Elseve Nutrileum, Szampon Intensywne wygładzanie

Elseve Nutrileum, Szampon Intensywne wygładzanie

Szampon do włosów suchych, szorstkich, niezdyscyplinowanych. Intensywnie wygładza, długotrwale zapobiega skręcaniu się włosów.
Aby stworzyć Nutrileum, połączono odżywczy mikroolejek z czynnikiem wygładzającym. Wnika on natychmiastowo we włókno włosa i rozprostowuje je na całej długości. Rezultat: włosy wygładzone i zdyscyplinowane; bardziej miękkie, bardziej delikatne, bardziej jednolite.
Doskonale przygotowuje włosy do ich układania.

Skład: aqua, sodium laureth sulfate, coco-betaine, laureth-5 carboxylic acid, cocamide mipa, trimethylsilylamodimethicone, sodium chloride, ci 19140, ci 14700, sodium methylparaben, dmdm hydantoin, sodium hydroxide, ppg-5-ceteth-20, peg-60 hydrogenated castor oil, polyquaternium-10, camelina sativa, bht, parfum. c16473/1

Cena: 10 zł / 250 ml

Nigdy więcej :(

Najgorszy szampon zaraz po Advance Techniques z Avonu.. Włosy po nim miałam matowe, sztuczne, bardzo mi się plątały mimo, że po umyciu włosów nakładałam maskę do włosów.. Jedynym plusem jest zapach. Niestety, producenci nie popisali się tym produktem :(

Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań: nawet pierwszego nie skończyłam

JAKI KOSZMARRRRRRRR:-(

Najgorszy szampon w moim życiu, a przetestowałam ich już sporo. Mam włosy cienkie, kolor blond, farbowane, przetłuszczające się- myję je każdego ranka. Po tym specyfiku włosy są OKLAPNIĘTE, SZTYWNE JAK DRUTY, CIĘŻKIE, MATOWE, POSKLEJANE, PRZESUSZONE, PRZETŁUSZCZONE- P A S K U D N E!!!!
Omijajcie go szerokim łukiem- nie wiem, czemu znajduje się on w kategorii zapomnianych kosmetyków, skoro można go kupić wszędzie w bardzo podobnej butelce ( prawie identycznej). O ile szapony L\'oreala do włosów farbowanych lub ten 5 w 1 się sprawdzają dosyć dobrze jak na kosmetyki popularne tak ten szampon to dramat!!!!!Dziś umyłam włosy w żelu pod prysznic bo moja cierpliwość się skończyła. Biegnę do drogerii:-)

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: w połowie 1

Dobry raz na jakiś czas

Mam włosy długie, suche i puszące się dlatego kupiłam ten szampon. Na początku włosy były super nawilżone, gładkie, ładnie się kręciły z czasem jednak efekty były coraz mniejsze. Po dwuch miesiącach włosy są nadal nawilżone ale nie są tak gładkie jak na początku. Ten szamopn jest dobry ale raz na jakiś czas.
Plusy:
+ nawilża
+ wygładza
+ cena
+ dostepność

Minusy:
- włosy się przyzwyczajają
- opakowanie, powinno być tak skonstruowane by można było go swobodnie położyć dogóry nogami

Używam tego produktu od: drugi miesiąc
Ilość zużytych opakowań: kończe pierwsze

Eris film 2

Najgorszy ;/

Najgorszy szampon jaki miałam. jedyny + to zapach reszta to same minusy
- swędzi mnie po nim głowa
- włosy są jakby czymś pokryte
- jak się dotknie włosów to one są jakby niedomyte ...
- szybko się pszetłuszczają
- są obciążone
I mogłabym tak pisać i pisać ;/ Dodam jeszcze że włosy mi się bardziej puszą po tym szamponie niż po np garnier ( z ekstraktem z lipy) chociaż producent nic tam nie wspomina o zniwelowaniu puszenia się włosów

Podsumowując NIGDY WIĘCEJ STRZEŻCIE SIĘ PRZED NIM :/

Używam tego produktu od: pary myć
Ilość zużytych opakowań: 1 nie całe i nie skończe bo wyrzuce chyba

Beznadziejny

Właśnie mam wątpliwą przyjemność stosowania tego szamponu w wersji francuskiej i przyznam, że już wolę jakiś zwykły tani szampon niż ten. Jak dla mnie ma głównie minusy:
-obciąża włosy, im dłużej się go stosuje tym włosy wyglądają coraz gorzej
- zaczyna mnie swędzieć po nim głowa
- włosy po nim wyglądają jak nieumyte, są jakieś takie oblepione, sztywne i matowe.

