Oriflame Men, Protective Lip Balm (Ochronny balsam do ust)

Oriflame Men, Protective Lip Balm (Ochronny balsam do ust)

Filtry SPF 12 chronią skórę ust przed szkodliwym wpływem promieniowania UV, a witamina E ją nawilża. Nie pozostawia tłustej warstwy, nadaje ustom naturalny, matowy wygląd.

Najlepszy nawet od "miodku"

Plusy
-Doskonale nawilża i chroni.Na bardzo długo!
-Sztyft jest wydajny.
-Porządne i wytrzymałe opakowanie
-Zupełnie nie widoczny na ustach.Lecz lekko go czujemy.Idealny dla facetów którzy chcą sie czuć męsko a nie "przejeżdżać wargami o siebie jak baba"

Minus
-Lekko tępy przy nakładaniu ale dzięki temu jest matowy bez połysku.

Używam tego produktu od: 7 miesięcy na zmiane z Partnerem
Ilość zużytych opakowań: 0,5 1 opakowania

Cudo, cudo!

Pierwszy daję recenzję, bo sam dodałem balsamik. ;)
Wreszcie balsam do ust stworzony z myślą tylko o facetach i który działa! :D Balsam ten kupiłem pierwszy raz na internetowej aukcji i czekam tylko, aż znów się tam pojawi - 20 złotych jak na trochę ponad 4 gramy to za dużo. :/
Ale, ale...
Opakowanie - każdy widzi, ładne, zgrabne, poręczne i takie męskie. ;)
Konsystencja kremowa, sztyft jest twardawy, ale to tylko zaleta - nie złamie się w kieszeni czy gdzie tam ktoś sobie go będzie nosił.
Zapachu i smaku nie ma, chociaż mam wrazenie, że podczas aplikacji wyczuwam delikatną nutę mięty...
Najważniejsze dwa punkty przede mną:
1) naprawdę DZIAŁA! Świetnie regeneruje i nawilża usta na dłuuugo, nie natłuszczając ich przy tym!
2) NIE błyszczy! Usta są po nim naturalne, bez żadnych tłustych filmów czy śladów specyfiku.
Jest to pierwszy kosmetyków do ust, z którego jestem tak bardzo zadowolony (minusem jest cena, ale to można łątwo "obejść" na aukcji ;) ).

Używam tego produktu od: kilku miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: jedno.