Long4Lashes, Nails, Intensywne serum wzmacniające do paznokci

Long4Lashes, Nails, Intensywne serum wzmacniające do paznokci

Profesjonalny kremowo-żelowy preparat skutecznie zwalcza wszystkie symptomy słabych i zniszczonych paznokci: łamliwość, rozdwajanie się, cienkość i spowolnienie wzrostu. Dzięki zawartości biotyny, która wzmacnia struktury keratynowe, stają się one mocne, widocznie utwardzone i odporne na uszkodzenia. Formuła wzbogacona olejkiem ze słodkich migdałów oraz kompleksem NutriAct doskonale odżywia i regeneruje, jednocześnie nawilżając zarówno płytkę paznokcia – jak i skórki. Paznokcie zyskują większą elastyczność i zdrowy wygląd.

wszystko w jednym
w buteleczce
żel / płyn

znakomite

Paznokcie łatwo mi się przesuszają i stają się łamliwe oraz rozdwajają się. Oczywiście zaczynam wtedy bardziej dbać o dietę ale zanim odrosną zdrowsze staram się zadbać troskliwiej o to co jest. Ta odżywka jest doskonała, już po pierwszym użyciu znika to nieznośne uczucie przesuszenia, paznokcie po kilku użyciach robią się bardziej elastyczne, skórki też przy tym miękną i mniej się zadzierają. Płytka jest bardziej odporna, mniej się rozdwaja i łamie. Produkt ma bardzo wygodną formę - dość lekki, płynny, lekko mleczny żel, łatwy do nakładania pędzelkiem (opakowanie wygląda jak lakier do paznokci). Po nałożeniu dość szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy. Nie ma jakiegoś silnego, nachalnego zapachu. Ja używałam wieczorem przed snem i wystarczało aby zauważalnie poprawić stan paznokci. Oczywiście cudów nie ma, przy słabych, łamliwych paznokciach trzeba zmienić przede wszystkim dietę i maniakalnie używać rękawiczek do wszelkich prac domowych, no i poczekać aż urosną zdrowsze. Ale produkt do poprawy sytuacji w " międzyczasie" oraz zapobiegawczo - znakomity polecam.