AA Ciało Wrażliwe, Mleczko do ciała z kaszmirem i ekstraktem z białej herbaty

AA Ciało Wrażliwe, Mleczko do ciała z kaszmirem i ekstraktem z białej herbaty

Mleczko nawilża i łagodzi, przeznaczone do skóry suchej, bardzo suchej, wrażliwej i skłonnej do alergii. Kompleks aminokwasów z kaszmiru nawilża skórę. Ekstrakt z białej herbaty posiada właściwości przeciwstarzeniowe, antyrodnikowe i poprawiające mikrocyrkulację. Olej Jojoba i witamina E odżywiają i chronią skórę przed szkodliwym wpływem środowiska. Alantoina i d-pantenol łagodzą podrażnienia.
Mleczko doskonale wchłania się, wygładzając i uelastyczniając skórę.

Piekny zapach i dlugotrwale nawilzenie

Nie mam alergicznej skory, ale siegnelam kiedys po to mleczko (+zel pod prysznic) i to moj KWC.

Zalety
+ piekny zapach
+ zapach utrzymuje sie caly dzien
+ skora jest nie tylko nawilzona, ale jakby rozswietlona
+ wydajny
+ tani

Wad nie ma, moze poza tym, ze wchalania sie nieco dluzej niz inne mleczka, ale jesli czuje go potem caly dzien, moge poczekac te minute wiecej ;)

Zawsze gdy jestem w Polsce szukam go w sklepach, ale niestety od dlugiego czasu nie moge go nigdzie znalezc.. Jesli ktos wie, gdzie je kupic w Warszawie, pieknie prosze o info.

lubię

Oprócz balsamu malinowego tej firmy kupuję czasem i mleczko z kaszmirem i białą herbatą.

Kosmetyk bardzo ładnie pachnie i jest to neutralny delikatny aromat nie wiem białej herbaty.

Co do działania, ładnie nawilża skórę, nie powoduje ściągania się naskórka.

Nadaje się po depilacji oraz po opalaniu. Nie powoduje podrażnień.

Jestem pewna, że kupię je jeszcze wiele razy.

Opakowanie estetyczne, kosmetyk wydajny, trochę zbyt gęsty i czasem trudno wydobyć go z butelki.

dobry

Mleczko ma przyjemny zapach, delikatny. Dobrze nawilza skore. Jest wydajny i niedrogi. Jednak jak dla mnie slabo sie wchlania i sostawia tlusty film na skorze jakby po uzyciu jakiejs oliwki. Ogolnie ok, nie jest zly.

Używam tego produktu od:2 tygodni

dzienny smoky eyes

przyjemny ;)

Dobrze nawilża i wygładza :)
Jest troche gęsty i zostawia lekką warstwę.
Zapach przyjemny, delikatny, neutralny. Utrzymuje sie długo na ciele.

Poprawił kondycję mojej suchej alergicznej skóry :)

Mój ulubiony balsam :)

Używam tego produktu od: ponad roku

Pięknie pachnie. Ma super cenę. Konsystencja - coś między balsamem a masłem. Dla mnie odkrycie, jednak mam wrażenie, że po odstawieniu mleczka suchość skóry wraca - czyli brak przedłużonego efektu działania :-)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Przyjemne

Mleczko jest bardzo przyjemne. Ma gęstą, tłustą konsystencję, ale moja sucha, atopowa skóra wchłania je dość szybko. Trzeba się trochę namachać, aby je rozsmarować. Likwiduje nieprzyjemne uczucie naciągnięcia, dobrze wygładza, nie podrażnia, a do tego ma ładny zapach i jest całkiem wydajne. Gdy nałożymy go za dużo, skóra może się lepić. Niestety nawilżenie w jego wykonaniu jest krótkotrwałe, po odstawieniu mleczka problem suchości powraca.

Czas używania produktu: 2 miesiące

uwielbiam go

Ten balsam jest świetny.Dobra cena. :) Ma przyjemny, delikatny zapach. Super się rozprowadza, łagodzi podrażnienia. Skóra po nim jest delikatnijesza i przyjemniejsza w dotyku. Nawilża wysuszoną skórę. No po porstu jest rewelacyjny.

Polecam jak dla mnie to KWC. :)
Jest godny polecenia i polecam go wszystkim.

Używam tego produktu od:uzywałam ok. 2 miesiecy

na 5

ładny zapach, który utrzymuje się bardzo długo w dodatku po użyciu pozostawią skórę lśniącą i gładką. Działa łagodząco na podrażnienia po depilacji :) no i cena ... :)

chętnie bym wróciła do niego, ale jeszcze tyle balsamów zostało, które trzeba wypróbować !!xD

Piękny zapach i mocny film

Uwielbiam to mleczko.

Zalety
- nawilża na długo
- pięknie pachnie, zapach utrzymuje się cały dzień
- pozostawia intensywny film, co ja akurat uwielbiam
- skóra jest pełna blasku
- mleczko jest dość gęste, co dla suchej skóry wg mnie konieczne
- taniuśki

Wady
- dość długo się wchłania (ale w porównaniu do iso-urea LRP nie jest źle)
- nałożony na skórę po depilacji, powoduje lekkie szczypanie i swędzenie :)

Używam tego produktu od: 2 lat bodajże
Ilość zużytych opakowań: kilka

dobry

wedlug mnie ten balsam jest bardzo dobry, ale trzeba lubic geste balsamy. dobrze nawilza, ladnie pachnie, cena tez w porzadku. balsamik jest niewatpliwie godny polecenia

Używam tego produktu od:2 miesiecy

Całkiem, całkiem :)

Lubię gęste balsamy, a ten właśnie do takich należy. Wydaje się bardzo treściwy i ciężki, ale bardzo szybko się wchłania, nie pozostawiając nieprzyjemnej warstwy. Dość dobrze nawilża i wygładza, choć efekty nie są rewelacyjne. Mam skórę bardzo suchą, zapewne dlatego. Moim zdaniem pachnie całkiem przyjemnie i świeżo. Polecam. To naprawdę bardzo dobry produkt!

Używam tego produktu od: 2,5 tygodnia

Nie dla mnie

Zaczęłam używać tego mleczka z myślą o moich suchych, swędzących, poranionych i spękanych łydkach. Niby poprawił kondycję skóry ale dopiero po tygodniu widziałam efekty, jednak mizerne. Musiałabym je stosować 3 razy dziennie w dużej ilości żeby to coś dało ale wtedy miałabym duża warstwę tłuszczu. Mleczko ciężko się wchłania, jest bardzo tłuste co mi się nie podoba i ma zbyt duszący zapach. Jedyny wyraźny plus to wydajność.