Biotherm, Hydra-Det02x, Detoksykująco-nawilżający fluid do cery normalnej i mieszanej

Beztłuszczowy fluid nawilżający zawiera aktywne składniki nawilżające, które neutralizują toksyny wywołane wpływem środowiska zewnętrznego. Formuła zawiera opatentowany kompleks, który poprawia wchłanianie tlenu.Pozostawia skórę nawilżona i świetlistą.

Cena: 36 USD (w Polsce niedostępny)/50 ml

Do niczego :(

Dostałam ten kremik w postaci 2 solidnych próbek na wizażowej zamianie. Szalenie się cieszyłam, bo ostrzyłam sobie zęby na produkty Biothermu.

Krem ma fantastyczną konsystencję kremo-fluidu, tzn. nie jest ani za gęsty, ani za rzadki. Bardzo fajnie pachnie - tak morsko, ozonowo, świeżo.

Właściwości pielęgnacyjne ma żadne. Ze smutkiem muszę to napisać:(. Pozostawia na twarzy wazelinowatą warstwę to po pierwsze. Po drugie zawiera tyle alkoholu, że nałożenie go na choćby odrobię podrażnioną skórę kończy się dotkliwym pieczeniem.

Właściwości owego natleniania skóry nie dojrzałam. Cera nie wyglądała ani bardziej świeżo, ani też nie byłą bardziej nawilżona.

Używam tego produktu od:5 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:2 próbki po 20 ml