Jedynym plusem jest to, że rzeczywiście trochę wygładza, ale jak dla mnie to go nie ratuje :P

Wysusza

Dawno temu gdy jeszcze nie miałam zniszczonych włosów ale puszące się od zawsze:) postanowiłam zakupić wygładzający szampon. Trafiło na ten ale wystarczyło jedno umycie żeby go odstawić w kąt. Żaden szampon nie zrobił mi takiej masakry na głowie. Włosy były matowe, tępe, jakby pogniecione, suche i trudne do rozczesania. Myślałam, że może tylko mi nie służy ale kuzynka będąc u mnie umyła nim włosy i efekt ten sam...
Może teraz go ulepszyli ale ja już nigdy nie zaryzykuje.

Używam tego produktu od: raz jeden jedyny
Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe do wyrzucenia

Nie wiem skąd tyle negatywnych opinii. Być może moje włosy są podatne na działanie tego szamponu. Swego czasu używałam go razem z odżywką z tej samej serii i efekty były rewelacyjne. Nie chciałam używać prostownicy,i wcale nie musiałam bo końcówki były idealnie wygładzone,proste a włosy gładkie niczym tafla wody. Przy czym nie były obciążone. Teraz już mam krótsze i nie potrzebuję tej serii,ale gdy mi odrosną na pewno do niej wrócę gdyż nie chcę niszczyć włosków prostowaniem,poza tym po co jeśli ten sam efekt osiągnę tymi kosmetykami :)

Używam tego produktu od: kilka lat temu

To nie to

Bardzo lubię szampony firmy L\'Oréal ;] Od wielu lat ich używam, ale ten trochę mnie zawiódł. Nie wygładza włosów. Po umyciu mam problem z rozczesaniem. Ładnie pachnie i dobrą ma konsystencję.

Używam tego produktu od: kilka razy
Ilość zużytych opakowań: kilka

nie, nie, nie!

Masakra.
Najgorszy szampon jaki w życiu miałam.
Może i włosy się nie puszą, ale strasznie je obciąża i raczej wyglądają, jak na nie umyte niż na czyste.
Nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie, 200 ml

Totalny niewypał...

Cóż... Używałam tego szamponu daaawnoo temu, kiedy jeszcze moje włosy nie wiedziały co to prostownica, za to były koszmarnie zniszczone ciągłym suszeniem gorącym nawiewem, wstydziłam się ich strasznie, było okropnie napuszone, zniszczenie doprowadziło aż do braku skrętu; miałam na głowie po prostu szopę.
No więc tak - efektów zero, miałam po nim niezbyt ciekawe włosy, za to... po prostu zaczęły mi po nim wypadać jak po chemii. Garściami. Długo trwało, zanim z tego wyszłam. Wraz z odstawieniem szamponu było już coraz lepiej i lepiej, stąd nie mogło to być nic innego, był to jedyny nowy kosmetyk, który w tym czasie używałam. Przy czym zaznaczam, że nigdy takich problemów nie miałam, używałam również przez pewien okres czasu Elseve do farbowanych i nic takiego nie wystąpiło. Tragedia. Nie jest warty tej kasy.

Używałam tego produktu: dwa lata temu, przez parę tyg.

Dobry, ale nie zachwycający

Miałem okazję używać szamponów prostujących 3 różnych firm: Marion, Nivea i właśnie LOreal. Wydaje mi się, że ten ostatni jest z nich najlepszy. Włosy po nim rzeczywiście mniej się puszą, lepiej się układają, są przyjemne w dotyku i trochę prostsze (zaznaczam, że korzystałem równocześnie z odżywki z tej samej serii). Jednak nie jest to wielki efekt, zupełnie nieporównywalny np. z serum wygładzającym (nakładanym przed użyciem suszarki). Kupując go nie można liczyć na cuda, może być raczej tylko wsparciem dla innych sposobów prostowania/wygładzania włosów (chyba że ktoś zadowoli się niewielkim efektem).

Używam produktu od: wielu miesięcy

nie dla mnie

Przesusza bardzo skórę głowy.Powstał z tego okropny łupież.Fajnie się pieni i bardzo ładnie pachnie.Na pewno nie prostuje włosów i nie są one gładkie i jednolite.Moje włosy z natury się puszą i różnicy nie było widać.Są natomiast miękkie w dotyku.

Nie jest najgorszy ale nie kupię go już więcej ponieważ powoduje łupież.

Używam tego produktu od:miesiąca