Odżywka nadająca puszystość do włosów cienkich i delikatnych

Odżywka nadająca puszystość do włosów cienkich i delikatnych

Rewelacyjna odżywka nadająca puszystość, z powodzeniem może zastąpić każdą piankę lub fluid do układania włosów. Minimalnie usztywnia włosy, ale to tylko działa na jej korzyść. Widać, że włosy są sprężyste, dobrze się układają i mają piękny połysk. Estetyczne i funkcjonalne opakowanie z dozownikiem. Jestem zachwycona i nie sądzę żebym wróciła do pianek, fluidów czy żeli do układania włosów.

Cena: 14 zł

ideal

genialny produkt! uzywalam go ladnych kilka lat temu idealnie dzialal na moje bez objetosci wlosy wygladaly prze pieknie bardzo wiele osob je komplementowalo w moim przypadku byla to mega objetosc i utrwalenie nawet w sniezyce wlosy lekkie ujarzmione sypkie nigdy wiecej nie osiagnelam tak rewelacyjnego efektu przy zadnym kosmetyku! nieco przetluszczal mi wlosy ale mylam je codziennie co przy tylu zaletach wcale nie razi

probowalam ostatnio go znalesc ale nie udalo sie nawet na allegro musieli go wycofac :/ za to odejmuje pol gwiazdki

Używam tego produktu od: mialam go ok 7 lat temu
Ilość zużytych opakowań: 1 zuzyte

zdecydowanie nie

Podobnie jak szampon z tej serii bardzo obciąża włosy, przyspiesza przetłuszczanie i ma bardzo chemiczny zapach, nie polecam.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 1
Recenzja: ...

ale i tak niezly

Moje wlosy sa cienkie i delikatne-a po tej odzywce faktycznie sa bardziej puszyste. Tyle,ze ja jej uzywam wlasciwie do innych celow-tzn.jako pianki. Podobnie usztywnia,sprawia ze sa matowe,ale pomaga w ukladaniu wlosow. Efektu odzywienia w ogole nie widze kiedy sa suche,ale podczas mycia sa bardzo mieciutkie i nie placza sie :D . Fakt ,ze trzeba uzywac suszarki mnie nie odstrasza jakos specjalnie,bo i tak zawsze jej uzywam ;) . Wiec ogolnie mozna sie skusic,ale chyba nie po kazdym myciu niestety-bo wtedy chyba troche obciaza wlosy.

Dieta na trądzik

sama już nie wiem...

Nie bardzo wiem co o tej odżywce myśleć. Faktycznie nadaje tą wymarzoną puszystość cienkim włosom, a niestety jestem posiadaczką takowych, ale tym efektem nie jestem tak do końca zachwycona. Włosy są po niej jakieś takie ciężkie, usztywnione, niemiłe w dotyku. Wyraźnie się czuje, że coś na nich zalega, a takiego uczucia bardzo nie lubię. Wracam do niej od czasu do czasu, ale tak na codzień nie mogę się przekonać. Jest wydajna i ma bardzo wygodne opakowanie z pompką.

okazjonalnie- czemu nie

Całkiem niezła, ale obciąża mi włosy przy dłuższym stosowaniu. W sumie fajna, włosy ładnie się rozczesują i są lekko usztywnione, ale tak jak mówiłam wcześniej, dla mnie trochę za ciężka.

ulubiona i najlepsza

Nareszcie znalazłam coś dla siebie. Zawsze miałam cienkie i przyklapnięte włosy. Po prawie wszystkich odżywkach włosy robiły się zbyt miękkie i sianowate. Kupiłam ją przez przypadek i jestem uzależniona. Jedyna rzecz mnie tylko zastanawia - nie we wszystkich sklepach jest, mam nadzieję że jej nie wycofają.
Odejmuje gwiazdkę za to że działa pod wpływem ciepła i muszę używać często suszarki co niszczy włosy.

fajna :)

Niedawno zaczelam stosowanie tego produktu a juz jestem zadowolona. Wlosy sa gladkie, ladnie wygladaja, za niec nie powroce do pianek, plynow itp. Odzywka jest fajna... jednak nie dalam jej 5 gwiazdek, gdyz wlosy srednio wygladaja nastepnego dnia. Jednak naprawde mozna ja polecic. :)

rewelacja!

Powiem tyle-jest to najlepsza odżywka jaką udało mi sie znaleźć, a przetestowałam naprawdę wiele!!! Żadne "Kerastasy" i inne marki uznawane za świetne nie pomogły moim delikatnym, cienkim, plączącym się włoskom-tylko ta odżywka! Nie zamienię jej na nic innego, a jak przestaną produkować to dostanę zawału :(

polecam

polecam preparaty Gliss Kur. Slicznie pachną i nadają włosom niesamowity połysk. dzięki tejże odżywce włosy nie są "klapniete" :-), moje włosy należą do zdrowych a odżywki używam, aby nadać im blasku i aby łatwo mozna było je ułożyć. ta odżywka mi w tym pomaga.Ilość zużytych opakowań: ok. 5

Bardzo dobra

Bardzo dobra odżywka.Ostatnio mam troche przesuszone włosy pasemkami i ta odżywka spisuje się tu znakomicie.Nie obciąża moich cienkich kudełków.Rewelacyjnie po niej włosy się rozczesują, zadnego szarpania włosów itp. ;)Przyjemnie pachnie, do tego bardzo odpowiada mi wygodne opakowanie z dozownikiem.Rzeczywiście przy odpowiednim modelowaniu , pod wpływem ciepła, zwiększa optycznie puszystość włosów,a o to przecież chodzi :)

a dla mnie super!

Kupiłam odzywke do wlosow delikatnych, zwiekszajaca puszystosc, aktywujaca sie pod wplywem ciepla. Opakowanie podobne do tego na zdjeciu, ale niebieskie... Mam delikatne i troche przetluszczajace sie wlosy, ktore zwykle sa przyklapniete... Ale po uzyciu tej odzywki to sie zmienilo... Juz nie sa przyklapniete, po mimo tego ze odzywka jest bez splukiwania... Jestem zachwycona! Wlosy latwiej rozczesuja sie i wogole sa super miekkie i gladkie... Super...

druciaki;-)

Mam podobne odczucia-tzn włosy są przeciążone i prawdę mówiąc mi te sztywna czupryna;-) bardzo przeszkadzaja-tym bardziej, że nie używam nawet kosmetyków do stylizacji , bo nie znoszę mieć niczego na włosach. Plusem jest wygodne opakowanie- i to chyba jedyny plus, bo efekt puszystości raczej mierny.