BeneFit, The POREfessional, Fake It's Pore Minimizing Foundation (Podkład minimalizujący widoczność porów)

Podkład z gąbką ujednolicającą strukturę skóry. Produkt uspokaja pracę gruczołów łojowych i zmniejsza świecenie skóry.

Nic specjalnego

Lubie markę benefit zwłaszcza róże i bronzery do twarzy dlatego skusiłam sie na zakup tego produktu. Na szczęście kupiłam go na wyprzedaży w sephorze za polowe ceny, bo podkład na pewno nie jest wart ponad 160 zł. Do podkładu dołączony jest aplikator - gąbeczka, którą najlepiej nakładać produkt- w sumie niczym innym sie nie da bo jest tak rzadki jak woda. Niestety zostawia plamy na twarzy. Delikatnie matuje cerę i zwęża pory. Nie jest wart swojej ceny ... mam nadzieje ze dzięki małej pojemności szybko sie skończy.

Bez szału

Kupiłam podkład zachęcona jego działaniem opisanym przez producenta. Czy minimalizuje pory? U mnie nie. Mam wręcz wrażenie, że je powiększa. Ma strasznie wodnistą konsystencje, co przy małej pojemności sprawia, że jest bardzo mało wydajny. Z drugiej strony jak dla mnie to lepiej, że się szybko skończy, bo nie lubię wyrzucać kosmetyków w części pełnych.
Krycie słabe, matu brak. Gąbeczka dołączona do produktu nie pomaga go rozprowadzać. Powoduje wręcz smugi.
Ogólnie jestem zawiedziona - szkoda pieniędzy.

Kupiony w: W strefie wolnocłowej

działa ale ma wady

Nie jestem wielką fanką marki Benefit - jak już pisałam wcześniej ich produkty za wielką wodą dodawane są do gazet w mniejszej formie tyle o selektywności marki ;D Chociaż produkty do brwi i konturowania w większości są ekstra

Jeśli idzie o ten podkład to przede wszystkim na minus gramatura - 15 ml bardzo mała , jeśli chcemy używać na całą twarz skończy się raz dwa. Znalazłam więc inny sposób ma zwężać pory i matować więc aplikuje go tylko na strefę T- reszte twarzy traktuje lekkim podkładem , tak aby tworzyło to spójną całość ( możecie z powodzeniem wykorzystać do tego celu każdy podkład który macie , jeśli tylko pasuje kolorystycznie ) z każdym podkładem się złaczy bez warzenia i ciastkowania

Fajne opakowanie- raz że wizualnie super , dwa że z porządnego plastiku. Wystarczy że naciśniemy przycisk- zawartość nałożymy na dołączoną gąbeczkę i nałożymy na twarz stemplując. Wszystko bardzo ładnie sie rozprowadza , czy z bazą czy bez , nie ma żadnego rolowania

Konsystencja dość lejąca ale łatwa w pracy , krycie w kierunku średniego , sam produkt osobiście przypomina mi troszkę korektor- tuszuje drobne niedoskonałości i zaczerwienienia

Jeśli idzie o jego główne zadanie czyli zwężenie porów- naprawdę działa świetnie , wypełnia je delikatnie nie tworząc przy tym płaskiego bądź też widocznego z daleka efektu , a w przypadku produktów zwężających im bardziej naturalnie wyglądają na twarzy tym lepiej

Jeśli przypudruje strefę T po użyciu tego produktu nie świece się przez dobre 7 godzin , no super , a gdy nie zapudrowałam w celach sprawdzajacych nie świeciłam się przez 6 :) Brawo , to mi się podoba :D

Nie podrażnia , nie zapycha , nie uczula, dodatkowo pięknie wyglądamy na zdjęciach gdy tego użyjemy- nie odbija lamp błyskowych

BeneFit dał radę- naprawdę bardzo dobry produkt , szkoda tylko , że gramatura tak mała i używany na całą twarz bardzo szybko się skończy a nie jest najtańszy