Deborah, Instant Volume Lip (Błyszczyk powiększający usta)

Deborah, Instant Volume Lip (Błyszczyk powiększający usta)

Usta większe o 25% już w 15 minut. Rewolucyjny kosmetyk pielęgnacyjny pozwalający uzyskać uwodzicielski uśmiech bez chirurgii plastycznej. Zapewnia idealne nawilżenie i zmysłowy efekt uwydatnienia ust. Wygładza niedoskonałości na powierzchni ust. Działa już po jednej aplikacji. Można aplikować kilka razy dziennie. Efekt trwa kilka godzin a widoczny jest już po 15 minutach. Może być używany sam lub na pomadkę aby podkreślić jej połysk. Instant Volume Lip zawiera kwas hialuronowy w formie cząsteczek pochodzenia morskiego. Cząsteczki zachowując się jak molekuralne gąbki penetrują załamania i zmarszczki ust, pochłaniając i gromadząc wodę, która normalnie wyparowywuje ze skóry.

Cena: ok. 70zł/9 ml

Bubel na całej lini

Kupiłam błyszczyk za namową sprzedawczyni. Zachwalała bardzo ten produkt więc się skusiłam i od tamtej pory nie słucham rad pań w drogeriach.

Błyszczyk ma lejącą konsystencję, jeśli przypadkiem za dużo go nałożę spływa mi z ust.
Ściera, a raczej wysycha w przeciągu 10 minut nie dając żadnego efektu zmysłowego uwydatnienia ust jak obiecuje producent,usta mam nie dość,że ściągnięte to jeszcze szczypią, a po powtórnej aplikacji dzieje się to samo i muszę się ratować np. vitamina A.

Plusem może być jedynie miły zapach, bardzo łady efekt mokrych ust (przez 10 minut) i opakowanie, bo jest duże, solidne.

Za tą cenę to dla mnie stanowczo za mało!

Używam tego produktu od:/mam od 5 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: leży nie używany

nie powieksza

cudow nie ma, a znowu byla nadzieja...Ładny zapach, fajny aplikator, ale oczywiscie nie powieksza trwale, standardowe powiekszenie 10-15 procentowe jak zwykle blyszczyki. Nie szypie. I jedna najwazniejsza rzecz- po starciu z ust-usta sa zdrętwiałe, powtarzam zdrętwiałe, naprawde dziwne wrazenie...

Używam tego produktu od:3 mies

dobry

po nalozeniu delikatnie szczypie, subtelnie blyszczy na ustach: wygladaja seksownie i staja sie bardziej jedrne, ale zeby byly powiekszone, nie zauwazylam

Używam tego produktu od:nie wiem

Cellulit mity

bardzo fajny

jestem zadowolona z tego błyszczyku. kupiłam go juz po raz drugi. na poczatku nie spodziewałam sie jakiegoś efektu powiekszającego. ale gdy go pierwszy raz uzyłam to poczułam mrowienie, chłód na ustach i zauważyłam że są pełniejsze, super wygładzone, uwydatnione. Błyszczyk pięknie lśni na ustach i jest dość trwały. mnie sie ten efekt podoba. i na pewno kupie go ponownie. dla mnie opakowanie ok-nic sie nie wylewało...

Używam tego produktu od:3mies

Fajny

Błyszczyk naprawdę godny polecenia. Ładnie nawilża usta i bardzo mocno je wygładza. Po nałożeniu czuć mrowienie i lekkie chłodzenie. Naprawdę czuć efekt wypełnienia ust, nie mam pojęcia jak to się dzieje :) Duży wybór kolorów, które na ustach nie są tak intensywne jak w opakowaniach. Przyjemny słodki smak i zapach. Co do opakowania to moje jedyne zastrzeżenie, za taką cenę powinno być bardziej dopracowane. Może i jest w miarę eleganckie, ale po jakimś czasie błyszczyk lekko wycieka i nierówno się dokręca. Nie kupię go ponownie ze względu na cenę, 89 zł to trochę jednak przesada :D

Używam tego produktu od: kilku tygodni

ach ten kolagen ;)

zapewnienia producenta spełnione !!

błyszczyk faktycznie powieksza usta , przede wszystkim bardzo silnie wygładza powodując ze usta staja sie cudownie gładkie, wypełnione !!!!! radze przetestowac w perfumerii gdyz błyszczyk po ok 10 min powoduje lekkie dretwienie ust , !!naprawde lekkie ale nie wszystkim moze sie to uczucie podobac. mnie wrecz przeszkadza!! nadaje ustom lekki mleczny kolorek. jest bardzo wydajny , troszke wycieka z opakowania !

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie