Advance Techniques Intense Repair, Damage Repair Treatment (Kuracja odbudowująco-wzmacniajaca do zniszczonych, słabych i łamliwych włosów)

Poprawia kondycję włosów o 70%. Efekt: lśniące zdrowiem, mocne, piękne włosy.
Kreatyna i hialurowy system nawilżający wzmacniają, odbudowują i chronią każdy włos.
Jak używać? Równomiernie spryskać włosy przed rozpoczęciem modelowania na ciepło (przy użyciu suszarki, prostowalnicy). Układać jak zwykle.

Jakiś CUD! :]

Nie wiem,czy to jest akurat tewna produkt,który ja dość dawno temu używałam (ponad 1.5 roku temu),bo nie widzę tu jakiś bardzo pochlebnych opinii na jego temat. Ostatnio w ogóle nie widziałam go w katalogu AVON (a wielka szkoda,bo jestem nim ZACHWYCONA! ;])
Przechodzę do konkretów. Kupiła go moja siostra,ale jej produkt nie podpasował,więc oddała mi go. Zachęcona tym,że mogę przetestować nowy produkt,od razu nałożyłam go na mokre włosy,tuż przez suszeniem,a potem prostowaniem. Po kilku użyciach stwierdziłam,że jest to jakiś CUD DLA MOICH WŁOSÓW :) Stały się bardziej miękkie, gęstsze, lśniące! (: Po skończeniu produktu chciałam zakupić ów preparat, lecz nie było go w katalogu :( Były jedynie pochodne produkty (spray,odżywka,serum,szampon). Szczerze jestem zawiedziona! No ale cóż, nie zaprzestaję poszukiwań :)

PLUSY:
cena +
jakość +
aplikacja produktu +
wydajność +
nie skleja włosów +
widocznie poprawia kondycję włosów +
nie drażniący zapach +

MINUSY:
obecnie ni mogę znaleźć go w katalogu AVON :( -

PS. jeżeli któraś z Was widzi produkt w najnowszym katalogu,niech napiszę mi to w wiadomości,bardzo mi na tym zależy (być może jestem ślepa i nie widzę :D)

Używam tego produktu od: ponad roku

bubel do kwadratu

Idea działania produktu jak najbardziej szczytna, gorzej z wykonaniem ...

Produkt w nawet najmniejszym stopniu nie wzmacnia włosów, nawet z łaski swojej ich nie nawilża ... Pół biedy, jakby nie robił niczego, ale ewidentnie niszczy włosy, strasznie je wysusza, także po modelowaniu na ciepło wyglądają tragicznie, a przecież ma je chronić, a nie im "dokopać" :( . Wysuszone na wiór, "sianowate", obciążone (pomimo zastosowania niewielkiej ilości) włosy. Podkreśla rozdwojone końce. Bubel! Bubel! Bubel!

Nie polecam nikomu, a zwłaszcza paniom z suchymi włosami. Używam tego produktu od: kilku miesięcy

Co to jest? O_o

W ogóle jakiś dziwny ten produkt, jak nakładam to na włosy i rozprowadzam to wychodzą mi włosy, to w końcu to ma wzmacniać włosy czy je osłabiać bo nie kapuje? Poza tym skleja włosy, śmierdzi i nie wiem w ogóle do czego to ma służyc.

Używam tego produktu od: kupiłam go już dawnoo, jakieś pół roku temu
Ilość zużytych opakowań: trochę pierwszego opakowania

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

jestem zadowolona

Jestem obecnie na etapie używania całej ciemno-niebieskiej serii A.T. więc odżywkę kupiłam w ciemno, na próbę.

Po zastosowaniu jej na mokre włosy wyglądałam okrponie, siano, siano, siano...

Spróbowałam na suche i nie mogłam wyjść z podziwu, że włoski stały się super gładkie, lśniące i miękkie, pięknie się układają, nie puszą, ani nie przetłuszczają, a ich odporność na wilgotność powietrza wzrosła!

Z całą stanowczością mogę polecić ten produkt i to niekoniecznie dla osób, które mają silnie poniszczone włosy, ja mam włosy normalne, lekko przesuszone końcówki i jestem zachwycona.

Co do konsystencji i zapachu, to podzielę opinię innych Wizażanek że na 5 się Avon spisał w tej kwestii:)

Używam tego produktu od:ok. tygodnia
Ilość zużytych opakowań: zaczęte pierwsze

srednia

mi nie bardzo odpowiada, a to dlatego, że nie lubie odzywek bez spłukiwania, mam po niej lekko obciazone, jakby toche posklejane włosy, które trzeba bardzo dobrze wyczesac, żeby jakos wygladały
trzeba jej nakładać naprawde małe ilosci i rozprowadzac bardzo dokłądnie, aby nigdzie nie było za duzo, bo włosy skleja sie w straczki
pozatym na plusy jest napewno opakowanie, poreczne, dozownik ułatwia aplikacje, ponadto konsystencja - dośc płynny fluid , łatwo rozprowadza się na włosach, zapach - miły i przyjemny
jesli chodzi o działanie - jest całkiem niezłe, ponieważ odzywka ta zmiekcza włosy, troche je nawilża i troszke na błyszcza, dobrze działa na koncówki włosów
nie kupie jej ponownie, gdyż wogóle rezygnuje z odzywek bez spłukiwania, wole siedzieć w wannie z maską na głowie

