Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Neutrogena, Visibly Clear, Spot Proofing, Oil - free Moisturiser (Nawilżający krem do twarzy)

Redukuje wypryski już od pierwszego użycia i chroni przed powstawaniem nowych. Lekki, łatwo wchłaniający się krem zapewnia nawilżenie przez cały dzień, nie zapychając przy tym porów. Formuła pomaga minimalizować ślady po wypryskach dla zdrowego wyglądu cery. Skóra pozostaje miękka, wyraźnie oczyszczona, a jej koloryt wyrównany. Zawiera unikalna technologie ClearDefend™, która dogłębnie oczyszcza pory, pomagając redukować istniejące wypryski oraz nie narusza bariery ochronnej skóry pozostawiając większość naturalnie występujących w niej składników odżywczych, aby skóra była bardziej odporna na powstawanie nowych wyprysków. Beztłuszczowa formuła. Zawiera kwas salicylowy.

Przeciętniak

Producent deklaruje nawilżanie, jednak nie zauważyłam takiego działania.
Nie jestem również pewna czy ograniczył powstawanie nowych zmian lub zwalczył istniejące.

Jedyne w czym się sprawdzil to w matowieniu skóry. Nadaje się również pod makijaż.

Ma wady i zalety

Do zakupy skusiłam się po zachętach jednej blogerki z serwisu youtube. Zakupiłam krem, peeling oraz żel do mycia. Na początk stosowalam go rano i wieczorem. Mam cerę mieszaną. Średnio nawilża. Niestety podrażnia moją wrażliwą cerę. Po nałożeniu mam czerwone plamy. Na początku szczypało mnie w okolicy policzków. Teraz już nie szczypie, jednak nadal podrażnia. Na szczęście podrażnienie to szybko znika. Jego dużą zaletą jest działanie antytrądzikowe. Już po pierwszym użyciu zauważyłam, że moja twarz lepej wygląda i jest na niej mniej wyprysków. Polecam jako dodatkowy krem nawilżający ale nie jedyny.

Świetny, sprawdza się też przy normalnej cerze

Pomimo że nie mam tłustej czy mieszanej cery, z powodzeniem używam całej serii Nautrogena Visibly Clear i jestem z niej bardzo zadowolona. Moja cera zasadniczo jest normalna, ma swoje epizody przechodzenia w suchą, ale generalnie jest zupełnie bezproblemowa. Jedynie podczas okresu może coś wyskoczyć, choć i to bardzo rzadko. A tego kremu używam przede wszystkim jako kosmetyku lekko złuszczającego i odnawiającego cerę, co mojej skórze świetnie służy.

Krem ma bardzo lekką konsystencję, nie jest tłusty, ale też nie jest wodnisty jak żelowe formuły. Po prostu lekki krem, który całkiem sprawnie nawilża i szybko się wchłania. Ze względu na to, że moja skóra lubi solidniejszą pielęgnację, nigdy nie używam go solo, zawsze na jakieś serum / esencję lub w ogóle pod mocniejszy krem o silniejszych właściwościach odżywczych. W ten drugi sposób lubię nakładać go na noc, rano moja skóra wygląda na bardziej świeżą (lekkie złuszczenie dzięki kwasowi salicylowemu poprawia koloryt, wyrównuje powierzchnię naskórka, a nakładane na wierzch kosmetyki działają bardziej odżywczo).
Nałożony na dzień bardzo dobrze sprawdza się pod makijaż.
Bardzo ładnie pachnie.

Zaletą kremu jest też naprawdę błyskawiczne działanie w przypadku ataku nieprzyjaciół na twarzy ;) Jak wspomniałam, moja cera rzadko ma z tym problem, ale jeśli np. na brodzie pojawi mi się jakiś pojedynczy wyprysk, po nałożeniu tego kremu na noc, rano po niespodziance nie ma już śladu. Nie wiem, jak sprawdzi się przy większych wypryskach, ale przy takich przygodnych, małych zmianach - rewelacja.
Krem dobrze wygładza, wyrównuje koloryt w regularnym stosowaniu, odświeża cerę - co dla mnie bardzo ważne, bez jej wysuszania. Miałam do czynienia z kremami o podobnym działaniu, które jednak były dla mojej cery za mocne i po prostu ją wysuszały. Ten tego nie robi, jest bardzo łagodny, nie podrażnia, nie wywołuje suchości.

Opakowanie - dość krzykliwe kolorystycznie, ale to już co kto lubi. Łatwa w wyciskaniu zawartości płaska tubka z dzióbkiem (wygodna - można zawsze bez problemu wcisnąć ją gdzieś do kosmetyczki).

Bardzo, bardzo dobry krem, podobnie zresztą jak cała seria. W dobrej cenie, łatwo dostępny, skuteczny, nawilżający. Zdecydowanie warto go mieć. Polecam :)

(moja cera: normalna w kierunku suchej)

Eris film 2

Przyjemna niespodzianka.

Słyszałam dużo fajnych opinię o marce Neutrogena, ale ogólnie jako pielęgnacja ciała, rąk i t.d. Zobaczyła ten krem na promocji w Rossmanie, kosztował ok. 20 zł, więc nawet nie oczekiwałam jakiegoś cuda, ale się odbyło. Dopiero po kilku zastosowaniach zaczęłam czytać opinię w internecie, szczególnie na wizaz.. Byłam w szoku, takie zachwycenie od recenzentek.
Stosuje go pod makijaż rano, świetnie się nadaje, dodatkowo nawilża. Także nakładam wieczorem i czuje taką ulgę dla skóry po zmęczonym dniu. Krem jest idealnej konsystencji, opakowanie bardzo ładne i wygodne + higieniczne. Jeszcze ładnie pachnie, do tego po nałożeniu czuje taką niesamowitą świeżość i cera aż robi się taka schłodzona, myślę że w składzie jest jakiś extract cytrusowych..No po prostu rewelacja. Kupiłam więc następny krem z Neutrogeny.. teraz ten z grejpfrutem, ale jeszcze nie otworzyłam. Będę się dzielić wrażeniami.

Świetny dla cery tłustej/mieszanej

Na ten krem skusiły mnie swego czasu youtube'erki, które promowały nową linię Neutrogeny. Skusiłam się podczas promocji w rossmannie na ten krem i peeling.
Jestem po "kuracji" anty trądzikowej i, niestety, moja cera, gdy zaczynają grzać mieszkania wariuje i odzywa się atopia. Miałam duży problem w okolicy ust z zaczerwienioną, schodzącą skórą. Używałam tego kremu miejscowo na dużej imprezie i to pomogło mi przetrwać noc.
Nie spowodował na mojej cerze wysypu, czego się obawiałam, bo przeszłam na niego z zaleconego przez dermatologa cetaphilu da ultra. Ten drugi był zbyt tłusty na dzień.
Neutrogena szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy, milo nawilża. Nadaje się pod lekki makijaż(używam tylko korektora punktowo zamiast podkładu) i nie świecił się jak kula dyskotekowa.
Mam cerę tłustą, więc po paru godzinach świecę się i tak, i tak, więc niedużo mam o tym do powiedzenia.

Nie nie nie ...

Niestety krem okazał się dla mnie zupełną porażką miałam w nim nadzieje na lepsza skóre bez trądziku lub przynajmniej z mniejszą ilością . Po dwóch tygodniach używania było jeszcze gorzej zaczeły mi sie robić wieksze niedoskonałości i było ich znacznie więcej ! Używam kremu razem z żelem z tej seri jednak krem jak najbardziej nie trafiony ...

Ideał

Wystarczyły 2 tygodnie na cerę gładką jak pupa niemowlaka. Protestowałam masę dermokosmetykow, jednak ten jest na 5+.

Jestem posiadaczką cery mieszanej, po odstawieniu tabletek anty po 8 latach moja cera wyglądała jak krajobraz księżycowy. Metodą prób i błędów postanowiłam dać szansę Neutrogenie, to najlepsze co mogłam zrobić! :) Cera jest miękka, rozjasniona, gladsza, wypryski znikają a nowych nie widać. Polecam z czystym sumieniem!

