Color, Ultra Moisture Rich Lipstick (Szminka satynowa)

Color, Ultra Moisture Rich Lipstick (Szminka satynowa)

Pojemność 3,6 g

Delektuj się satynowym kolorem, który nawilża i chroni usta. Szminka Ultra Moisture Rich to kaskada nawilżającego koloru dla ust. Nasyca je kolorem, zapewniając przy tym wyjątkowy komfort i gładkość.
Dostępne kolory:
- Strawberry Delish
- Spicy

Cena: 22,90 zł / 3,6 g

nawilżająca

z tej szminki posiadam kolor cappucino- pomadka bardzo wydajna, może nie utrzymuje się zbyt długo na ustach ale usta w niej pięknie wygladają. Po nałożeniue nie są such tylko nawilżone i pełne. Polecam tą pomadkę bo na prawdę jest super:)

Używam tego produktu od:2 lat

będę szukać czegoś innego

OPAKOWANIE
Porządne, estetyczne, eleganckie. Pierwsza szminka Avonu, która mi się nie rusza przy podstawie ;).

ZAWARTOŚĆ
Kryjąca pomadka. U mnie raczej wysuszająca niż nawilżająca - trzeba nałożyć pod nią balsam nawilżający. Lubi zbierać się w bruzdach. Trwała. Wydajna. Posiadam dwa kolory: Cherub i Berry Mauvy - w sumie na ustach są to bardzo podobne do siebie odcienie, mimo że w katalogu wyglądały na jednak sporo różniące się, naturalne kolorki.

Oczekiwałam czegoś delikatniejszego, jednak dostałam dośc toporną pomadkę. Subiektywnie, zgodnie z tym co sobie wyobrażałam po opisie w katalogu, byłyby dwie gwiazdki, jednak obiektywnie, nie porównując z obietnicami producenta, jest to porządna, ale jednak przeciętna pomadka. Polecam kobietom, które wolą wyraźniejszy makijaż ust.

Używam tego produktu od: około trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: połowa odcienia Cherub, 1/3 odcienia Berry Mauvy

rozczarowuje

Skuszona niebanalnym odcieniem koralowo-różowo-złotym i obietnicą nawilżenia zakupiłam Melted Sun. I w sumie tylko ten kolor sprawia, że jeszcze ją mam i czasem używam. Bo sama szminka w ogóle nie zachwyca. Nie dość, że nie nawilża, to jeszcze podkreśla wszelkie bruzdy. Nawet nie trzeba mieć przesuszonych ust, żeby źle na nich wyglądała :( Także bez balsamu pod spód się nie obejdzie :nie: I też musi to być dobry balsam, bo na niektórych lubi się warzyć i zwijać :( [Polecam ten z Sephory w maleńkim słoiczku] Opakowanie ma ładne, pachnie nieprzeszkadzająco, delikatnie, smaku nie wyczuwam wcale.

Używam tego produktu od: paru miesięcy

Avon Mark - relacja

Znalazłam ładny cielisty kolor

Z doborem odpowiedniego koloru pomadki są zawsze problemy jeśli chodzi o kosemtyki katalogowe. Jednak ja trafiłam w 10! :D
Potrzebowałam cielisto-różowej szminki bez drobinek brokatu. Taki odcień znalazłam tutaj - kolor Cherub :ehem:

Jeśli chodzi o inne właściwości: pomadka trzyma się średnio na ustach, poza tym ja mam tendencję do "zjadania" wszelkich mazideł. Dodatkowo nie zauważyłam żadnego nawilżenia a przecież nazwa wyraźnie to sugeruje :rolleyes:
Bez pomadki nawilżającej pod tą szminkę nie da się obejść. Gdy usta są spierzchnięte podkreśla ona suche skórki :mad:

Smak i zapach są dziwne, chemiczne. Pomadkę nakłada się łatwo, jest miękka i już za 1 pociągnięciem usta są pokryte kolorem.

Posdumowując - jest ok, kolor mi odpowiada :-) Szkoda tylko, że szminka ta choć jest podobno nawilżająca wcale nie nawilża. I za to minus.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: pierwsze zaczęte

Lubię ją! Tak na 3,5 *

Mam kolor Melted Sun (jasny, morelowy, opalizujący). Fajnie nawilża usta, choć przy takim kolorze usta muszą być gładkie (w innym przypadku szminka nieładnie będzie podkreślać skórki). Ogólnie lubię pomadki firmy Avon, ta nie odbiega od filozofii firmy. Nie jest mega trwała ale w promocji można się skusić. Mnie odpowiada.

Używam tego produktu od: kilku dni.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

jest OK

właściwie jedyne, co mi w niej nie pasuje, to kolory. żaden nie jest "mój". miałam dwie i mimo szczerych chęci używania, wymieniłam się nimi na Targowisku - odpowiadało mi wszystko oprócz.. koloru. miałam Cherub - jasny, anielski wręcz róż, kolor sam w sobie śliczny, niestety mi nie pasował zupełnie. Potem cappuccino - też jakiś 'nie bardzo' dla mnie. a tak, to bez zastrzeżeń: miły, mało wyczuwalny zapach, przyjemna i delikatna konsystencja, jakiegoś supernawilżania nie zauważyłam, ale napewno nie wysusza, jest lekka - nie będzie dobrze chronić przed mrozem, raczej jesienno/wiosenny kosmetyk :) opakowanie OK, całość - przeciętna/dobra pomadka bez jakichś szczególnych zachwytów czy minusów. można kupić w promocji.

Używam tego produktu od: kilka razy każdą z dwóch