Old Spice, Long Lasting Stick (Antyperspirant w sztyfcie)

Old Spice, Long Lasting Stick (Antyperspirant w sztyfcie)

Antyperspirant w w postaci przezroczystego sztyftu. Jest niesamowicie skuteczny. Chroni przed potem naprawde baardzo długo. Jest to jedyny tak skuteczny antyperspirant z jakim miałam do czynienia. Bardzo wydajny, starcza na ok. rok. Nie zostawia śladów, szybko wysycha, nie uczula, niepodrażnia. Dostępne trzy wersje zapachowe:
- Oryginał: zapach korzenny, męski, wyczuwalna nuta cytrusowa i drzewna, bardzo słodki
- Whitewater: zapach przyjemny, (najmniej intensywny za wszystkich wersji) świeży, nienachalny,
- Fresh - świeża nuta drzewna i przypraw, bardzo charakterysyczny zapach, typowy dla męzczyzn

Old Spice Love

Potrzeby męskiej skóry różnią się od potrzeb skóry kobiet. Dlaczego? Bo jest grubsza, zazwyczaj z intensywniejszą produkcją sebum, na co wpływ mają męskie hormony. Zmarszczki na niej pojawiają się później, ale są głębsze i bardziej zarysowane. Starzeje się wolniej, ale jest bardziej narażona na podrażnienia i wysuszenie.Dlatego, aby jak najdłużej zachować męski i atrakcyjny wygląd, ważne jest stosowanie idealnie dobranych kosmetyków trafiających w 100% w te wyjątkowe potrzeby.

Całkiem inny zapach niż kiedyś

Pamiętam charakterystyczny, przyprawowy zapach starego Old Spice. Ten obecny (mam na myśli wersję Original) jest całkiem inny, znacznie mniej charakterny. Niemniej jednak, zdarza mi się używać dezodorantu w sztyfcie, kiedy odpoczywam od antyperspirantów z solami glinu- właśnie ze względu na przyjemny zapach. Mimo wspomnianych wcześniej zmian, wyróżnia się na plus, wśród męskich dezodorantów wionących wonią chemii gospodarczej ;) Nadal czuć w nim jeszcze te związki z kardamonem, gałką muszkatołową i zielem angielskim.
Oczywiście produkt nie powstrzymuje pocenia, ale całkiem dobrze niweluje nieprzyjemny zapach potu. Jest bardzo wydajny i ma korzystną cenę. Dużym atutem jest to, że nie brudzi ubrań.

super

ulubiony antyperspirant mojego męża - odkąd w ubiegłym roku mu go kupiłam pod wpływem reklamy ( jak dla mnie głupiej ale zapamiętywalnej) to on nie chce innego. Mi podoba się jego zapach. Szkoda tylko, że nie mają serii perfum

ODMŁADZAJĄCE ZABIEGI NA TWARZ BOTOKS I KWAS HIALURONOWY

rewelacja

Bardzo dobry antyprespirant. Polecam mężczyznom, których przykry zapach jest bardzo intensywny i inne dezodoranty nie działały. Ten jest naprawdę niezawodny ;-)
+skuteczna i długotrwała ochrona
+nie podrażnia
+ma świetny, energiczny i męski zapach
+wygodny w użyciu (konsystencja żelowa, nie brudzi ubrań)
+niska cena
+dostępny w każdym sklepie

Ilość zużytych opakowań: 3 lub 4

świetny, nie tylko dla prawdziwych mężczyzn

Najpierw namówiłam do jego stosowania mojego chłopaka, który nie mógł się go nachwalić - jest jedynym antyperspirantem, który zdał "test siłowni" ;) Teraz mam własnego Old Spice\'a (Whitewater) i też jestem z niego bardzo zadowolona. Ma, jak na sztyft przeznaczony dla mężczyzn, delikatny, cytrusowy zapach, idealną konsystencję, nie brudzi ubrań i NAPRAWDĘ chroni. Wypróbowałam już bardzo wiele antyperspirantów, sięgnęłam nawet po słynny Bloker Ziaji, ale oprócz okropnych podrażnień niewiele zdziałał. W tej chwili poszukiwania idealnego antyperspirantu mogę uznać za zakończone :) Dodatkowym plusem jest to, że udało mi się go kupić w promocji za niecałe 12 PLN.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Skusiłam się i ja - nie żałuję

Odważyłam się na zakup jakby nie było antyperspirantu dla prawdziwych mężczyzn i póki co broda mi nie wyrosła ;)

Zostałam skuszona opinią, że jest to prawdopodobnie jedyny antyperspirant, który nie brudzi ubrań, pachnie nie na tyle męsko, że nie mogą używać go kobiety.

ZALETY:
- bardzo wydajny,
- nie pozostawia białych plam na ciemnych ubraniach, ani żółtych- na białych,
- przyjemnie pachnie (szczególnie whitewater),
-sprawdza się zwłaszcza latem.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: około 5

Świetny

Witam, odrobinę się zdziwiłem gdy zobaczyłem tu mego „starego”:). Od czego by tu zacząć, może od tego, że jest świetny w tym co robi. Odkąd zacząłem używać jako nastolatek antyperspirantów, wypróbowałem kilka rodzajów. Jak dla mnie zupełnie odpadają te w sprayu czy kulce, mają za słabe działanie. Znalazłem kiedyś na półce mego wuja ów produkt, sztyft Old Spice Original. Z ciekawości użyłem. Okazał się bezapelacyjnie najlepszą „tamą”. Odrobinę nie odpowiadał mi tylko jego zapach. Zmieniłem więc na Whitewater i to było to. Używam jej do dziś i nie wyobrażam sobie by na mej półce stał inny antyperspirant.

Zalety:
Przystępna cena
Wydajność
Świeży zapach
Szybkość wchłaniania
Działanie (ponad 24 godz, nawet podczas prac przy upalnej pogodzie)

Wady:
Brak!
Używam tego produktu od:8 lat
Ilość zużytych opakowań: kto by liczył:)

Uzywam go od 15 lat:)

Powiem szczerze,ze nie znam lepszego antyperspirantu w sztywcie:)Swietny zpaach.Nie pozostawia zadnych plam na ubraniach przebarwien na skroze itp.Idealnie pachnie nawet jak czlowiek sie "zmeczy":)Jesli ktos zna lepszy to slucham:>

Używam tego produktu od:15 lat
Ilość zużytych opakowań:baaaardzo duzo:)

skuteczny

Podbieram od czasu do czasu,jeśli akurat mam okazję i jeśli jest na stanie w domu.Co z tego,że dla mężczyzn,ważne że u mnie też się sprawdza :-) i to o wiele lepiej niż babskie antyperspiranty...Naprawdę bardzo skuteczny.W przypadku tego sztyftu trudno przedawkować nałożenie produktu w zbyt dużej ilości.Nie robi białych plam,pachnie ładnie,męsko.Wchłania się też raczej szybko.Chyba dość wydajny,ale trudno mi to ocenić,bo nie tylko ja z niego korzystam przecież,a w zasadzie ja tylko na doczepkę...
Bardzo fajna rzecz ten sztyfcik,mozna polecić.

Używam tego produktu od:periodycznie co jakiś czas
Ilość zużytych opakowań:no kilka już było

Męska rzecz dla kobiet? 50/50%

Zainspirowana pomysłem poprzedniej recenzentki na używanie męskiego antyperspirantu, kupiłam ten dezodorant w sztyfcie w wersji fresh. PLUSY: zapach - intensywny, ale świeży, całkiem przyjemny; konsystencja - twardy, ale dobrze rozprowadzający się żelowy sztyft; jakość - produkt nie kruszy się, nie zniekształca; poręczne, wygodne w użyciu opakowanie (nadmiar wysuniętego sztyftu łatwo jest wkręcić do środka); wydajność; połączenie jakość-cena; nawet jeśli się spocę nie czuć ode mnie nieprzyjemnego zapachu; nie niszczy, nie brudzi ubrań (pod tym względem bije na głowę damskie dezodoranty); dosyć szybko się wchłania; nie podrażnia; najczęściej chroni kilka godzin. MINUSY: nie zawsze działa - czasami pocę się po nim dosyć szybko; tuż po aplikacji mam uczucie lekkiego klejenia się (ale ono szybko mija). PODSUMOWUJĄC: nie jest to produkt, po którym nigdy się nie spociłam, ale byłam z niego zadowolona. Ostatecznie został oddany narzeczonemu, który go sobie chwali. Polecam i daję 4* z minusem.

Używam tego produktu od: kilka tygodni jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: trochę jednego

MÓJ KWC!!!

Zgłosiłam do recenzjii ,więc ocenie to cudo!
Po pierwsze jest to jedyny antyperspirant,który działa w 100% bez Antidralu.O kosmetyku: bezbarwny sztyft,nie ma mowy o jakimkolwiek brudzeniu!,zapach Whitewater-nienachalny ,bardzo ładny ,powiedziałabym nawet Unisex,nie jest nachalny tak jak niektore inne sztyfty,można sie go pozbyć psikając sie pefumami czy wysmarować pachnącym balsamem-zapach znika.Wydajność ogromna,jestem pewna że starczy mi na baaardzo długo.Niedrogi(ja zapłaciłam jedyne 12zł)Bardzo szybko wysycha i nie marze sie tak jak większość Rexon:/.Ochronaa:genialna,chroni przed potem i zapachem nadzwyczajnie długo średnio ok 13h.Po jego zastosowaniu czuję sie jakby mi ktoś wycioł gruczoły potowe,powiem więcej ;odkąd zaczełam go używać nie wiem jak pachnie pot:-)Jest tylko jeden minus a mianowicie:bardzo żałuje,że go dopiero teraz odkryłam hehe.Naprawde nie znam tak skutecznego antyperspirantu a używałam chyba wszystkie dostępne na rynku.(+Antidral)Dodam jeszcze nie nie szczypie tuż po depilacjii i pozbyłam sie jakichkolwiek plamek potu na ubraniach.Czasami aż sie siebie boje;)I co więcej moja koleżanka zauważyała różnice,bo zawsze miałam plamki potu a teraz nic i spytała sie mnie dyskretnie ile zapłaciłam za usunięcie gruczołów potowych,ależ sie zdziwiła jak sie dowiedziała że tak skuteczny jest męski antyperspirant Old Spice.Naprawde gorąco Polecam!!!Nawet w upały 36 stopniowe nie było mowy o jakiejkolwiek kropelce potu!!Rewelacja!Chwała mistrzowi ktory wymyślił ten antyperspirant!Dziewczyny jest jeszce nadzieja-więc lećcie do sklepu po Old Spice :*

Używam tego produktu od:m-c
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1