Pantene Pro-V Intensywna Regeneracja, Odżywka bez spłukiwania (stara wersja)

Pantene Pro-V Intensywna Regeneracja, Odżywka bez spłukiwania (stara wersja)

Przywrócenie pięknego wyglądu włosom suchym i zniszczonym jest zadaniem bardzo trudnym, ale nie niemożliwym. Odżywka bez spłukiwania Pantene Pro-V Intensywna Regeneracja odbudowuje strukturę włosa, tworząc jednocześnie warstwę ochronną, zapobiegającą dalszym uszkodzeniom. Dzięki temu, włosy stają się mocniejsze, mniej łamliwe i bardziej odporne na działanie szkodliwych czynników. Włosy odzyskują dawny blask i witalność, a ich końcówki przestają się rozdwajać.

Jest naprawdę niezła!

Odżywki Pantene Pro-V naprawdę są niezłe, najbardziej lubię właśnie te małe ich wersje, bo można wszędzie je ze sobą zabrać i co najważniejsze - można je stosować na mokro i na sucho, więc ja używam codziennie. Akurat odżywka do włosów zniszczonych sprawdza się u mnie świetnie - mniej wypadają, nie są już zmatowione, mają zdecydowanie więcej blasku, niezależnie od tego czy zastosuję ją na mokre czy suche włosy. W przypadku stosowania na suche trzeba uważać z nakładaniem, ja daję tylko odrobinkę, bo w przeciwnym wypadku od razu byłyby przetłuszczone. Śmiało można używać na suche włosy zamiast jakiegoś produktu do modelowania, pianki czy żelu. Plusem jest to, że włosy super pachną cały czas po nałożeniu, nie puszą się, nie elektryzują i o wiele lepiej układają.
Plusy
- lekkość
- nawilża
- łatwość użycia
- uzdrawia włosy
- mocno trzyma
- ładny zapach
- gęsty
- przeciwdziała puszeniu
Minusy
- niewydajny
- przetłuszcza włosy

1 opakowanie wystarcza na około 2 miesiące

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań

niezastąpiona!

Dla mnie bomba!
mam cienkie, proste włosy. Zakręcenia, albo wywinięcie końcówek to wyczyn, gdyż pasma zaraz się prostują. Po tej odżywce mogłam kręcić, wywijać, a fryzura trzymała się dosyć długo. Nie musiałam nawet używać pianek, żeli bo ta odżywka sprawiała, że włosy układały się nawet lepiej. Niestety, nie wiem dlaczego wycofali tę linię :(
Czy ktoś wie, może jakaś odżywka w nowszych seriach jest podobna do tej?

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: 2-3

świetna

Używałam tego prosyktu przez dłuższ okres czasu i mimo, że wysilam pamięć naprawdę nie mam mu nic do zarzucenia. Stosowałam go zwykle na końcówki lub dolną połowę włosów, czasem gdy miałam mniej czasu na całe. Włosy były po nim miękkie, nie puszyły się, nie elektryzowały. Ta odżywka je jakby wygładzała.

Używam tego produktu od: kilku lat

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 01

Mój bohater.

W moim przypadku odżywka spełniała swoje zadanie w 100%. Mam włosy z tendencją do przesuszania. Jeśli jeszcze ktoś to czyta i wie czy można gdzieś to dostać będę wdzięczna, bo od dłuższego czasu nie da się tego kupić.

Dziala, ale przepelniona sylikonami

Miałam nowszą wersje, ale nie moglam znalezc jej na wizazu.

Uzywalam tej odzywki gdy dekoloryzowalam wlosy z czerni do brazu i za nic nie chcialy się rozczesywac (z rok temu) i naprawdę bardzo im pomagała, wlosy dalo się \'ujarzmic\' i byly mieciutkie :)

Teraz juz bym jej nie uzywala, bo postawilam na kosmetyki naturalne, bez sylikonow, a ta odzywka jest nimi przepelniona!! :(

Ale znam duzo ludzi, ktorzy na codzien uzywaja szamponow i odzywek z sylikonami i im ja polecam:)

Używam tego produktu od: używałam parę miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

MÓJ BEZAPELACYJNY KWC!!!

Używam go od przynajmniej 6 lat.

Po każdym myciu włosów (mam długie za pas) wcierałam odżywkę i suszyłam włosy naturalnie.

Odżywka fantastycznie nawilżała włosy- nie miałam problemu już z przesuszonymi końcówkami, nieukładaniem czy puszeniem.
- wygładzała włosy,
- były jedwabiste i lśniące, mocne i sprężyste,
- nawilżone aż do następnego mycia (3-4 dni)
- efekt jak z reklam
- zdrowe, niełamiące się, pełne blasku
- "sypkie"

Nawet po użyciu beznadziejnego szamponu (jak raz mi się zdarzyło "testować nowość" odżywka utrzymywała włosy w świetnym stanie.

