Lotus Effect Nail Polish (stara wersja)

Lotus Effect Nail Polish (stara wersja)

Lakier do paznokci Lotus Effect - ekstremalnie trwałe, intensywne kolory. Wzmacnia paznokcie dzięki ekstraktowi lotosu i roztacza trwały połysk koloru.

Cena: 13 zł / 11 ml

Tragedia

Jestem niezadowolona z tych lakierów, są po prostu za rzadkie, żeby dobrze pokryć płytkę paznokcia. Mam trzy odcienie, z czego jeden jest jak woda, jeden bardzo rzadki, a jeden umiarkowanie ok. Kolory mnie nie zachwycają, są bardziej dla dojrzałych, statecznych pań. Żadnego wzmocnienia nie zauważyłam, dodatkowo szybko bardzo odpryskują. Cena ok, ale wolę coś trwalszego.

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Ładne kolory, bez smug, ale nietrwałe

Kolor 45P (prawie wiśniowy)

+ ładne, żywe kolory
+ łatwo i szybko się nakłada
+ tworzy przyzwoicie gładką powierzchnię bez smug
+ ładny połysk
+ cena

- trwałość...niestety już po 2 dniach są odpryski na końcach paznokci
- trzeba nałożyć 2 warstwy dla całkowitego zakrycia paznokcia
- dość długo schnie przy nakładaniu 2 warstw (przy jednej całkiem szybko)

Nie wiem jak z trwałością, ponieważ lakier mam od niedawna.

wypada raczej słabo

Używam obecnie dwóch kolorów - 43K (podobny do Coral Romance Rimmela) i 53R, kolory są przecudne, ale nie jestem w pełni zadowolona, bo czas, w jakim lakier schnie na paznokciach (przy 2 cienkich warstwach) sięga nawet 4 godzin (bez wysuszacza), a i po tym czasie lakier jest ciągle miękki i robią się odciski. Jedna warstwa to za mało przy odcieniach jaśniejszych lub lakierach o żelkowym wykończeniu. Lakier używany bez topa ździera się z końcówek paznokci po ok. 2 dniach, natomiast kolor nie wydaje się blaknąć.
Pędzelek jest raczej zwykły, niewyprofilowany, problemem jest rączka - trudno mi się trzyma ten trójkącik. Malowanie przy odrobinie wprawy jest w porządku, raczej bez smug i równomiernie.
Lakiery mam od lipca, używam sporadycznie, jeszcze nie zgęstniały w buteleczkach.

Używam tego produktu od: lipca 2011
Ilość zużytych opakowań: 2 po 11ml

Manicure - glitter nails

Miernota

Mam odcień 46M (bordo wpadające w brąz). Bardzo długo schnie - kiedy myślę, że już jest ok, na paznokciach wciąż wszystko się odciska. Brzegi paznokci starte są już po jednym dniu, są też na nich małe odpryski (mimo stosowania bazy i lakieru nawierzchniowego). Na koniec: przy zmywaniu mocno się rozmazuje i pozostawia na skórze wokół paznokci czerwone zabarwienie. Ogólnie: fatalny i nie polecam.

Lubię

Używam odcienia 68A, opalizującego w kolorze delikatnej lawendy. Niestety nie za dobrze widać to na zdjęciu, trochę zjadło kolorki ;)
Lakier ma odpowiednią konsystencję, dobrze się rozprowadza, ale nie jest mocno kryjący. Dla lepszego efektu potrzeba dwóch, a nawet trzech warstw. Kolor nieznacznie zmienia się w zależności od kąta padania światła, przechodzi z fioletu w róż, nieraz sprawia wrażenie popielatego.
Szybkoschnący, przy potrójnej warstwie bardzo trwały. Dobrze znosi drobne porządki, moczenie w wodzie, dopiero po 3-4 dniach zaczyna lekko odpryskiwać na końcach.
Precyzyjny, klasyczny pędzelek. Być może kupię ponownie, gdy jakiś kolorek wpadnie mi w oko.

Używam tego produktu od: kilku tyg.
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Marny...

Jego największym minusem jest trwałość. Mam kolor 45Q- nasyconą, ciemną czerwień. Lakier trzymał się dosłownie dwa dni po pomalowaniu, i to z utwardzaczem Super Wear Rimmela, a garów nie myję ani ręcznie nie piorę. Masakra. Na dodatek bardzo wolno schnie- potrzebowałam pół godziny, żeby wysechł w pełni. Tragicznie się też zmywa, zostawiając ślady po czerwieni na całych dłoniach. Myślałam, że skoro jest gęsty i trochę kosztuje, to pójdzie za tym jakość. Nic bardziej mylnego. Plusem jest to, że ma naprawdę fajny wybór kolorów, które są śliczne, i łatwo się nim maluje. Tylko co z tego...? Nie polecam.

Używam tego produktu od: Tydzień
Ilość zużytych opakowań: Jedno niepełne

Fajny ale...

Lakiery MANHATTAN z serii Lotus Effect mają przecudowne kolory, mocne wyraziste. Mają przyjemną konsystencję, bardzo dobrze, łatwo się je aplikuje. Kolory są mocne dlatego też wystarczą 2 warstwy.
Nie tworzy żadnych smug, zacieków.
Lakiery niestety się trochę za szybko ścierają, zwłaszcza na czubkach paznokci, ale nie ma tragedi

Mam kilka kolorów z tej serii i jestem ogółem zadowolona.

Używam tego produktu od: około miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzech

Taki sobie

Jego największą wadą jest tempo zasychania. Czekam kwadrans, pół godziny, wydaje sie że już zasechł, dotykam czegoś i odciska sie to na paznokciach. W związku z tym efekt tragiczny. A szkoda bo lakier ma boski kolor. Mam taki intensywny czerwony, wyjątkowo udany. Może i trzyma się 3 dni ale co mi po tym skoro wygląda tak nieestetycznie? Plusem jest wygodne opakowanie które w żaden sposób nie brudzi sie, ani nie zasycha na nim lakier i superwygodny pędzelek.

Ilość zużytych opakowań: połowa buteleczki

kolor!!!

Mam kolor 43K- jest to jaskrawy czerwono-pomarańczowy odcień, to on w zasadzie przykuł moją uwagę- jestem w nim zakochana :)
Jak na lakier za 15 złotych to jest całkiem dobry:
+nie tworzy smug
+jest dobrze napigmentowany, tak że raz wystarcza aby pokryć paznokieć
+b.szybko schnie
+trzyma 3 dni, a potem zaczyna schodzić na czubkach paznokci.

Ja jestem bynajmniej zadowolona :)

super!

Kupilam go w sumie tylko i wylacznie ze wzgledu na kolor (malinowy-46D , nie bylo go w innych gammach kolorystycznych w tanszych firmach, byly tylko z brokatem ;/ )
ale lakier jest swietny, wydajny bardzo , bo wystarczy jedna warstwa a kolor jest mega intensywny i dobrze kryje. dlugo sie trzyma, nie jest bardzo zadki, i super sie blyszczy, uwielbiam go ! :P
jedyny minus to cena, ale szukalam tego koloru od dawna ;)
polecam ogolnie ;)

Używam tego produktu od: 11 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: nie cale jedno

Świetny!

Natknęłam się przypadkiem na te lakiery i od razu rzucił mi się w oczy kolor 68A. Jest jakby przeźroczysty, opalizujący na jaśniutki fiolet. Bardzo ładnie się prezentuje na paznokciach. Jedyne co może zniechęcić to dość wysoka cena, ale jest warto.

+ śliczna gama kolorów, każdy znajdzie w niej coś dla siebie
+ utrzymuje się przez kilka dni i nie zdziera się za szybko
+ wydajny
+ plus za zakrętkę- jest świetna, lakier nie wylewa się i nie zasycha

- dość długo schnie
- wysoka cena ;/

Używam tego produktu od: Kilku dni
Ilość zużytych opakowań: Zaczęte 1

Zbyt wodnisty

Dla mnie ten lakier jest dużo gorszy od 3- razy tańszego Miss Sporty dlatego, że jest zbyt wodnisty. Nakładanie kilku warstw na małe paznokcie sprawia, że wygląda to nieestetycznie i schodzi płatami po 1-2 dniach. Zużyję do końca fiolet, który kupiłam, ale nigdy więcej.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe