Marnotrawstwo pieniędzy.

Pokrzywka i swędząca wysypka

Kupiłam pierwsze opakowanie tego kremu w listopadzie, zachęcona filmem na youtube, nagranym przez dermatologa. Po około miesiącu używania kremu zaczęłam mieć pokrzywkę wokół oczu i wysypkę na szyi. Nie połączyłam tego z tym kremem. Wysypka przeniosła się na inne obszary ciała. Poszłam do dermatologa i dostałam silne kremy ze sterydami na wysypkę.
Po tej sytuacji używałam różnych kremów, czasem używałam tego.
Czasem pojawiała mi się pokrzywka wokół oczu, miewałam też czerwone swędzące plamki na twarzy - koło ust i oczu. Potem przez około miesiąc nie miałam problemów ze skórą. Traf chciał, że w tym czasie nie używałam też tego kremu. Skóra wróciła do zdrowia i nie pojawiały się nowe problemy.
Wczoraj użyłam tego kremu w większej ilości na twarz, szyję i kark - chciałam dokończyć opakowanie.
Dziś rano wstałam z wysypką; czerwoną, swędzącą twarzą, szyją i karkiem.
Może nie wszyscy tak zareagują na ten produkt, jednak radzę być ostrożnym i obserwować swoją skórę.