Nie puszyły się, nie było odstających kosmyków czy małych włosków odstających od głowy. CUDO. Podkreślam: CUDO!!!!
I ta fantastyczna cena w Realu- niecałe 15zł za 300ml!
Jedyna odżywka, która w tak wspaniały sposób działała na moje włosy!

A silikony? I co z tego? Mnie to nie interesuje, nie mam bzika na punkcie eko naturalizmu- efekt wybaczał wszystko! Mi one przez 6 lat z górką nie zaszkodziły.

...Do momentu... gdy odważni bohaterowie z firmy Pantene nie podjęli dezycji o wycofaniu produktu. Brawo...

Używam tego produktu od: ponad 6 lat
Ilość zużytych opakowań: nie zliczę, całe mnóstwo :)

świetny

Ta odżywka działa cudo z moją czupryną
Do tej pory miałam włosy ani proste ani kręcone.
Odkąd zaczełam uzywać te odżywki na wilgotne włosy i je tak zgniatać w dłoniach moje włosy same zaczeły układać sie w słodkie fale :) i trzymaja mi się tak cały dzień.
Nie skleja mi włosów i prześlicznie pachnie.
aaaa no i zapomniałabym, nie wiem czy to mozliwe, ale odbudował mi całkowicie moje zniszczone i rozdwajające się końcówki :)

Ilość zużytych opakowań: jedno duże

niestety nie.

Kolejna odżywka ,która stoi na pólce obok Glisskura w spray\'u ...
i tak samo:
-obciąża włosy,
-trudno rozszczesać
-nic nie regeneruje
-wiele silikonów w składzie,sama chemia!

nieee kupię never ever.nie wiem co inne dziewczyny w niej widzą.

Używam tego produktu od: 10miesiećy
Ilość zużytych opakowań: 1/2

Świetna! Zdecydowanie tak!

Świetna dla moich suchych i zniszczonych włosów!
Nie obciąża je, jest bez spłukiwania więc to dla mnie duża zaleta :) Ma piękny zapach. Nie jest droga wręcz przeciwnie nawet tania!

Plusy:
Cena,
zapach,
bez spłukiwania,
nie obciąża włosów,
naprawdę regeneruje.

Minusy:
Jak dla mnie nie ma minusów O.o !

Naprawdę polecam dziewczynom które mają zniszczone, suche włosy!

Tak wogóle ogólnie polecam odżywki, szampony, maseczki na włosy firmy Pantene !!

Używam tego produktu od: już długo nie wiem może i już rok
Ilość zużytych opakowań: 2 w użyciu

znakomita!

Produkt cudowny- tak można podsumować.
Mam gęste, grube, rozjaśniane włosy. Nie znoszę prostownic oraz uciążliwych zabiegów pielęgnacyjnych- czyli generalnie "cackania sie" z włosami. Dlatego szukałam czegoś, co:
- będzie dawało efekt gładkich i zadbanych włosów
- nie wymaga spłukiwania
- nie obciąża włosów/nie przetłuszcza ich
I znalazłam- całkiem przypadkiem, produkt bijący na głowę droższe i profesjonalne kosmetyki pielęgnująco- stylizujące. Obu tylko producent nie wpadł na pomysł "ulepszenia" formuły- NIE TRZEBA!:)

rewelacja!

ogólnie produkty (szampony, odżywki itp) z pantene są moimi ulubionymi kosmetykami do pielęgnacji włosów!

plusy:
+ poprawia stan włosów
+wydajny
+ łatwość rozczesywania
+ lekkość włosów
+ ładny zapach

minusy:
-brak

Używam tego produktu od: 4 lata. na zmianę z odżywką do spłukiwania
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam

ponizej przecietnej

Dziwią mnie pozytywne opinie na temat tej Odżywki.Na moje włosy ona działa wręcz odwrotnie niż zapewnia producent.Jest szalenie ciężka dla włosów.Po zastosowaniu stają się matowe, płaskie, nieprzyjemne w dotyku.Po prostu sprawiają wrażenie brudnych.Zawiodłam się strasznie.Aby jej nie wyrzucać wpadłam na pomysł, by potrzymać ja kilka minut na włosach i po prostu spłukać.?Wtedy daje troszkę bardzie porządane rezultaty, choć w takiej formie również nie do końca się sprawdza.

Używam tego produktu od: msc
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.