Nawet nawet..

Krem ma bardzo przyjemny zapach, daje uczucie chłodzące i szybko się wchłania. Niestety nie widzę efektu zmatowienia.

Zalety:
- zapach,
- szybko się wchłania,
- dobrze sprawdza się pod makijaż,
- dobrze nawilża

Wady:
- nie matowi

Wykorzystała: kilka próbek

świetny produkt

Idealny podkład do mojej cery. Mam cerę mieszaną, zazwyczaj kremy albo wysuszały mi skore, albo sprawiały, że się świeciła, po tym kremie skóra się nie świeci i jest nawilżona, jest lekki i szybko się wchłania.

Niestety nie dla mnie

Na początek zaznaczę, że mam cerę mieszaną, mocno tłustą w strefie T, ze średnią skłonnościom do zapychania. Krem kupiłam w ciemno. Stosowałam tylko na noc, nie wiedząc czego się spodziewać. I całe szczęście, bo krem niestety okropnie przetłuścił moją i tak już tłustą skórę. Rano budziłam się z uczuciem jakby mi ktoś twarz wysmarował olejem i efekt ten utrzymywał się w ciągu dnia :/ Fakt, krem dobrze nawilża, odżywia i za to duży plus. Skóra jest po nim miękka, jakby rozpromieniona. Łatwo się rozprowadza, ma przyjemną konsystencję i daje fajne uczucie chłodu na twarzy po nałożeniu. Myślę, że sięgnę po niego jak będę potrzebowała mocniejszego nawilżenia (albo jak nie będę musiała wychodzić z domu przez kilka dni :) ) ale na pewno nie nadaje się dla mnie do użytku codziennego.

Spełnia obietnice producenta

Mam cerę mieszaną, z mocno przetłuszczającą się strefą T. Co jakiś czas wyskakują mi niespodziewani goście na twarzy. Ciężko znaleźć mi krem, który będzie jednocześnie nawilżał i działał na niedoskonałości, a nie natłuszczał dodatkowo skóry.
Ten krem jest odpowiedzią na moje modlitwy. W 100% spełnia obietnice producenta.
Podstawowym zadaniem produktu jest nawilżanie, dla mojej mieszanej cery jest ono idealne, nie za małe, nie za duże. Dzięki formule bez olejów nie sprawia, że skóra jest tłusta. Krem jest idealny na dzień, szybko się wchłania, świetnie spisuje się pod makijaż. Teraz mogę pożegnać wszelkie kremy matujące, które i tak nie działały, a nawet sprawiały, że wysuszona skóra produkowała więcej sebum. Skóra nawilżona tym kremem przestaje nadmiernie się świecić.
Produkt działa również przeciw niedoskonałościom. Po kilku dniach regularnego używania, krostki stają się coraz mniejsze i całkowicie znikają, jak i nie pojawiają się nowe. Żaden drogeryjnych krem nie zdziałał tyle na mojej twarzy.
Produkt znajduje się w miękkiej i higienicznej tubce, dzięki temu można idealnie go dozować.
Neutrogena bardzo wysoko podniosła poprzeczkę, jeśli chodzi o pielęgnację twarzy. Raczej ciężko będzie znaleźć produkt tak dobry, a nawet lepszy niż ten.

Neutrogena Visibly Clear Spot Proofing - ratunek dla cery

Miałam przyjemność testowania trzech produktów z tej serii i moja opinia o tej marce to:
Moja czysta cera to efekt kosmetyków od Neutrogena,
nowość od nich to pewność jakiej my konsumenci oczekujemy od producentów.
Z dnia na dzień moja cera wygląda olśniewająco, co daję mi pewność przy codziennych spotkaniach z różnymi osobami. Uczucie świeżości jest porównywalne do tego po wyjściu od kosmetyczki. Kupić czy nie kupić, wiele osób się mnie pytało. Na to odpowiedź jest prosta, kto nie spróbuje ten nie pije szampana. Cena nie jest wysoka, co do jakości produktów.

Polecam gorąco tą markę,
Paulina

Piękna i czysta cera to Neutrogena.