Osis+, Magic Gloss: Anti-Frizz Serum

Osis+, Magic Gloss: Anti-Frizz Serum

Nadaje intensywny połysk i kontroluje włosy. Eliminuje zmierzwione kosmyki. Włosy są miękkie w dotyku i lśniące. Niewielką ilość produktu nanosi się na suche włosy.

Cena: 45 zł / 50 ml

Świetny

W 100% polecam!
Włosy po nim były gładkie i lśniące jak nigdy
Należy tylko stosować z umiarem
(Raz przesadziłam i włosy wyglądały jak przetłuszczone)

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

Super !!

Preparat ten polecił mi mój fryzjer, gdyż miałam problem z wykończeniem i utrwaleniem moich wyprostowanych włosów, dzięki temu preparatowi moje włosy nie puszą się już i są gładkie i lśniące praktycznie przez cały dzień. Naprawdę niewielka ilość preparatu wtarta na zakończenie układania / prostowania / włosów pięknie utrwala efekt prostowania. Nawet w deszczowy, wilgotny dzień moje włosy są gładkie, nie puszą się. Polecam tym wszystkim, którzy chcą mieć gładkie, lśniące włosy.
Jedyny minus - nie jest zbyt tani ale naprawdę wydajny !

Używam tego produktu od: paru miesięcy

Jedwabisty

Świetny! Nadaje fantastyczną gładkość włosom, pięknie pachnie, nadaje połysk, nakładany z umiarem nie obciąża fryzury, a znacznie ułatwia modelowanie. Super!

depilacja rąk

Magia we wlosach

Moj KWC od wielu lat odkad sie pojawil na rynku,WYprobowala wielu kosmetykow wspomagajcyh aby wlosy sie nie puszyly i musze przyznac , ze na wielu sie zawiodlam.Ten kosmetyk dziala mam grube wlsoy rozjasniane na blond i musze miec wspomagacza a szczegolnie w dzeszczowe dni.Na mokre wlsoy osuszone recznikiem aplikuje magica i ukladam wlsoy szczotka i juz.Do nastepnego mycia wlosy utrzymuje sie nie pusza.
Pozatym przy zapuszczaniu wlosow sprawdzil sie rowniez gdyz koncowki sie nie rozdwajaly az moj fryz zapytal coz takiego uzywam i gdy zdradzilam sam zaopatrzyl swoj zaklad w magica.

Używam tego produktu od:6
Ilość zużytych opakowań:wiele