Oriflame Colour, Moisture Lash Conditioner (Nawilżająca odżywka do rzęs i brwi) (stara wersja)

Nawilżająca odżywka do rzęs i brwi.
Nawilża rzęsy i brwi, zapewniając im siłę i połysk. Pantenol je odżywia, a roślinne proteiny wzmacniają. Dzięki szczoteczce możesz nadać brwiom pożądany kształt.

jestem jej wierna od roku

kupilam w promocji i używam przy każdym makijażu do dziś, nie wiem czy kupie ja jeszcze bo nie wiem czy kiedyś sie skoczny jest strasznie wydajna :D
jest praktycznie bez zapachu, kiedyś była przezroczysta teraz od moich brązowych cieni ma podobny kolor a to dlatego ze nakładam ja na rzeczy przed tuszem po na łożeniu cieni na powieki a później czesze brwi :) zero podrażnień ani sklejania.
nie wyobrażam sobie makijażu bez niej :)

Używam tego produktu od: rok

Jak dla mnie odpada

Przez kilka dni używałam tej odżywki bez problemu, a po tym czasie zaczęły się problemy. Ile razy ją aplikowałam to zawsze miałam uczucie pieczenia w oczach, łzy i te sprawy. Mam dość wrażliwe oczy na kosmetyki. Ta odżywka niestety nie przeszła próby. A samo jej działanie- no cóż nie zdążyłam sprawdzić bo musiałam odstawić. Ale ładne opakowanie należy pochwalić :)

Używam tego produktu od:kilka dni używałam
Ilość zużytych opakowań:mała część jednego

Odżywka ta świetnie nawiląz rzęsy i brwi - zauważyłam to po robieniu henny, gdy włoski zawsze robią się sztywne, niemiłe w dotyku, trudne do zdyscyplinowania. Ta odżywka po kilku użyciach przywraca je do stanu normalności, włoski są miękkie i elastyczne. Odżywka jest bardzo wydajna i ma bardzo wygodna szczoteczkę. Wiem, że wprowadzono nową wersję tej odżywki, miejmy nadzieję, że jest co najmniej tak samo dobra jak ta :)

Ilość zużytych opakowań: pół pierwszego

Konturowanie Smashbox

całkiem fajna odżywka

Ładnie można nią rozczesać rzęsy, a także przygładzić i nadać połysk brwiom. Jest delikatna, nie tworzy na rzęsach skorupy, jaką robią tusze do rzęs. Pewnie to tylko placebo, ale wydaję mi się, że oko po niej nabiera jakiegoś błysku :) Nie wiem, czy nawilża rzęsy, bo niby jak to sprawdzić?

Używam tego produktu od:kilku m-cy
Ilość zużytych opakowań:mam pierwsze

Spoko ;]

Kupilam ją poniewaz chcialam podkręcic swoje dlugie, ciemne rzęsy...
jesli chodzi o podkrecanie z moimi rzesami nie dala sobie rady, ale ogolnie jest bardzo dobra... nie uczula... dobrze nawilża... rozdziela rzesy i ładnie czesze brwi...
Polecam ;]

Używam tego produktu od: bardzo dawna

warto

Bardzo fajna odżywka. Zgrabny aplikator- z dłuższymi włoskami do rzęs, a z krótszymi- do brwi. Nie skleja rzęs, ładnie je rozdziela -często jest dla mnie ratunkiem gdy jakiś gęsty tusz pozlepia rzęsy-wtedy łatwo rozczesać je szczoteczką z odżywką. Delikatnie nabłyszcza brwi i pomaga je przyczesać i ułożyć. Nie szczypią po niej oczy, rzęsy wydają się być mocniejsze. Opakowanie niezwykle wydajne.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Zdecydowanie KWC!

Odżywka Moisture Lash Conditioner Oriflame posiada, według mnie, same zalety:
- bezzapachowa
- nie usztywnia rzęs ani też brwi
- dobrze nawilża i odżywia rzęsy i brwi
- nadaje lekki połysk
- nie powoduje alergii
- nie szczypie
- można ją stosować samodzielnie, albo pod tusz
- odżywka ma bardzo dobrze wyprofilowaną szczoteczkę :): jej część z dłuższym włosiem służy do malowania rzęs, część z krócej przystrzyżonym - do brwi
- bardzo wygodne, estetyczne opakowanie
- duża pojemność (aż 12 ml, trudno bedzie to zużyć przed końcem ważności)
- stosunkowo niska cena do jakości i pojemności kosmetku :D.

Próbowałam odżywek wielu innych firm, ale ta najlepiej spełnia swoje zadanie :D Naprawdę polecam!

Jak dla mnie produkt Oriflame, Moisture Lash Conditioner, to KWC!

Używam tego produktu od: 2 lat.
Ilość zużytych opakowań: 3.

nie wiem co myśleć

Używam tej odżywki od jakiś dwóch miesięcy, nierwgularnie to fakt ale nie widzę jakiś spektakularnych efektów. Rzęsy są troszkę mocniejsze, nie uczula, ma wygodną szczoteczkę. Jest bardzo wydajna. Nie wiem czy kupię jeszcze raz bo nie jest to jakiś niezbędny kosmetyk.

Ilość zużytych opakowań:połowa opakowania

Całkiem dobra

Produkt uniwersalny i wydajny.Idealna do ujarzmienia neposłusznych brwi, w doodatku nadaje im połysk. Świetnie odzywia i podkręca rzęsy, niestety nie rozczesuje ich. Musze używać do tego secalnej szczoteczki. Mimo tego jest godna polecenia.Używam tego produktu od: 3 miesęcy

niezła

Na efekty trzeba było długo czekać, nie były one zauważalne od razu, bo właściwie czego oczekiwać po odżywce do rzęs? Na początku zdarzało mi się nawet, że rzęsy mi wypadały mimo jej stosowania. Ale teraz, po kilku miesiącach jej regularnego stosowania, mogę powiedzieć, że rzęsy są gęste, jedwabiste i już nie wypadają. Bardzo wydajna.

Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

Super

Kupiłam go po raz pierwszy, gdy zaczynałam zabawę z makijażem. Miałam krótki i cienkie rzęsy, ale dzięki tej odżywce wogóle ich nie poznaję! Używałam jej 2 razy dziennie, a po zużyciu 2 opakowań można było zauważyć efekt! Bardzo polecam! nadaje się również do podkreślania brwi.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Jak dla mnie super

Mam naturalnie ciemne i długie rzęsy więc tuszu nie używam poza tym jestem młodziutka więc nie używam raczej kosmetyków do makijażu. Kupiłam kiedyś odżywkę Miss Sporty ale gdzieś zgubiłam na amen i kupiłam u koleżanki tą odżywkę. Spełnia idealnie moje oczekiwania, super pokręca, poza tym mam wrażenie że moje rzęsy nawet kiedy jej na sobie nie mam są w lepszym stanie. Nie są odbarwione, i bez niej nawet naturlnie lepiej podkręcone. Nie wiem jak spełnia się w przypadku pomocy zniszczonym rzęsom, ale na mnie działa znakomicie.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc