Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Neutrogena, Visibly Clear, Spot Proofing, Smoothing Scrub (Peeling wygładzający)

Redukuje wypryski już od pierwszego użycia i chroni przed powstawaniem nowych. Formuła złuszczająca naskórek przyspiesza naturalny proces odnowy skóry, aby pozostała miękka i gładka, a jej koloryt wyrównany. Zawiera unikalna technologie ClearDefend™, która dogłębnie oczyszcza pory, pomagając redukować istniejące wypryski oraz nie narusza bariery ochronnej skóry pozostawiając większość naturalnie występujących w niej składników odżywczych, aby skóra była bardziej odporna na powstawanie nowych wyprysków. Beztłuszczowa formuła. Zawiera kwas salicylowy. Odpowiedni dla skóry wrażliwej.

mechaniczne
oczyszczające, wygładzające
w tubce
>100ml
żel

lubimy się

Bardzo fajny peeling, dobra jakość.

ZALETY: * zapach
* konsystencja idealna, bardzo mi odpowiada
* idealne ziarenka
* wygodne opakowanie
* super się rozprowadza i pieni
* odpowiednio złuszcza, cera po nim jest bardzo świetlista
* nie wywołał u mnie alergii ani bera nie jest czerwona
* nie wysusza i nie ściąga cery
* bardzo wydajny,mam kilka mc a uzywam 2x w tygodniu

Wad nie widzę

Ukochany!

Peeling jest cudowny!
Szukałam peelingu, który dobrze oczyści moją skórę i nie będzie podrażniał i znalazłam! Peeling stosuje 2-3 razy w tygodniu.

Zalety:
- dobrze oczyszcza,
- nie wysusza skory,
- matowi,
- dobrze się pieni,
- cudowny zapach,
- dobre, poręczne opakowanie

Wady:
-brak!

mega wygładzenie

Bardzo treściwy peeling złuszczający.
Plusy:
+ Oczyszcza i wygładza
+ nie podraznia naskórka
+ dobrze odblokowuje pory na nosie i w strefie T
+ idealny jako wspomagacz codziennej rutyny pielęgnacji, stosuje na zmianę z zelem do twarzy

Dieta na trądzik

Super, ale nie do suchej cery

Peeling ma konsystencję gęstego kremu/masła z drobinkami. Producent zaleca masaż, a nastepnie zmycie. Jest to rewelacyjny sposób, ponieważ taki zabieg sprawia, że drobinki łatwiej oczyszczają nasza skórę, a jest to również przyjemne. Peeling ma niezwykle energizujący cytrusowy zapach, który umilał mi każde jego stosowanie. Zapach należy do tych nut, które lubię najbardziej. Po całym zabiegu skóra jest miękka i gładka, chyba żaden peeling tak jeszcze na mnie nie działał - jest mniej inwazyjny niż peelingi "zdzieraki" jakie używałam wcześniej, a więc bezpieczniejszy dla skóry, a do tego efekty są lepsze. Nie pozostawia tłustej warstwy jak przeciętny peeling wygładzający, a wręcz przeciwnie, zmywa się całkowicie. Opakowanie jest wygodne w użyciu, ma piękna szatę graficzną. Produkt jest też bardzo wydajny, cena też wydaje się w porządku.

Genialny !

Jakiś czas temu zostałam zakwalifikowana do grona osób, które będą miały możliwość przetestowania kosmetyków z linii Neutrogena Visibly Clear . Testowałam 3 produkty natomiast z perspektywy czasu śmiało mogę oświadczyć, że Peeling był BEZKONKURENCYJNY! GENIALNY! Jestem nim zachwycona :) Peeling o cudownym cytrusowym zapachu i bardzo wydajny. Konsytuacja i granulacja idealnie "wyważona". Skóra już po jednym użyciu jest mięciutka i gładka, a przy tym odpowiednio złuszczona. Peeling nie wysuszył i skóry ani jej nie uczulił dzięki czemu mogłam go używać codziennie! :) UWIELBIAM ten peeling, bo dzięki niemu moja cera jest idealnie oczyszczona i promienna :) Jestem pewna że produkty z Linii Neutrogena Visibly Clear na dłużej zagoszczą w mojej domowej kosmetyczce :) POLECAM !

Produkt idealny!

Długo szukałam produktu który dobrze oczyści moją skórę jednocześnie jej nie podrażniając. Niestety zawsze kończyło się to zaczerwienieniem najczęściej wokół nosa oraz na brodzie... Na szczęście trafiłam na produkt Neutrogena!! Jest spełnieniem wszystkich moich oczekiwań ! Niewiarygodna miękkość, wygładzenie i oczyszczenie w jednym. Skóra nie pozostaje wysuszona, wypryski zostały zminimalizowane. Z pewnością zagości na długo na łazienkowej półce :)

Moje KWC!

Byłam dośc scpetycznie nastawiona do tego nowego kosmetyku bo był kolejnym jednym z WIELU i bałam się to znowu nie wypali, ;/
Jednak już po jednym stosowaniu moja skóra była czysta, miękka a przede wszystkim ZDROWA. :)
Zacznę od zalet :
- Wielki plus za konsystencje.! Peeling ma formę żelu jednak rozcierając jest kruchy, co daje możliwość rozprowadzenia produktu bez dokładania.
- Opakowanie - jest sztywne - bardzo dobrze wykonane, nie ma problemu z pozostawieniem go na nie do końca równej półce, co dla mnie jest ważne przy małej łazience
- Zapach - jest przepiękny , buzia wygląda doskonale przy czym pachnie powalająco
- Drobinki - Peeling posiada drobinki , może nie wpływa to na skuteczność produktu , ale świetnie się prezentuje
- Drobna Struktura - masowanie policzków już nie boli jak kiedyś właśnie przez to że nie ma grubych ziaren
-Wydajność - Żel po roztarciu moim zdaniem zwiększa objetość , dlatego nie trzeba dokladac produktu

Ogólnie bardzo polecam, jest wart uwagi :)

Extra produkt!

Peeling z serii Neutrogena Visibly Clear otrzymałam w ramach testu ze Strretcom. Posiadam cerę mieszaną, skłonną do przetłuszczania się w strefie T oraz do pojawiania się wyprysków, szczególnie w trakcie „tych dni”. Pierwszą rzeczą, która mnie od razu urzekła zaraz po otwarciu opakowania był świeży, przyjemny zapach, który zostawał także po umyciu twarzy. Produkt w porównaniu do innych peelingów ma małe granulki jednak mimo to dogłębnie oczyszcza skórę. Ważnym aspektem jest także fakt, iż nie wysusza skóry, co jest dużym plusem, a jeśli połączymy stosowanie tego produktu z innym z serii Neutrogena Visibly Clear czyli kremem, skóra staje się przyjemnie gładka i nawilżona. Produkt dodatkowo skutecznie oczyszcza pory, dzięki czemu nowe wypryski nie pojawiają się tak często. Ponadto peeling nie podrażnia skóry, może być zatem stosowany zarówno przez osoby z cerą wrażliwą. Jedynym minusem po prawie miesięcznym stosowaniu jest fakt, że nie usuwa starych wyprysków. Polecam!

IDEALNY dla cery mieszanej

Mam cerę mieszaną, przetłuszczającą się w strefie T na policzkach normalna skłonna do wysuszania. Jak wiadomo z taką cerą łatwo można zrobić sobie "kuku" używając złych kosmetyków.
Peeling z serii Neutrogena Visibly Clear podobnie jak pozostała dwójka zdał test na 5+. Pierwsze co dostrzegamy przy stosowaniu kosmetyku - zapach. Piękny cytrusowy zapach, ale nie drażniący. Granulki delikatne, ale spełniające swe działanie w 100%. Peeling ładnie oczyszcza, wygładza cerę oraz co ważne przy cerze problematycznej nie przesusza. Dodatkowo skutecznie oczyszcza pory. Cera po użyciu peelingu z serii Neutrogena Visibly Clear jest delikatna, gładka, miła w dotyku. :) Polecam polecam polecam - jest to "pewniak" wśród peelingów po który mogę sięgnąć bez namysłu.

Super peeling

Witam. Peeling Visibly Clear, Spot Proofing to druga rzecz jaką dostałam do testowania. Super peeling, oczywiscie tak samo jak cała reszta kosmetyków z tej linii baardzo ładnie pachnie. Spełnia swoją rolę - dobrze czyści twarz. Nic dodać nic ująć. POLECAM :)

Extra!

Gdy otworzylam pudelko z neutrogena oniemiałam   piekne pomarańczowe kolory,  ciekawe charakterystyczne tubki, gdy patrzalam w lustro mowie kurcze czy mi wkoncu cos pomoze,  wagry widoczne na odległość bardzo ciezkie do usuniecia mysle sobie kolejny bubel  na ktory dalam sie nabrac.
Zaczelam stosowac jeden dzien drugi dzien trzeci dzien  i nagle ooo koloryt skóry się poprawil skorajakby napięta i wagry jaśniejsze,
Po tygodniu, nie moglam wyjść z zachwytu  skóra naprawde całkowicie inna jaśniejsza odzywiona i przedewszystkim czysta bez tych wszystch wyprysków, wągrów i innych nie spodzianek- jak bardzo czlowiek moze sie pomylic,  myslac ze bubel nic nie da a jednak  pomoglo w zupelnosci polecam serdecznie   neutrogene   ( te w pomaranczowych opakowaniach) a jestem pewna ze innym zrezygnowanym kobietą ( jak ja)   i ratują cere  :)

Oczyszczanie

Jest to delikatny peeling, ale bardzo dogłębnie oczyszcza skórę, a co za zapach... mmm.... pięknie pachnie, odświeża skórę i nadaje jej wspaniałą miękkość. Po użyciu scrubu skóra jest przygotowana na dalszą pielęgnację :)