Concertino, Deo Parfum (dezodorant perfumowany)

Concertino, Deo Parfum (dezodorant perfumowany)

Dezodoranty Concertino zawierają kompozycję delikatnych, przyjaznych dla skóry składników, które zapewniają długotrwałe uczucie świeżości. Dodatkowo zastosowane w poszczególnych wariantach oryginalne kompozycje zapachowe sprawiają, że niezależnie od osobowości i typu urody każda z Pań ma szansę wybrać dezodorant, który będzie intrygował indywidualnym, niepowtarzalnym i wyrafinowanym zapachem.
WHITE - subtelny zapach białych kwiatów ujmujący świeżością i klasycznym wdziękiem
DREAM - magiczny, kremowo-balsamiczny zapach fascynujący kobietę i jej otoczenie
LIGHT - romantyczny, kwiatowy zapach, podkreślający wdzięk kobiety
SPRING - delikatny, wiosenny zapach
CORAL - elegancki, wieczorowy zapach z nutą pudrową podkreślający powab i urodę kobiety
GENTLE - intrygujący, delikatny zapach z egzotyczną nutą kwiatową kwitnącego drzewa brzoskwini.

Cena: ok. 4 zł / 75 ml

Lubię! Mocne 4

Miałam wersje czerwona, niebieska i zielona, ale zadna nie zahcywcila mnie jakos szczegolnie, ot zwykly dezodorant do torebki ;)

PLUSY:
+ duzo zapachow
+ wg mnie zapachy sa delikatne i nieduszace
+ utrzymuja sie kilka godzin, sa wiec trwale
+ prosty design
+ wygodne, male i praktyczne opakowanie
+ rozpylacz sie nie zacina
+ cena

MINUSY:
- ciezko go dostac
- malowydajny przy czestym stosowaniu
- czasem zatyczka lubi platac sie po torebce

Ilość zużytych opakowań: ok. 7 opakowań

Nie, nie i jeszcze raz nie!

Używałam wersji White.

PLUSY:
- cena

MINUSY:
- wydajność
- produkt podrażniał mi skórę
- zapach zupełnie nie przypadł mi do gustu ; duszący, nachalny, męczący, zbyt intensywny
- uczucie świeżości wcale nie jest długotrwałe

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

miło wspominam ;)

Kilka lat temu szalałam za tymi maleństwami to za sprawą ich zapachów ;) wypróbowałam niemal wszystkie. Dziś pewnie wydałyby mi się bazarowe etc.
Nie były zbyt trwałe to fakt.
Lubiłam te małe, wysokie opakowania.
Ech... było fajnie ;)

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: kilka

O botoksie mity

Niedrogi, ładnie pachnący dezodorant

Kilka razy używałam dezodorantów marki Concertino w wersji Light oraz Coral :) Kosztują ok. 4zł, są dostępne w Intermarche. Jak na swoją cenę, pachną dość ładnie.

5 gwiazdek za wyjątkowy zapach

Używam Concertino Spring i to jeden z moich ulubionych zapachów. Jest śliczny, lekki, orzeźwiający, cytrusowy - takich zapachów ze świecą szukać. Tylko szkoda, że zapach jest nietrwały. Ale nie można mieć wszystkiego naraz za tak śmiesznie małe pieniądze. Dezodorant jest łatwo dostępny.
Nie używam go jako antyperspirantu, mimo że producent tak zaleca. Używam go, żeby się orzeźwić, ładniej pachnieć. Myślę, że ten dezodorant poza zapachem nie ma nic więcej do zaoferowania.

Ilość zużytych opakowań: dużo

Gwiazdki za zapach i tylko zapach

Używam wyłącznie Spring. Inne zapachy mnie nie urzekły. Stosuję go jako mgiełkę do ciała.

Plusy:
+ cena
+ zapach
+ dostępność
+ lekkość

Minusy:
- mała wydajność
- nie utrzymuje się długo na skórze

Zastanawiam się tylko po co piszecie, że nie dajecie więcej gwiazdek, bo nie ogranicza pocenia i nie pełni funkcji antyperspirantu. A przepraszam, czy to antyperspirant? To zupełnie jakby niżej oceniać szminkę, bo nie świeci i nie lata.

Używam tego produktu od: kilku lat co pewien czas
Ilość zużytych opakowań: kilka

Najlepiej pachnie Spring

Jeśli mam któryś polecić to jedynie zielony (Spring). Tylko tego używałam, inne zapachy mi się nie podobają.
Jest dobry do odświeżenia, przed potem raczej nie uchroni. Czasami do niego wracam. Głównie jesienią i zimą, na wiosnę/lato potrzebuję czegoś mocniejszego.
Poza tym dezodoranty z alkoholem nie są polecane na te sezony.

+nie podrażnia
+nie brudzi ubrań
+bardzo tani
+ładnie pachnie, zielony jest z trawą cytrynową
+małe, urocze, kolorowe opakowanie
+dostępny w dużych supermarketach

Używam tego produktu od: kilku lat.
Ilość zużytych opakowań: kilka.

zbędny kosmetyk za 1,50zł.

