Neutrogena, Visibly Clear, Spot Proofing, Smoothing Scrub (Peeling wygładzający)

Sprawdź ceny produktu

Redukuje wypryski już od pierwszego użycia i chroni przed powstawaniem nowych. Formuła złuszczająca naskórek przyspiesza naturalny proces odnowy skóry, aby pozostała miękka i gładka, a jej koloryt wyrównany. Zawiera unikalna technologie ClearDefend™, która dogłębnie oczyszcza pory, pomagając redukować istniejące wypryski oraz nie narusza bariery ochronnej skóry pozostawiając większość naturalnie występujących w niej składników odżywczych, aby skóra była bardziej odporna na powstawanie nowych wyprysków. Beztłuszczowa formuła. Zawiera kwas salicylowy. Odpowiedni dla skóry wrażliwej.

>100ml
żel
mechaniczne
oczyszczające, wygładzające
w tubce

Może być

Peelengi neutrogeny lubię aczkolwiek szału nie robią. Twarz jest po nich nieco sciagnieta, dłuższe stosowanie powoduje wysuszenie twarzy także do codziennego użytku to nie polecam. Po wykonanym zabiegu moja skóra była faktycznie gładką aczkolwiek nic po za tym. Ładnie pachnie dość owocowo, konsystencja przypomina galaretkę, kuleczki peelingu sa dość drobne.

Tragedia!!!

Zastosowałam tylko 2 razy I wyszło mi tak okropne uczulenie na całej twarzy! Skóra jest czerwona swędzi I jest cała opuchnięta. Nigdy nie byłam uczulona na żadne kosmetyki ani na nic podobnego. Produkt niby do skóry wrażliwej a uczula od 1 użycia

Nie

Niestety zawiodlam sie. Wysusza i bardzo mocno sciaga skore, lecz wypryskow nie lukwiduje. Caly czas pojawiaja sie nowe. Plus jest taki, ze cera jest wygladzona.

Może być

Używam od miesiącai jakiegoś wielkiego szału nie ma ale nawet dobrze oczyszcza skórę twarzy, ładnie pachnie a przy tym lekko peelinguje, niestety w moim przypadku brak efektu wygładzenia. Może po dłuższym stosowaniu będzie jakiś znaczny efekt.

Nie lubimy się

Niestety miałam ogromne nadzieje co do niego :-(.
Kompletnie nic nie robi ze skórą twarzy ani tym bardziej z pryszczami.
Wręcz przeciwnie, mam wrażenie ze to przez to wyskakuje mi coraz więcej krost :-(

Lubimy się bardzo

Ten peeling był pierwszy jaki kupiłam od marki Neutrogena i tak bardzo spasowała mi konsystencja, działanie, zapach i wydajność że kupiłam dwa kolejne - zielony i najnowszy niebieski hydro boost.

Peelingu używam od ponad pół roku, wiadomo z innymi produktami na zmianę niemniej i tak jest srodze wydajny.
Zapach bardzo delikatny, owocowy, słoneczny. Konsystencja galaretki z mini peelingującymi kuleczkami. Nadaje się nawet do codziennego użytku.

UWAGA - jest to produkt który powinno się stosować jako drugi lub końcowy etap oczyszczania twarzy. Ja oczyszczam twarz w ten sposób - najpierw olejek do demakijażu, następnie żel czyszczący z biodermy - również z bazą olejową, żeby fajnie rozpuścił wszystko co zostało niezmyte, natomiast ten peeling idzie na koniec.
Z pewnością nie jest to produkt do samodzielnego oczyszczania, z resztą nie taka jest rola peelingu.

Bardzo się polubiłam z tym peelingiem, buzia jest gładka, zadbana, dodatkowy atut to brak jakichkolwiek podrażnień, produkt mega łagodny.

Uwielbiam i szczerze mówiąc neutrogena wyrasta na jedną z moich ulubieńszych marek od peelingów.

spełnia obietnice producenta

Ten peeling to mój hit. W składzie jest zawarty kwas salicylowy, który zapobiega powstawaniu wyprysków, ale również oczyszcza pory. To drugie działanie peelingu jest dla mnie zdydowanie najważniejsze. Z wypryskami się nie borykam, natomiast peeling stosowany codziennie ładnie oczyszcza skórę i jej nie porażnia. Stosuję go codziennie, jednak w specyficzny sposób, mieszając peeling Neutrodeny z żelem micelarnym z Ziaji. Obawiałabym się o przesuszenie skóry, gdybym peeling stosowała samodzielnie. Ogromny plus produktu to beztłuszczowa formuła. Ten kosmetyk będzie odpowiedni zarówno dla osób borykających sie z wypryskami, jak i dla tych które oczekują dobrej pielęgnacji skóry mieszanej wymagającej zarówno nawilżenia jak i zmatowienia.

Bardzo dobry peeling!

Jest to delikatny peeling przeznaczony do cery problematycznej. Pisałam już wcześniej recenzję odnośnie kremu z tej serii. Nie pokładałam zbyt wielkiej nadziei, kupiłam z ciekawości na promocji w Rossmannie, żeby skompletować zestaw. Muszę przyznać, że jest świetny, bo nie podrażnia skóry. Czuć, że dokładnie czyści, pachnie tak samo pięknie jak reszta produktów z tej serii. Jedyny minus to wysoka cena, ale patrząc na efekty, jestem w stanie dać tyle za ten produkt.

Mój nowy must have

Szukałam dobrego peelingu do twarzy i oto jest! Naprawdę jestem z niego bardzo zadowolona. Przede wszystkim - skuteczny. Cudownie oczyszcza, radzi sobie z zaskórnikami, które inne kosmetyki jakby umyślnie omijały. Pozostawia skórę oczyszczoną i świeżą. Do tego przyjemnie pachnie, a wszystko, co ładnie pachnie u mnie ma dużego plusa :D Jego orzeźwiający, cytrusowy zapach to dla mnie bomba. Samo użycie także jest przyjemne. Produkt ma gęstą konsystencję, ale rozprowadza się bardzo dobrze. Nie podrażnia, nie uczula. Do tego jest naprawdę bardzo, bardzo wydajny.
Sama tubka wykonana z solidnego materiału, który sprawia, że łatwo aplikuje się peeling. Do tego naprawdę wytrzymała nakrętka.
Świetny produkt dla osób z problemami skórnymi. POLECAM!

Nie polubiliśmy się

Wraz z peelingiem, posiadam również krem oraz żel z tej samej serii i peeling jest najsłabszym ogniwem. Z moją tłustą cerą, niestety nie daje sobie rady. Drobinki są bardzo małe i delikatnie oczyszczają skórę. Nie przepadam za żelową konsystencją peelingów. Nie przypadł mi do gustu również zapach. Z moją cerą sobie nie poradził, ale komuś, kto nie potrzebuje dużego oczyszczenia może się sprawdzić.

W to mi graj!

Neutrogena to dla mnie swoista nowość - do tej pory nie stosowałam jej produktów, dlatego przy okazji małej promocji w lokalnej drogerii postanowiłam to zmienić. Wybór padł na żel peelingujący, który stał się moim osobistym odkryciem!
Po pierwsze - działanie. Jest skuteczny i konsekwentny. Po aplikacji i zmyciu pozostawia twarz gładką, a na dodatek z cudownym uczuciem świeżości i czystości. Może to ze względu na cudowny cytrusowy zapach?
Po drugie - konsystencja. Kosmetyk jest bardzo gęsty, co mi się szalenie podoba. Ostatnio mam do czynienia z innym żelem do twarzy, który pod tym względem jest okropny. A tutaj - nie dość, że bardzo wydajny, to jeszcze ma bardzo dużą ilość drobinek. Ktoś się przyłożył, zdecydowanie.
Po trzecie - strona wizualna. Produkt jest wykonanany z plastiku o dobrej jakości. Ile razy zdarzyło się, że tubka jakiegoś specyfiku wypadła mi z mokrych rąk, a zamknięcie od razu było zepsute... Tutaj tego nie ma. Łatwo można też dobrać się do kosmetyku, a fakt, że połowa opakowania jest przezroczysta, sprawia, że możemy kontrolować stan zawartości.
Z pewnością do niego jeszcze wrócę.

tak!

Bardzo dobry peeling! Używam codziennie, pozostawia skórę wygładzoną, oczyszczoną i świeżą. Ma przyjemny zapach, chce się do niego wracać. Baaardzo wydajny, minimalna ilość produktu pozwala na dokładne umycie całej twarzy.
Lekko wysusza, odejmuję więc pół gwiazdki.