Editt Cosmetics, Zmywacz do paznokci z gąbką

Editt Cosmetics, Zmywacz do paznokci z gąbką

Zawiera witaminę F oraz ekstrakt ziołowy z szałwii, kiwi, jabłuszka, nagietka lub maliny. A tak naprawdę te owocowe nuty zapachowe są wcale nie wyczuwalne. Skuteczny sposób na usunięcie nawet kilku warstw lakieru do paznokci.

zapachowa
bez acetonu
w butelce
50-100ml

Uwielbiam

To już moje któreś z rzędu opakowanie tego zmywacza. Nie dość, że jest tani w porównaniu do innych zmywaczy w takiej formie (3zł za opakowanie!) to na dodatek doskonale się sprawuje. Nie muszę już zużywać tony wacików do zmycia lakieru z paznokci i na dodatek jest wydajny, bo starcza na wiele miesięcy. Nie wysusza jakoś mocno paznokcia, ten zapachowy nie śmierdzi acetonem i jest przede wszystkim wygodny. Dla mnie bomba.

Używam tego produktu od: wielu lat
Ilość zużytych opakowań: wiele

Przydatny

Kupiłam w sklepie typu po 4 zł. Kosztował 2 zł więc postanowiłam zaryzykowac.
Gąbeczka jest świetnym pomysłem - nie trzeba korzystac z wacików i tradycyjnego zmywacza, a kiedy ten w opakowaniu wyschnie można uzupełnic opakowanie swoim ulubionym zmywaczem. Wystarczy kilka sekund i gotowe. Wygodne rozwiązanie.
Jeśli malujemy paznokcie kolorowymi lakierami gabeczka się brudzi i może barwic palce. Ja używam głównie jasnych pastelowych czy frenchowych emalii więc nie mam takiego problemu. Zmywacz bardzo dobrze zmywa lakier, ale wysusza płytkę paznokcia do tego stopnia, że po wyschnięciu robi się biała. Za to odejmuję gwiazdkę. Poza tym potwornie śmierdzi, ale to nie pefumy więc wybaczam.

Podsumowując: Bardzo tani i wydajny. przydatny, jednak wolę tradycyjną metodę wacików i zmywcza. Moim ulubionym nadal pozostaje zmyacz Isany.
Używam tego produktu od: ok. pół roku

nic dodac nic ujac

Swietny zmywacz, wczesniej mialam ten z sensique i niestety sam pomysl byl dla mnie genialny ale z czasem gabka barwila paznokcie...
Ten natomiast nic taiego nie robi:) zmywam nim kazdy lakier, od bialego po czarny, czasem zdarza mi sie zmyc jakies brokaty i tez daje rade, w dodatku ta smieszna cena, bardzo dobry zmywacz.
+ nie barwi paznokci
+ mozna uzywac do jasnych i ciemnych kolorow
+ jest wydajny - gabka nie wysycha, dlugo przydatny
+ zapach (wiadome jak pachnie zmywacz ale nie jest to jakis nachalny okropny zapach ze nie da sie wytrzymac)
+ taniutki

- dostepnosc, o zgrozo, nigdy go nie spotkalam w zadnej drogerii, kupuje go w sklepach typu "wszystko po 2zł" tam widzialam go aż w dwóch ...

Używam tego produktu od: 3/4 roku
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Manicure - mat i błysk

super gadget

Jak wiekszosc trafilam przypadkiem w drogerii. Jestem zaskoczona bo gabka przyjmuje rozne kolorki a nadal nie brudzi mi paznokci, mega wydajnosci szybko mozna zmyc paznokcie lub jeden bez obaw o lakier na drugiej dloni. Fajne i prosne rozwiazanie. Polecam.

Używam tego produktu od: 0,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 2 cale

użyteczny

Kolejny pozytywny produkt ze sklepu "5,99". Przekonuje się do nich coraz bardziej. Ten zmywacz w formie gadżetu przyda się każdej kobiecie, ale nie każda go pokocha. Ja nie pokochałam. Jednak zmywacz w normalne - "butelkowej" wersji jest najlepszy.

+ciekawe opakowie. Jest funkcjonalne, nie niszczy się i nie wgniata. Łatwo otwiera, nic się z niego nie wylewa. Gąbeczka w środku jest nasączona zmywazcze, trochę zmywacza jest również na dnie opakowania. Gąbeczka barwi się, zwłaszcza przy ciemnych kolorach - to na minus, ale trudno, żeby było inaczej.
+Zmywacz dobrze zmywa, nie rozmazuje, nie trzeba szczególnie pocierać - ot wystarczy włożyć w gąbeczkę, trochę pokręcić palcem i gotowe.
+podobno posiada jakieś witamy i ekstrakty - ja mam wersję z malinowym i drugą z zielonym jabłuszkiem.
+nie wysusza skórek i może nawet roche prawdy, a przynajmniej pozornej jest w ich rzekomym natłuszczaniu
+mały - można go zabrać w podróż, ale skubany wydajny :)
-cena - 2zł - to chyba najtańszy zmywacz na rynku. Nawet biedrowe i lidlowe są droższe.

-zmywa tylko środek płytki, a boków już nie. Ja kręciłam długo i dokładnie, ale boki wciąż zostają.
-gąbka barwi skórki, nieznacznie, ale barwi. To ogromny minus, ale można się było tego spodziewać.
-trudnodostępny - rozglądałam się za nim po kioskach, aż wreszcie wpadł mi w oko w "5,99"
-zapach, który jest OK-ROP-NY. Wprost nie do zniesienia, ale dzielnie go jednak znoszę.

Wrócę do nie go :)

Używam tego produktu od: dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Tak, Tak!

Niby nic. Zmywacz do paznokci.

A jakie cudo :D

Minusów brak.

Plusy:
+tani- 2 zł
+bardzo dobrze zmywa lakier
+nie trzeba babrać się z płatkami, wacikami itp,
+w pomieszczeniu nie śmierdzi zmywaczem
+idealny, gdy chcemy zmyć tylko 1 paznokieć

Ogólnie- genialny!

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Ciekawy pomysł

Ogólnie jestem pozytywnie nastawiona do tego produktu, ale nie aż tak entuzjastycznie jak większość poprzedniczek. Z pewnością oferuje wygodny i szybki sposób pozbycia się lakieru, bez zużywania wacików, czy uważania, aby wata nie przykleiła się do któregoś z paznokci, jeśli zmazujemy lakier tylko z jednego. Zmywacz ma także ładny, niedrażniący zapach. Jednak w opakowaniu jest go za dużo, dlatego czasami wylewa się z niego. Przy zmywaniu ciemnych kolorów można ubrudzić sobie opuszki palców. Zmywacz stosowany około dwóch razy w tygodniu wysusza skórki. Zauważyłam także, że po kilku zastosowaniach działanie zmywacza osłabło, także wystarcza na krótko.

cudo

+mam zmywacz z gliceryną i płytka paznokcia jest odżywiona oraz nie jest matowa
+cena
+fajne rozwiązanie z gąbką
+dobrze zmywa

mały minus, że trochę ciężko go dostać

Najlepszy !!!

Często miałam problem jak poprawić manicure na jednym paznokciu żeby nie naruszyć reszty.
Z tym zmywaczem problem zniknął na zawsze
Po prostu : wkładam palec a raczej paznokieć który jest do poprawki ,zanurzam na parę sekund,obracam kilkakrotnie wte i wewte i po sprawie
Lakier DOKŁADNIE usunięty,reszta paznokietków nie uszkodzona a ja zadowolona
Poza tym dzięki takiemu rozwiązaniu zmywacza nie muszę marnować wacików ani wylewać nadmiaru zmywacza,to wielka zaleta !
Zmywacz co ciekawe nie cuchnie tak jak to zmywacze mają w zwyczaju
Jest kilka wersji zapachowych do wyboru.
Dodatkowa gwiazdka za to że jest śmiesznie tani a taki wygodny!

Ilość zużytych opakowań: trzy

oszczędność czasu i miejsca

Zmywacz dobrze usuwa każdy lakier, raczej nie szkodzi paznokciom. Pachnie jak to zmywacz. Nasączona gąbeczka tak szybko nie wysycha . Sprawdza się w domu i podróży (oszczędność czasu i miejsca), do tego jest tani jak barszcz. Jedynie czasem po zmyciu ciemnego lakieru gąbka brudzi się i nieestetycznie wygląda, ale to drobiazg;) Ostatnio trudno je znaleźć w sklepach.

Używam tego produktu od: ok. trzech lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

WIELKIE ODKRYCIE :)

Wspaniałe rozwiązanie :)
Kupiłam dwa różne "smaki" i z pewnością kupię jeszcze niejeden.
Często maluję pazurki a co się z tym wiąże trzeba je często czymś zmywać .I to jest najlepsze rozwiązanie dla osób które nie lubią ciapać się ze zmywaczami,wkładam po kolei paluszki ,chwilę czekam,przekręcam paznokieć pocierając o gąbkę i TO WSZYSTKO :) NIE MA STERTY ŚMIERDZĄCYCH WACIKÓW,rozlanego zmywacza na biurku i smrodu unoszącego się w powietrzu przez pół godziny ;)
Zmywacz w najmniejszym stopniu nie wysusza skórek i nie niszczy paznokci.Zmywa z łatwością nawet bardzo ciemne lakiery !
Za takie cudeńko dam piątęczkę :)

Używam tego produktu od: początek roku
Ilość zużytych opakowań: dwa w użyciu

przydaje się

Mam chyba malinę, ale nie jest zbyt wyczuwalna. Zmywa szybko, bez wysiłku, rzeczywiście przydaje się przy jakieś pomyłce, gdy chcemy zmyć jeden paluch. Jednak resztki kolorowego lakieru czy białego osadzają się w gąbeczce i potem brudzą palce, także dobrze kupić sobie kilka, do różnych lakierów. Po za tym cały palce jest mokry, czego nie ma przy zmywaniu płatkiem.

Ilość zużytych opakowań: dwa