:)cena
:)dostępność- markety, kioski

:(nie chroni, nie odświeża, nie maskuje zapachu- bardzo nieprzydatne psikadło, a nie znoszę kupować "czegoś" czego nie wiadomo jak zużyć, lepiej już dołożyć do perfumów lub dezodorantu antyperspiracyjnego...

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Bardzo lubię.

Po pierwsze te dezodoranty są bardzo tanie i za to ogromny plus i za to że mimo tego że kosztują jedynie 4 zł mają również dobrą jakość!.

Miałam różowy i zielony, najpierw zakupiłam zielony tak o po prostu w moim sklepie kiedy robiłam poranne zakupy z ciekawości powąchałam i zapach mi się spodobał więc wziełam, 4 zł to nie dużo:)
Od tamtego czasu kupuje je regularnie są naprawdę świetnie! Mega ożeźwiające, kiedy się nim popsykamy pod pachami czuć ładny zapach cały dzień! WOW!:)

Nie chronią przed potem ( ja zawsze używam anyperspirantu a dopiero potem tego dezodorantu), nadają jedynie świeży, ładny zapach.

Polecam, jestem bardzo zadowolona z siebie, że kupiłam tak tani, a tak dobry produkt, który tak bardzo polubiłam.

Taki sobie

Miałam już kilka razy wersję light , najbardziej przypadła mi do gustu bo lubię takie lekkie zapachy , inne wydają mi się duszące .
Są bardzo tanie , w sam raz na podróż .
Nie zajmują dużo miejsca i są poręczne .
Mam jednak innych faworytów jeśli chodzi o dezodoranty .

Ilość zużytych opakowań: około trzech

Moje ulubione dezodoranty za grosze :)

Swego czasu miałam duży problem z nadpotliwością, a że kolejne dezodoranty i antyperspiranty zawodziły, zawsze musiałam mieć coś zapasowego w torebce, tak by móc w razie czego odświeżyć skórę i pozbyć się lekko nieprzyjemnego zapachu zanim ten zdążył się jeszcze rozwinąć i wzbudzić zainteresowanie osób znajdujących się w moim najbliższym otoczeniu :D

Od tamtego czasu minęły ponad 2 lata, a Concertino nadal gości w mojej torebce. Wypróbowałam wersje: Summer (pomarańczowy), White (biały), Coral (różowy), Spring (zielony), Light (niebieski).

PLUSY:
@ przepiękne zapachy! ze wszystkich wypróbowanych do tej pory ułożyłam ranking:
- nr 1 - Light - kojarzy mi się z jakąś tajemnicą, magią, morzem, wiatrem, letnim deszczem... wyjątkowo świeży i nęcący zapach, dla kobiet, które kochają morskie wonie, ten dezodorant spisze się na medal,
- nr 2 - Summer - idealny na lato, rześki, energetyzujący, słodki, ale na swój hmm cytrusowy sposób, pobudza do działania,
- nr 3 - Spring - nazwa idealnie oddaje to co poczujemy wciskając atomizer... typowo wiosenny, wyczuwam w nim ogórek, chlorofil ;) z pewnością kojarzy się z przyrodą budzącą się do życia,
nr 4 - White - zapach nietypowy, acz przyjemny; dla mnie nie różni się znacząco od zapachu typowego dla dziecięcych kosmetyków, zbliżony do Nivea, ale to nadal nie te nuty,
- nr 5 - Coral - kupiłam z ciekawości tydzień temu i więcej po niego nie sięgnę; to połączenie zapachu kremu Nivea z jakimś kwieciem... bardziej na wieczór niż na dzień ;)
@ długotrwały zapach - u mnie utrzymuje się dłużej na ubraniu (przez cały dzień) niż na skórze (3-5h),
@ cena - dawniej płaci.łam za niego niecałe 3zł, obecnie każda puszka kosztuje mnie 3,4-3,7zł :D
@ mała, sprytna, opływowa puszeczka :D idealnie mieści się nawet w małej torebce,
@ nie podrażnia nawet jeśli zastosuję go minutę po depilacji, żadnego pieczenia czy szczypania, żadnych zaczerwienień,
@ nie pozostawia żadnych śladów, ale... to dezodorant a nie antyperspirant ;)
@ dostępność - kupuję je w kiosku (widziałam go w kilku więc tu nie ma znaczenia do której "budki" zajrzymy) albo w osiedlowej drogerii :)

Z pewnością będę go kupować dopóki tylko nie zakończą produkcji lub nie wycofają go ze sprzedaży :)

Ps Zmieniono opakowania tych dezodorantów (zniknęły z nich listki). Dla przykładu wrzucam dwa zdjęcia do porównania wersji Coral (dawniej różowa, obecnie czerwona).

Używam tego produktu od: ok. 2 lat
Ilość zużytych opakowań: ze 20 :)

nawet ok :)

używałam szaro-fioletowego i zielonego nie pamietam już nazw, mama mi je kupiła jak miałam jakięś 11 lat i przez rok nie używałam, gdy zaczęłam był akuratny na moje potrzeby nastolatki jeszcze w bardzo niskim stopniu dorastania :) nie wiem jak teraz bo się skończyły a mam jeszcze innny więc nie powiem co teraz o nim sądze ;)

Ilość zużytych opakowań: 2 jedno napewno WHITE