Pantene Pro-V Sprężyste Loki i Fale, Odżywka bez spłukiwania (stara wersja)

Pantene Pro-V Sprężyste Loki i Fale, Odżywka bez spłukiwania (stara wersja)

To produkt, który odpowiada na wszystkie potrzeby włosów kręconych i falowanych, które są szczególnie podatne na wysuszenie i utratę połysku.

Bardzo dobra odżywka!

Uważam, że Pantene Pro-V naprawdę spisało się na medal, odżywka do loków jest rewelacyjna, od razu są podkreślone. W przypadku stosowania na mokre włosy, mam wrażenie, że po wyschnięciu włosy są odżywione, mniej suche, mają więcej blasku; natomiast po zastosowaniu na suche włosy, efekt jest podobny do użycia pianki, loki od razu są podkreślone, niesplątane, mają więcej blasku, śmiało można używać odżywki zamiast produktu do modelowania włosów. Trzeba tylko uważać, żeby nie nałożyć jej na czubek głowy (i ogólnie nie nałożyć za dużo), bo wtedy włosy niestety momentalnie się przetłuszczą. Włosy się nie elektryzują, nie puszą, po prostu rewelacja.

Plusy
- lekkość
- nawilża
- łatwość użycia
- uzdrawia włosy
- mocno trzyma
- ładny zapach
- gęsty
- przeciwdziała puszeniu
Minusy
- niewydajny
- przetłuszcza włosy

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Wycofana perełka!

Znalazłam jeszcze buteleczkę w łazience... Bardzo lubiłam ten produkt. Znalazłam ostatnie 2 szt. w sklepiku na targu i musiałam je mieć. Niestety już teraz nie są produkowane. Bardzo fajny produkt, który nie tylko jako odżywka się sprawdzał, ale także jako środek do stylizacji włosów. Pięknie podkreślała moje loczki i była bardzo wygodna w aplikacji.

Używam tego produktu od: 4-5 lat
Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

gdyby nie wycofali...

Używałam jakiś czas temu i mimo braku wiedzy co do układania i modelowania loków, sprawdziła się doskonale. Nie pachniała jakoś zadowalająco, ale bez starań radziła sobie z ujarzmieniem moich loczków. Nie kosztowała fortuny, starczała na długo, a sposób aplikacji był w jakiś sposób dla mnie uroczy.
\\nZ chęcią ponownie przetestowałabym jej efektywność, gdyby jej nie wycofali. Może wróciłabym do niej i ponownie, dojrzalej, rozkochała w swoich włosach.

Make up no make up H&M

Jestem na NIE!

Zalety:
-cena
-miękkie włosy
Wady:
-obciąża włosy
-nie zauważyłam żadnego działania poprawiającego sprężystość moich fal :/
Jeżeli ktoś ma suche włosy to myslę, że będzie zadowolony z efektu. Nic poza tym.

Włosy miłe w dotyku

- świetna bo nie trzeba jej spłukiwać
- nadawała włosom lekkość, nie obciążała. Włosy były miękkie w dotyku.
- robiła to co powinna. Mam włosy lekko falowane i bez odżywki po umyciu istne siano,a po odżywce układały się bardzo ładnie w fale
- bardzo wydajna i niewielka buteleczka starcza na długo a włosy mam za ramiona do łopatek
- posiada bardzo miły zapach i po nałożeniu niewielkiej ilości, włosy można układać tak jak każda z nas chce
- ja nakładałam czasem na suche włosy i elefkt był świetny
- cena bardzo dobra

Sprężyste loki - sprawdzone!

Produkt nadaje się idealnei do oich włosów, nadając lekko falującym się lokom sprężystość, lekkość, i błysk. Produkt bardzo wydajny, wystarczy zaledwie niewielka ilość odżywki, by ujarzmić moje niesforne loki, dużym atutem jest to, że nie wymaga spłukiwania.

Używam tego produktu od: kilku misięcy

jedna z najlepszych !

Używałam tej odżywki od paru dobrych lat do momemntu wycofania jej. Ciężko było mi potem znaleść coś co dawało taki sam efekt.Odżywka ta ślicznie pachniała, nie była droga, bardzo ładnie podkreślała loki i unosiła je. Jedyny minus to że na nast dzień włosy były lekko obciążone i z loków zostało niewiele:( za co odejmuję gwizdkę. Mimo to szkoda że ją wycofali.

Używam tego produktu od: cztery lata
Ilość zużytych opakowań: 6 opakowań

cudowna!

Uwielbiam!

Trafiłam na nia przypadkiem podczas zakupów. Początkowo nie byłam przekonana jednka użyłam jej po myciu na mokre włosy i...

+nie obciąża ich
+podkreśla skręt i tworzy spirale
+ ma przyjemny zapach
+ niesamowicie wydajna - wystarczy nieduża kuleczka na włosy za ramiona
+ łatwo się aplikuje do samego końca
+ jest tania

+/- przy moich włosach użyta na "drugi dzień" lekko prostuje zamiast kręcić, ale nadal nie obciąża

- nie zauważyłam :), odradzam jedynie dla CG

Z chęcia dodałabym ją jako mój KWC. Niestety została wycofana i nie moge nigdzie jej znaleźć:(

super :)

Używałam sporo kosmetyków, by okiełznać moje loczki, jednak ta odżywka była wręcz cudowna :)
PLUSY:
*zapach! kocham, kocham, kocham! cudowny, delikatny, długo utrzymywał się na włosach co było niewątpliwym atutem ;)
*konsystencja - fajna, dość płynna, łatwo się aplikowało
*włosy po nałożeniu były mięciutkie, takie och ach ;)
*zapobiegała puszeniu
*podkreślała zdecydowanie loki i je ujarzmiała

Nie pamiętam minusów. Może opakowanie pod koniec trochę utrudniało życie, bo nie mogłam jej postawić do góry nogami by do końca spłynęła. Ale pomijam to :D

Używam tego produktu od: 1-2 lata

dobry dla krótszych włosów

mam włosy lekko za ramiona, niecieniowane, falowane. przeważnie je prostuję, jednak czasami lubię podrasować swoje fale w kierunku loków i długo szukałam odpowiedniej odżywki bez spłukiwania, bo te do spłukiwania nie pozostawiały na moich włosach większego efektu, niż miałam bez stosowania nich.
mimo że nie ufałam zbyt marce pantene, po opiniach w internecie zdecydowałam się na zakup odżywki właśnie z tej firmy. okazało się to niezłym posunięciem. :)
efekty naprawdę mnie zadowalają, toteż pożyczyłam go kiedyś przyjaciółce, która naturalnie ma bardziej falowane włosy, jednak cieniowane i dłuższe ze 20 centymetrów. wieczorem, po wyschnięciu włosów z nałożoną odżywką, rzeczywiście miała piękne, sprężyste loki, jednak rano całkowicie oklapły, dlatego zastrzegam, że odżywka może nie podejść każdemu. ale przecież tak zazwyczaj bywa. ;)

+ przyjemny zapach
+ wydajny- wystarczy naprawdę niewielka ilość, by pokryć pożądaną ilość włosów
+ cena
+ wygodne w aplikacji opakowanie
+ zastosowany na włosy wilgotne daje piękne loki
+ zastosowany na włosy suche, ujarzmia i podkreśla fale, dając efekt niczym z czerwonego dywanu :)
+ włosy się nie puszą
+ nie obciąża

minusów chyba nie widzę w tym momencie.

Używam tego produktu od: ok. 7 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: trochę ponad 1/3 pierwszego

Używam od 6 lat, KOCHAM

Moje włosy od zawsze były nijakie. Ni to falowane, ni kręcone, takie dziwne coś.

Od kiedy odkryłam tą odżywkę zmieniły się nie do poznania! Nie podzielam zdania poprzedniczek, że jest to raczej kosmetyk do stylizacji i efekty odżywcze grają w nim drugą rolę.

Bez zastosowania tej odżywki mam na głowie bliżej niezidentyfikowaną masę puszących się, suchych włosów. Po nałożeniu na mokre włosy po wyschnięciu (bez suszenia, nigdy nie suszę włósów) układają się w urocze loczki i falę. Gładkie, błyszczące i co najważniejsze trwałe!

Mam żałobę od kiedy dowiedziałam się, że ją wycofali

Jednym z największych plusów jest zapach, utrzymujący się EKSTREMALNIE DŁUGO.

Mi prostuje ;P

Mam włosy falowane,puszące się.Kupiłam go bo chciałam mieć piękne sprężyste loki.
Po użyciu włosy mi się wyprostowały ! ;P Zauważył to nawet mój kolega,a podobno faceci nie widza takich rzeczy ;P
Dala bym 5 gwiazdek gdyby był produktem do prostowania,ale nie o to tu chodzi...
Pół gwiazdki za zapach ;)

Ilość zużytych opakowań: 1 małe