Neutrogena, Visibly Clear, Spot Proofing, Smoothing Scrub (Peeling wygładzający)

Redukuje wypryski już od pierwszego użycia i chroni przed powstawaniem nowych. Formuła złuszczająca naskórek przyspiesza naturalny proces odnowy skóry, aby pozostała miękka i gładka, a jej koloryt wyrównany. Zawiera unikalna technologie ClearDefend™, która dogłębnie oczyszcza pory, pomagając redukować istniejące wypryski oraz nie narusza bariery ochronnej skóry pozostawiając większość naturalnie występujących w niej składników odżywczych, aby skóra była bardziej odporna na powstawanie nowych wyprysków. Beztłuszczowa formuła. Zawiera kwas salicylowy. Odpowiedni dla skóry wrażliwej.

mechaniczne
oczyszczające, wygładzające
w tubce
>100ml
żel

Lubimy się bardzo

Ten peeling był pierwszy jaki kupiłam od marki Neutrogena i tak bardzo spasowała mi konsystencja, działanie, zapach i wydajność że kupiłam dwa kolejne - zielony i najnowszy niebieski hydro boost.

Peelingu używam od ponad pół roku, wiadomo z innymi produktami na zmianę niemniej i tak jest srodze wydajny.
Zapach bardzo delikatny, owocowy, słoneczny. Konsystencja galaretki z mini peelingującymi kuleczkami. Nadaje się nawet do codziennego użytku.

UWAGA - jest to produkt który powinno się stosować jako drugi lub końcowy etap oczyszczania twarzy. Ja oczyszczam twarz w ten sposób - najpierw olejek do demakijażu, następnie żel czyszczący z biodermy - również z bazą olejową, żeby fajnie rozpuścił wszystko co zostało niezmyte, natomiast ten peeling idzie na koniec.
Z pewnością nie jest to produkt do samodzielnego oczyszczania, z resztą nie taka jest rola peelingu.

Bardzo się polubiłam z tym peelingiem, buzia jest gładka, zadbana, dodatkowy atut to brak jakichkolwiek podrażnień, produkt mega łagodny.

Uwielbiam i szczerze mówiąc neutrogena wyrasta na jedną z moich ulubieńszych marek od peelingów.

spełnia obietnice producenta

Ten peeling to mój hit. W składzie jest zawarty kwas salicylowy, który zapobiega powstawaniu wyprysków, ale również oczyszcza pory. To drugie działanie peelingu jest dla mnie zdydowanie najważniejsze. Z wypryskami się nie borykam, natomiast peeling stosowany codziennie ładnie oczyszcza skórę i jej nie porażnia. Stosuję go codziennie, jednak w specyficzny sposób, mieszając peeling Neutrodeny z żelem micelarnym z Ziaji. Obawiałabym się o przesuszenie skóry, gdybym peeling stosowała samodzielnie. Ogromny plus produktu to beztłuszczowa formuła. Ten kosmetyk będzie odpowiedni zarówno dla osób borykających sie z wypryskami, jak i dla tych które oczekują dobrej pielęgnacji skóry mieszanej wymagającej zarówno nawilżenia jak i zmatowienia.

Bardzo dobry peeling!

Jest to delikatny peeling przeznaczony do cery problematycznej. Pisałam już wcześniej recenzję odnośnie kremu z tej serii. Nie pokładałam zbyt wielkiej nadziei, kupiłam z ciekawości na promocji w Rossmannie, żeby skompletować zestaw. Muszę przyznać, że jest świetny, bo nie podrażnia skóry. Czuć, że dokładnie czyści, pachnie tak samo pięknie jak reszta produktów z tej serii. Jedyny minus to wysoka cena, ale patrząc na efekty, jestem w stanie dać tyle za ten produkt.

Mój nowy must have

Szukałam dobrego peelingu do twarzy i oto jest! Naprawdę jestem z niego bardzo zadowolona. Przede wszystkim - skuteczny. Cudownie oczyszcza, radzi sobie z zaskórnikami, które inne kosmetyki jakby umyślnie omijały. Pozostawia skórę oczyszczoną i świeżą. Do tego przyjemnie pachnie, a wszystko, co ładnie pachnie u mnie ma dużego plusa :D Jego orzeźwiający, cytrusowy zapach to dla mnie bomba. Samo użycie także jest przyjemne. Produkt ma gęstą konsystencję, ale rozprowadza się bardzo dobrze. Nie podrażnia, nie uczula. Do tego jest naprawdę bardzo, bardzo wydajny.
Sama tubka wykonana z solidnego materiału, który sprawia, że łatwo aplikuje się peeling. Do tego naprawdę wytrzymała nakrętka.
Świetny produkt dla osób z problemami skórnymi. POLECAM!

Nie polubiliśmy się

Wraz z peelingiem, posiadam również krem oraz żel z tej samej serii i peeling jest najsłabszym ogniwem. Z moją tłustą cerą, niestety nie daje sobie rady. Drobinki są bardzo małe i delikatnie oczyszczają skórę. Nie przepadam za żelową konsystencją peelingów. Nie przypadł mi do gustu również zapach. Z moją cerą sobie nie poradził, ale komuś, kto nie potrzebuje dużego oczyszczenia może się sprawdzić.

W to mi graj!

Neutrogena to dla mnie swoista nowość - do tej pory nie stosowałam jej produktów, dlatego przy okazji małej promocji w lokalnej drogerii postanowiłam to zmienić. Wybór padł na żel peelingujący, który stał się moim osobistym odkryciem!
Po pierwsze - działanie. Jest skuteczny i konsekwentny. Po aplikacji i zmyciu pozostawia twarz gładką, a na dodatek z cudownym uczuciem świeżości i czystości. Może to ze względu na cudowny cytrusowy zapach?
Po drugie - konsystencja. Kosmetyk jest bardzo gęsty, co mi się szalenie podoba. Ostatnio mam do czynienia z innym żelem do twarzy, który pod tym względem jest okropny. A tutaj - nie dość, że bardzo wydajny, to jeszcze ma bardzo dużą ilość drobinek. Ktoś się przyłożył, zdecydowanie.
Po trzecie - strona wizualna. Produkt jest wykonanany z plastiku o dobrej jakości. Ile razy zdarzyło się, że tubka jakiegoś specyfiku wypadła mi z mokrych rąk, a zamknięcie od razu było zepsute... Tutaj tego nie ma. Łatwo można też dobrać się do kosmetyku, a fakt, że połowa opakowania jest przezroczysta, sprawia, że możemy kontrolować stan zawartości.
Z pewnością do niego jeszcze wrócę.

tak!

Bardzo dobry peeling! Używam codziennie, pozostawia skórę wygładzoną, oczyszczoną i świeżą. Ma przyjemny zapach, chce się do niego wracać. Baaardzo wydajny, minimalna ilość produktu pozwala na dokładne umycie całej twarzy.
Lekko wysusza, odejmuję więc pół gwiazdki.

Super :)

Używam go razem z żelem oczyszczającym z tej samej serii. Kocham jego cytrusowy zapach i gęsta konsystencje. Jednak po nałożeniu na twarz troszkę się roluje, co nie bardzo mi odpowiada i denerwuje, ale jego działanie jak najbardziej na plus. Skóra jest idealnie oczyszczona, pory zwężone,cera bardzo miękka i gładka. Nie zauważyłam wysuszenia ani podrażnienia a troszkę się bałam widząc opinie i zdjęcia dziewczyn którym wyrządził krzywdę, więc raczej nie będę go polecać osobom o cerze wrażliwej i naczynkowej.

Lubie go

Uważam, że to przyzwoity kosmetyk. Lubię go stosować ma ładny cytrusowy zapach, taki orzeźwiający. Delikatną konsystencję, nie jest gruboziarnisty tylko idealnie zrównoważony, drobne kuleczki fajnie masują i oczyszczają buzię. Peeling mnie nie podrażnia, delikatnie złuszcza naskórek. Skóra jest po zastosowaniu, gładka i miękka w dotyku, troszkę wysuszona, ale tak działają tego typu kosmetyki. Po peelingu przemywam buzię tonikiem i stosuje krem, wtedy czuje, że jest idealnie. Peeling jest bardzo wydajny, stosując go 2 razy w tygodniu zauważyłam, że moje pory stały się mniej widoczne.

Nie polubiliśmy się

Największa wada tego produktu to kwas salicylowy w składzie. Przy mojej wrażliwej i naczynkowej cerze jest to całkowita dyskredytacja. Peeling jest bardzo gęsty, ciężko wycisnąć go z opakowania. Nałożony na dłonie zaczyna się rolować i ciężko zaaplikować go na ciało. Używam go na ciało, bo do twarzy się nie nadaje. Zapach niewyczuwalny. Niestety bardzo wysusza skórę i powoduje jej swędzenie. Dobrze, że kupiłam w promocji, bo jak dla mnie to żadnych zalet nie posiada.

Używa produktu od: próbka

Niestety do niczego...

Niedawno skończył mi się zielony peeling z Neutrogeny. Był bardzo dobry, więc pomyślałam sobie, a czemu by nie spróbować czegoś nowego? Niestety to był błąd... Produkt mnie potwornie uczulił, przez 3/4 dni miałam opuchniętą twarz, nie mówiąc o oczach. Była cała czerwona, dosłownie mnie piekła, swędziała, a na dodatek była bardzo szorstka i sucha. Nie wiedziałam czym się ratować, wapno średnio pomagało, ale na szczęście powoli powoli cały ten koszmar minął z pomocą tłustego kremu. Zdecydowanie nie polecam.

Totalna porażka

Hej Dziewczyny! Ten piling zrobił z moją twarzą coś strasznego. Już od tygodnia staram się pozbyć uczulenia, które pojawiło się po jednorazowym użyciu! Moja skóra jest dosłownie zorana. Jutro walentynki - idę na kolację, ale nie mogę mieć nawet makijażu- bo na twarzy mam żywą ranę (aż chce mi się płakać). Nie mówiąc o tym, że wyglądam jakby mnie ktoś pobił :( Zdecydowanie odradzam!