Avon Color, Ultra Moisture Sheer Lipstick (Szminka Ultra Moisture Sheer)

Avon Color, Ultra Moisture Sheer Lipstick (Szminka Ultra Moisture Sheer)

Pojemność 3,6 g

Przejrzysta szminka, która rozpoznaje poziom nawilżenia ust i uzupełnia go tam, gdzie trzeba.
Oparta na technologii Repleni-Sphere, która zapewnia:
- wzrost nawilzenia juz po zastosowaniu o 220%
- poprawia gładkość ust o 170%
- wzrost sprężystości o 220%
...teraz w 6 transparentnych odcieniach
o delikatności płatków kwiatka.
Dostępne kolory:
- Sheer Pink
- Sheer Rose

Cena: 22,90 zł / 3,6 g

bardzo dobra

mam odcień sheer rose i kolorek jest trochę ciemniejszy niż sie tego spodziewałam, szminka jest malinowa, daje widoczny efekt, ma bardzo fajna konsystencję, świetnie się rozprowadza, extra nawilża.

Używam tego produktu od: m-ąca
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Przyjemna

Bardzo przyjemna szminka, nawet dla mnie - zdeklarowanej wielbicielki błyszczyków.

Ma bardzo miękką konsystencję, łatwo rozprowadza się na ustach, spokojnie można nakładać bez lusterka. Daje bardzo delikatny, perłowy efekt, z lekkim cieniem koloru (można stopniować i nakładać więcej, otrzymując kolor bardziej intensywny).

Z nawilżaniem tak sobie - ale w przeciwieństwie do wszystkich innych znanych mi szminek po prostu nie wysusza, a to już bardzo dużo.

Minus - okropny smak, ale zaczynam się przyzwyczajać ;)

Mam kolor Sheer Nude.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

... bardzo fajna :) ...

Bardzo miła, trwała, przyjemna konsystencja, a co najważniejsze, do złudzenia przypomina mi moją ulubiona Szminkę Nabłyszczającą - Misty, której usunięcie z oferty opłakiwałam przy okazji pisania innej recenzji.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: narazie próbka :)

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Szminka godna polecenia :)

Witam :) Dostałam próbkę tej szminki o kolorze: sheer mauve i z checią postanowilam ją wypróbować. Jestem z niej bardzo zadowolona, odpowiada mi zarówno kolor, jak rownież konsystencja, zapach oraz fakt iż jest trwała. Wyraznie czuję, iż nawilża ona moje usta :) Chciałabym odnieść się do opinii poprzedniczki a propos koloru sheer mauve. To prawda iż w katalogu kolory wygladają inaczej niż w rzeczywistości, dlatego też najlepiej jest zapoznać się z próbką. Jednakże rzeczywiście mylila się Pani co do koloru, ponieważ nie jest to brąz i kolor ten nie mógłby być żadnym brązem! By uniknąć takich pomyłek proponuję sprawdzać w słowniku języka angielskiego kolor szminki, a wtedy będziemy miały trochę jaśniejszy obraz faktycznego koloru kosmetyku (mauve=fiołkowo-różowy). Ale poprawkę na kolor zawsze należy brać, dlatego proponuję korzystanie z próbek :) Pozdrawiam :)

Używam tego produktu od: 5 dni
Ilość zużytych opakowań: 3/4 próbki

no tak jakoś nie bardzo :/

Obraziłam się na tą szminkę ;) Wybrałam kolor sheer mauve myśląc że będzie to delikatny transparentny brązik a tymczasem mam czerwony dzióbek czego nie znoszę po prostu. Ale tak to jest jak się kupuje bez testerów :(. Jakby tego było mało to ma smak paskudny więc nadzieja w tym tylko, że nawilża. Oby....

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:zaczynam pierwsze i nie wiem czy skończę

mi się podoba

mam kolor Sheer Nude. W przeciwieństwie do swojej kryjącej "koleżanki" z Avonu, Ultra Moisture Rich czy jakoś tak, ta mi się bardzo spodobała. co do recenzji Pani przede mną, zgodzę się tylko z dwoma stwierdzeniami: szminka wygląda inaczej niż w katalogu, ale zwykle jest właśnie tak :) czasami, przyznam, zdarza mi się kupować odcień "mniej więcej pasujący", bo biorę poprawkę na to, że nie będzie taki sam. do tej pory nie zawiodły mnie pod względem koloru i zdjęcia tylko szminki Perfect Wear. po drugie: rzeczywiście, jakiegoś bardzo rewelacyjnego nawilżenia nie zauważyłam, ale nie przesadzajmy, pomadka to nie balsam regenerujący. Napewno nie wysusza, a nawet troszkę nawilża. nie poradzi sobie ze spierzchniętymi ustami, przed mrozem, jak mi się wydaje, raczej nie ochroni, ale jest komfortowa w używaniu, według mnie ładnie pachnie, ogromnie podoba mi się efekt - bardzo transparentny. jestem z niej o wiele bardziej zadowolona niż z MaxiShine Oriflame'u. mój kolor Sheer Nude w katalogu wyglądał.. hmm, karmelowo-cieliście-beżowo? w praktyce jest to lekki, stonowany koralowy róż, który mało kryje i chwała mu za to, bo ostatnio nie gustuję w kryjących pomadkach. jeśli jeszcze będzie dostępna, kiedy skończę tę, kupię jakiś inny odcień.

uważam, że w promocji warto ją kupić. do tej pory ta i nowa szminka z Avonowskiej serii Arabian Glow to moje ulubione szminki tej firmy.

Używam tego produktu od: trzy tygodnie
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Ehm...

Czekałam na opinie o tej szmince czy jest warta swej ceny, ale nie wytrzymałam i kupiłam.;). Mam odcien Sheer Pink. Spodziewałam się innego efektu ;/. W ogole to moja pierwsza szminka z Avon'u. Chciałam właśnie taką przejrzystą, pielegnacyjną. Kolor jest calkiem innny niz ma modelka na fotce, taki malinowy. Zapach dziwny, syntetyczny. Efekt moze być, ale nic nadzwyczajnego... Zwykla, przeciętna... Co do nawilżenia to na pewno nie poprawia go o 220%!! Jednak cos tam robi, nie mogę zaprzeczyć... Można wypróbować..

Używam tego produktu od:tygodnia?:P
Ilość zużytych opakowań:początek pierwszego