Color, Eye Illuminating Eye Shadow (Świetlisty cień do powiek)

Color, Eye Illuminating Eye Shadow (Świetlisty cień do powiek)

Niesamowity efekt mokrego, wielowymiarowego blasku. Fantastyczne spojrzenie plus efekty specjalne: technologia "Star Gloss" sprawia, że powieki lśnią mokrym, wielowymiarowym blaskiem.
Dostępne kolory:
- Diamond Dust
- Vanilla
- Dazzling Lilac
- Tranquil Blue

Cena: 29,90 zł / 10 ml

****

Mam odcień vanilla, na powiece rozcieram go opuszkiem przeważnie nakładając dwie warstwy jednak trzeba odczekać aby wyschła pierwsza. Bardzo ładnie się mieni a kolorek jest naturalny. Nakładam go przed uprzednim nałożeniem korektora na powiekę i przypudrowaniu jej, dzięki temu bardzo długo trzymają się jakiekolwiek cienie- działanie prawie jak bazy ;-). I właśnie dlatego ****, ponieważ sam cień szybko zbiera się w załamaniu. Jednak ja znalazłam na to rozwiązanie :-). Co do opakowania- poręczne, jak na cień spora pojemność i jest jak najbardziej wydajny. Szkoda, że Avon juz nie ma w ofercie tego cienia, bo z chęcią skusiłabym się na inny kolorek.

Używam tego produktu od:pól roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Świetnie

Też mam Vanilla i jeszcze Tranquil Blue.
Jestem bardzo zadowolna: miarowy color, wygodny pędzel, latwo maluę, dobrze trzyma się.
Vanilla - naturalny i świeży. Tranquil Blue - jaskrawy i świateczny, ale używam go we dnie z neibeskim sweterkiem.

Używam tego produktu od: 6 mes

hm

Posiadam dwa kolory tego cieniu do powiek. Szczerze to nie jestem zachwycona jego wygladem na oku.... O wiele bardziej podpasował mi cien z miss sporti eye gloss jest intensywny ale dopsowuje się do koloru skóry. Cien z Avonu wygląda tak jakby go nie było ... jeżeli ktoś szuka czegoś bardzo naturalnego to Avon vanillia bedzie idealny. Niebieski cień ma odcień odpustowy , strasznie wyraczascie zimny. Po kolorze opakowania wygląda ładnie , przy nałozeniu jest o wiele jasniejszy.Mi osobiscie nie pasuje sposób nakładania , aplikator czesto się zatyka z tego powodu wypryska niespodziewanie gdy chce sie go wydobyc z niepozornej tubki :).Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:jeszcze sie nie skończył , pech :P

Avon Mark - relacja

baaardzo fajny :)

ja tez mam odcien vanilla. bardzo naturalny, wrecz neutralny kolor. ladnie polyskuje, ale nie swieci sie jak brokat. jest taki delikatny :) ma poreczne opoakowanie. po nalozeniu pedzelkiem najlepiej go delikatnie rozetrzec palcem-wtedy jest rozlozony rownomiernie i nie ma problemu z jakimis plamami czy walkowaniem. mozna go nosic semgo, ale nadaje sie tez jako podklad pod inne cienie. jest dosc wydajny - uzywam go praktycznie codziennie, a opakowanie dopiero sie zaczyna konczyc-jeszcze pewnie starczy mi na jakis miesiac, moze dwa :)

Używam tego produktu od:jakies pol roku-moze troszke dluzej
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1