Herbal Essences, Fruit Fusions, Szampon Citrus Lift

Herbal Essences, Fruit Fusions, Szampon Citrus Lift

Szampon do włosów delikatnych lub normalnych. Dodaje im świeżości i lekkości oraz zwiększa ich objętość. Ma cudowny cytrusowy zapach.

Cena: 12zł/ 400ml

są lepsze w tej kategorii a zarazem tańsze

Lekki i świeże owszem-zgadzam się ale jakiegoś spektakularnego uniesienia nie powoduje. Włosy pięknie po nim pachną i co najważniejsze bardzo świeżo. O t taki zwykły szamponik zapachowy nie na dłuższą metę. Konsystencja lekko żelowa, pieni się dobrze. Głównym atutem jest ładne opakowanie i zapaszek:) Znam lepsze a przy tym tańsze.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Nie działa

Nie z większa objętosci włosów ani ich nie podnosi a wręcz przeciwnie. Po 3-4 godzinach od mycia mam wrazenie , ze włosy są bardziej klapnięte niż zwykle. POdrażnia przy tym skórę głowy która swędzi i bez przerwy się drapię. Mam wrażenie, ze lekko wysusza włosy.
Nie spełnia swojego zadania. ładnie pachnie i jest wydajny.

Używam tego produktu od:kiedyś tam

ok

Generalnie fajny szampon.
Dobrze oczyszcza, sporo się pieni, ładnie pachnie.
Nie zauważyłam żadnych specjalnych właściwości pielęgnacyjnych. Ot, dobry kosmetyk, ale dla niewymagających włosów.

Anna Małecka masaż twarzy

ladnie pachnacy

Uwielbiam szampony Clairola za cudne zapachy i wydajnosc. Sprawia,ze wlosy ladnie blyszcza i pachna, co jest duzym plusem. Niestety zauwazylam,ze bez nalozenia dobrej odzywki lub serum po umyciu- wlosy sie placza... I wtedy zaczyna sie szarpanica ze szczotka :(
I za to minus.

Używam tego produktu od:rok

Świetny Szampon ;D

Moje włosy po farbowaniu, prostownicy i wszystkim co wysusza i niszczy były po prostu tylko do ścięcia.
Potrzebowałam jakiegoś lekkiego szamponu który nie będzie ich obciążał. Wybór padł na Herbal Essences tylko, że mam grejpfrutowy. ;)
Już w dzieciństwie używałam tych szamponów i pamiętam ten ich śliczny zapaszek. 2 miesiące temu znów do nich wróciłam. Ten szampon jest świetny. Może nie widzę wielkiej objętości, a to czy włosy na drugi dzień są nadal świeże za bardzo mnie nie obchodzi, bo i tak myję codziennie. Ważne, że po umyciu są śliczne no i ten zapach. Mniaam ;)
A łupieżu po nim nie mam, bo wiele zależy od skóry głowy. Niektórym on pasuje, niektórym nie.
Pozdrawiam

Cudowny zapach

Hmmm
Na początku było ok. Jego dużą zaletą była lekkość ślicznie pachnących włosów po umyciu. Włosy wyglądały po nim ładnie, choć miałam trudności z ich rozczesywaniem.
Po jakimś miesiącu używania, zraziłam się do tego szamponu. Włosy wydawały się być obciążone, niedomyte, przyklapnięte.
Nie polecam na dłuższą metę.

Używam tego produktu od:2 miesięcy

jest ok

Szampony Herbal Essences słyną ze swojego obłędnego, cytrusowego zapachu. Moja grejpfrutowa wersja także pobudza zmysły i poprawia humor przy każdym myciu włosów. Odświeża je również na 2-3 dni. Tylko gdzie ten olśniewający blask? Miękkość włosów włosów także pozostawia pewien niedosyt.

Niestety nie dla mnie...

Niedawno skusiłam się na ten szampon, bo mam włosy delkikatne i cienkie, a w dodatku przetłuszczające się. Na początku byłam zachwycona szamponem- włoski nabrały objętości (potwierdzam zatem, że obietnice producenta sprawdzają się :) ), mniej się przetłuszczały i ładnie układały. A ten zapach- mmm, wspaniały!
Jednak niedawno zauważyłam, że pojawił się łupież, co zdarzyło mi się już nie pierwszy raz podczas stosowania różnych szamponów HE. Mam nadzieję, że to przejściowe. Podczas spłukiwania włosy są troszkę splątane, ale z tym radzi sobie świetnie moja odżywka.
EDIT: Przy dalszym używaniu niestety podrażnił mi skórę głowy i musiałam z niego zrezygnować. Mimo zalet, z lekkim żalem wystawiam mu ocenę 3-.
Używałm tego produktu od: ok. 3 tygodni
Ilość zużytych opakowań: niepełne 1

Już nigdy więcej...

Skusiłam sie na ten szampon tylko dlatego, ze jeszcze nigdy nie miałam okazji go wypróbować, a uparcie poszukuję czegoś, co doda objętości moim włoskom. Na początku byłam zachwycona:
+piękny zapach - który się długo utrzymuje,
+naprawdę dodaje objętości,
+bardzo wydajny,
+włosy dobrze się rozczesywały po myciu.

Po jakimś czasie jednak zauważyłam, ze:
-moje włosy są przesuszone (zawsze się przetłuszczały, a tu nagle mam na głowie kupkę siana, co nigdy wcześniej nie miało miejsca! - objętości jednak wciąż dodawał),
-włosy stały się szorstkie (prostownica jeździła po nich jak po papierze ściernym...),
-zaczęłam mieć problemy z rozczesywaniem włosów, gdy wyschły.

Dodam, że używałam szamponu z odżywką z tej samej serii.
Zawiodłam się - zwaszcza, ze na początku były efekty... Zdecydowanie nie polecam, a dwie gwiazdki daję za zapach i dodawanie objętości.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

tak - dla zapachu

Plusy:
+ cena - kupiłam szampon + odżywkę w promocji za niecałe 9 zł
+ wygodne opakowanie - estetyczna butelka i wygodna w użyciu
+ zapach :love: - boski, bardzo świeży zapach mandarynek przypominający lato, utrzymuje się po umyciu (odżywka zwiększa trwałość zapachu)
+ włosy są miękkie i wyraźnie gładsze w dotyku
+ włosy zachowują świeżość na dłużej choć i tak nadal myję włosy codziennie
+ wydajna duża butla

Minusy:
- plącze włosy podczas mycia - inne szampony jakoś nie robią tego problemu, na jakiś czas odstawiam ten szampon bo włosy wypadają jak szalone
- ciężko rozczesać włosy po umyciu - czasem nawet po użyciu odżywki mam problem z grzebieniem
- zauważyłam lekki łupież na początku stosowania szamponu
- nie zauważyłam zwiększenia obojętości włosów

Zachwycił mnie zapach, który przywodzi na myśl cudownie ciepłe lato i zapach obieranych mandarynek.
Ma u mnie ogromny plus za miłą dla nosa, intensywną woń, która nie zalatuje chemiczną sztucznością.
Pod względem działania jest już gorzej, szampon plącze i wyrywa włosy przez co przyjemność mycia włosów spada. Całkiem dobrze oczyszcza włosy, choć nie zmniejsza produkcji sebum. Można spróbować, jeśli kupię ponownie to tylko dla zapachu...

Używam tego produktu od: ok miesiąc

ślicznie pachnie

Bardzo dobry szampon. Dobrze oczyszcza włosy, nie obciąża ich, w moim przypadku opóźnia ich przetłuszczanie się. Do tego ma cudowny mandarynkowy zapach, który długo się utrzymuje na włosach. Konsystencja szamponu jest dość gęsta, szampon dość dobrze się pieni, jest wydajny i ma wygodne opakowanie.
Używam razem z odżywką z serii.

Używam tego produktu od:1 mies

Bardzo dobry

Mam bardzo przetłuszczające się włosy i przez to często są oklapnięte.
Ten szampon zmniejsza ich przetłuszczanie lepiej niż inne szampony i do tego nadaje włosom objętości.
Bardzo dobrze się pieni, dzięki temu mam wrażenie, że włosy są naprawdę dobrze umyte i oczyszczone.
Co prawda efekt nieprzetłuszczonych włosów mógłby trwać dłużej, ale jak na razie chyba nie znalazłam jakiegoś cudownego specyfiku, dzięki któremu mogłabym myć głowę rzadziej niż co 2 dni.
W ogóle bardzo lubię szampony z tej firmy, bo oprócz tego, że ładnie pachną, to dobrze spełniają swoje zadanie.

Używam tego produktu od:pół roku