Używam tego produktu od:rok temu

nie!

nie nie nie!
mam ten sma produkt tylko ze w plynnej konsystencji, najbardzie wkurzjaace jest to ze jak sie psiknie tym dozowniekiem to wychodzi mało co wiec na luzsze wlsoy trzeba nawalic z pol dloni zeby cos nalozyc na wlosy.
kupilam w promocji za 9.90 chyba...
kolejnym minusen jest to ze trzeba trzymac 10 minut.,.za ten czas wlosy mi wysychaja i w ogole wkurzjay jest sam fakt ze trzeba tyle trzymac.
Maska w dozowniku jest malo wydajna, dlatego nie uzywalam jej regularnie, jedyny plus to ta cena i zapach, nic poza tym

Używam tego produktu od:pol roku
Ilość zużytych opakowań:1 skonczone

Świetna!

Naprawdę bardzo zdziwiło mnie to, że kosmetyk do włosów Avonu działa. Zamówiła go moja siostra i wtedy nie wierzyłam, że on cokolwiek da. Przejdę do sedna. Kosmetyk bardzo dobrze działa na zniszczone suszeniem włosy, chociaż tak często ich nie suszę. Dobrze je wzmacnia. Mnie już nie wypadają prawie wcale. Fajnie się rozprowadza, jest taka śliska. Włoski są gładziutkie, mocne i ładnie pachną. Cena też świetna, mogę się poświęcić i wydać na nią 10 zł :D. Włosy są ułożone tak jak powinny. Jedyną wadą jest to, że skleja włoski jeśli troszkę więcej się jej nałoży. Jeśli ma się prawie bezproblemowe włosy można sobie ją kupić. Polecam.

Używam tego produktu od: Półtora miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Połowa pierwszego

Nie najgorszy

Hm...w sumie to nie wiem co o nim napisać, bo właściwie nie powiedziałabym o nim że jest to odżywka ale bardzo lubie używać go do układanie włosów:) Nawilża to prawda, ale daje też taki efekt jak po użyciu czegoś w rodzaju bardzo delikatnego żelu. Troszkę usztywnia przez co włosy lepiej poddają się prostowaniu i stylizacji:) Polecam do włosów nieokiełznanych, bo naprawde po użyciu tego produktu dają się z łatwością ujarzmić:)

Używam tego produktu od: 2 m-cy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

bez zachwytów

właścwie nie zauwazyłam zadnych spektakularnych efektów na moich włosach..
a uzywałam go dosc długo.
zadnego nawilzenia, zadnego wygładzenia, zadnego odzywienia.
moze akurat mi nie słuzy...
nie wiem...

Używam tego produktu od:teraz juz nie

Prostownica w płynie

Nie mam problemow z wlosami, oprocz koncowek ktore lubia mi sie przesuszyc i zsianowacić ;)

Kupilam ta kuracje, bo jest tania i ma ekonomiczna pojemnosc i sie mile zaskoczylam.

Koncowki ladnie sie wygladzily, zyskaly na aksamitnosci i gladkosci---jest to jednak efekt dorazny, nie dlugofalowy....Uzywam jej raz na tydzien.

Przypadkiem odkrylam jeszcze jedna zalete/wade tej kuracji, otoz nalozona na cale wlosy....prostuje je :) I to calkiem niezle, na calej dlugosci, sprawia ze sa sypkie i proste jak po skatowaniu ich prostownica :)
Nie wiem czy to powszechny efekt, siostra juz efektu prostownicy nie zaobserwowala....moze to prawdopodbienstwo jak w lotku, 1:100000000 ;)

Ale tak na serio---warto sprobowac za takie pieniadze ....

Używam tego produktu od: 3 miesiecy albo dluzej, tak dokladnie to juz nie pamietam
Ilość zużytych opakowań: polowa pierwszego

bez rewelacji

Kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami Wizażanek i nie jestem tak zachwycona.Nie zauważyłam żadnego pozytywnego działania, włosy zaczęły mi się rozdwajać na końcówkach(czego nigdy nie miałam w takiej ilości), nie twierdzę, że to przez ten preparat, ale niestety moje włosy nie zostały odbudowane.
Zapach ładny, konsystencja kleista, choć to nie przeszkadza.
Nie wiem co jeszcze, może zmienię zdanie...

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Świetny do suchych włosków!

Chyba w rzeczywistości produkt wygląda trochę inaczej niż na zdjęciu :P
A jeśli mowa o produkcie to naprawdę się spisał! Mam fajne mięsciutkie włoski mimo, ze wczesniej miałam suche, pozbawione witalności i blasku... Polecam!

Używam tego produktu od:miesiaca