Photo Finish Bronzing Foundation Primer

Photo Finish Bronzing Foundation Primer

Pojemność 27,5 ml

Brązująca baza pod podkład. Oparta na tej samej formule co baza PHOTO FINISH FOUNDATION PRIMER, z dodatkiem brązowego barwnika. Zakrywa wszelkie niedoskonałości, w tym rozszerzone pory, wygładza. Idealna na lato - daje efekt muśniętej słońcem skóry. W skład wchodzą takie składniki jak: witamina e, ekstrakt z trawy zielonej, orchidea (działanie odmładzające).

Cena: ok. 38USD/ 27,5ml

Strata pieniędzy

Zacznę od koloru i efektu brązującego - owszem, brązuje, ale jest to raczej błotny kolor niż efekt opalenizny, w dodatku trudno ją równomiernie rozprowadzić i twarz sprawia wrażenie brudnej. Baza daje efekt wygładzenia cery, ale o wiele lepiej wyglądam nakładając tylko podkład niż bazę+podkład. Sprawia, że podkład nie kryje tak niedoskonałości jak robił to samodzielnie (używam Revlon Colorstay). Wg mnie uwydatnia wszelkie przebarwienia cery.

Używam tego produktu od: kilka prób

Tylko pod podkład

Kolejny produkt Smashboxa, który nie do końca przypadł mi do gustu. Lepsza niż "color correcting" Owszem brązuje...o pół tonu, podkład następnie nałożony staje się ciemniejszy. Jednak przy suchej skórze, na której znajdują się mniej i bardziej przesuszone partie (pod samym kremem ich nie widać) po nałożeniu tejże bazy uwidaczniają się w postaci nierównego kolorytu skóry. Jednym słowem miejsca bardziej przesuszone stają się różowe, a miejsca o zdrowej skórze - lekko brązowe (czyli takie jak powinny). Nałożony na nią podkład trzyma się dobrze i tu efekt jest zadawalający, ale bez zachwytów. Mało wydajna, buteleczka 30 ml starczyła mi na jakieś 4 miesiące (używałam prawie codziennie) Jedyny plus jaki dostrzegłam to fakt, że lubi obiektyw...photo finish pełną gębą, idealna do sesji zdjęciowych.

Używam tego produktu od: 4 mieś

Baza efektywna i przyjemna w uzyciu. O konsystencji czekoladowego budyniu, bezzapachowa. Nadaje delikatny "ludzki" odcien bladej cerze. Wygladza i lekko matuje, bez uczucia dyskomfortu - sciagania czy obciazania. Stosuje samodzielnie - bez podkladu i efekt jest super. Polecam.

Używam tego produktu od: 1 mc

Cienie Smashbox

Dobra rzecz

Gadżet, który cieszy. Może z tym brązem na twarzy to przesada, ale baza sama w sobie jest świetna, tak jak jej siostrzana wersja photo finish. Genialnie wygładza skórę, nieźle tonuje przebarwienia, no i może trochę faktycznie udaje brązer, ale bardzo subtelny.Niby ciemny i niby brązowy, ale na twarzy gdzieś znika, pozostawiając skórę o pól tonu ciemniejszą. Może i o to chodzi, przecież to co innego niż jakiś żel brązujący. W każdym razie twarz wygląda świetnie i jest to efekt wielogodzinny. Polecam, jak wszystko co od Smashboxa :love:

Używam tego produktu od: kilkanaście aplikacji