Gerber, Krem przeciw rozstępom

Gerber, Krem przeciw rozstępom

Zawiera aktywny kompleks pochodzenia roślinnego stymulujący proces enzymatycznego spalania tłuszczów. Dzięki niemu ujędrnia skórę i zapobiega powstawaniu nierówności i rozstępom. Jest delikatny i nie wykazuje właściwości drażniących. Regularne masaże kremem sprawiają, że skóra będzie gładka, elastyczna, nawilżona i dobrze odżywiona. Najlepsze efekty można osiągnąć, stosując krem od 4. miesiąca ciąży do 3. miesiąca po urodzeniu dziecka. Badania przeprowadzone w I Klinice Położnictwa i Ginekologii AM w Warszawie potwierdziły, że krem może być bezpiecznie stosowany przez kobiety w ciąży.

Krem ma atest Państwowego Zakładu Higieny i pozytywną opinie Instytutu Matki i Dziecka. Jest produkowany w Polsce przez Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris S.A. Jest hipoalergiczny - nie wykazuje właściwości drażniących i alergizujących.

Cena: 25 zł / 150 ml

Genialny produkt

Uzywałam tego produktu w ciąży i krótko po. Poleciła mi go siostra (w pierwszej ciązy stosowała oliwke=dostała mase rostępów; w drugiej używała gerbera=zero nowych rozstepów + delikatna redukcja juz istniejących).
Używałam go od 4 miesiaca ciąąży, dwa razy dziennie a pod koniec nawet i trzy razy. Mam predyspozycje do rozstępów (podczas okresu dojrzewania cała popękałam). Podczas ciąży NIC. Myślę, że to zasługa tego kremu.
Minusem jest to, że można go używac dopiero w drugim trymestrze (do 4 miesiaca uzywałam oliwki babydream).

+skuteczność
+zapach
+konsustencja
+szybko sie ewchłania

-cena
-dostepność
-wydajność (butelka na ok.2 tygodnie)

Ale warto kupjć i stosować.

Ilość zużytych opakowań: 7 po 150 ml

spełnił swoje zadanie

Używałam go regularnie podczas ciąży, balsam i masaż rano, wieczorem oliwka i nie mam ani jednego rozstępu na brzuchu. Balsam był tylko elementem kuracji zapobiegającej, ale spisał się dobrze. Skóra była po nim nawilżona, miękka. Miał przyjemny, delikatny zapach co było bardzo istotne bo z wielu kosmetyków z powodu zapachu musiałam zrezygnować. Był również bardzo wydajny, w ciągu kilku miesięcy zużyłam tylko dwa opakowania a nie żałowałam go przy nakładaniu.
Nie poprawił jakoś znacząco jędrności skóry dlatego panie z takim, problemem rzeczywiście mogą potrzebować innego kosmetyku. U mnie jednak sprawdził się w 100%.

Używam tego produktu od: używałam około pół roku

Miły

Bardzo fajny kremik. Ładny zapach, co w ciąży jest istotne, wydajny, szybko się wchłaniał. Niestety na moje rozstępy nie pomógł. Z tym, że na razie jeszcze chyba nie ma kremu, który by pomógł mi z rozstępami, taki jestem typ...

Tak, że 4 gwiazdki to max co mogę dać kremikowi co to przeciw rozstępom miał być...

Używam tego produktu od: lato i jesień roku 2008
Ilość zużytych opakowań: 2 albo 3

Manicure - marynarskie paski

Ideany!

Stosowałam go codziennie wieczorem od 4 msc ciąży. Starczył mi na 4 - 5 miesięcy, czyli wydajny :) Ładny zapach i przyjemna konsystencja. Dzięki niemu mogę pochwalić się jędrną skórą na brzuchu bez ani jednego rozstępu :) POLECAM!!!

Używam tego produktu od:2 lata temu

polecam

Swietny kosmetyk do pielegnacji brzucha i piersi w ciazy .Ladny , przyjemny zapach , mila, aksamitna konsystencja,swietnie spelnia swoja role . Jestem w siodmym miesiacu ciazy , kremu uzywam od 2 miesiecy 1 raz dziennie , skora na brzuchu i piersiach slicznie gladka i jedrna bez oznak rozstepow . Wg mnie krem poprawil takze wyglad piersi na ktorych byly lekko widoczne stare rozstepy - godny polecenia -cena przystepna.

Używam tego produktu od:2 miesiecy

Wart spróbowania

Oczywiście kwestia rozstępów to przede wszystkim budowa naszej skóry. Odpowiednia pielęgnacja też pewnie ma wpływ,przede wszystkim nawilżanie i natłuszczanie. Uważam że ten produkt spełnił swoje zadanie. Skóra po jego zastosowaniu jest nawilżona, gładka, jędrna. Krem ma treściwą konsystencję ale bardzo ładnie się wchłania bez pozostawiania tłustej powłoki a i tak ma się wrażenie odżywienia skóry. Stosowałam go od 3 do końca 6 miesiąca ciąży. Jak do tej pory na brzuchu nie pojawił się ani jeden rozstęp. Tak naprawdę nie jestem pewna czy te wszystkie kosmetyki przeciw rozstępom działają, bo jak ktoś ma takie predyspozycje to nawet krem za kilkaset złotych nie pomoże. Jedynym minusem tego kremu jest intensywny, duszący mydlany zapach. Jest wydajny. Używam tego produktu od: ponad 3 miesięcy

nie polecam

Skusiłam się na zakup tego kremu w 8 m-cu ciąży. Wcześniej używałam Mustele i nie pojawiły się rozstępy, niestety przez miesiąc stosowania tego kremu na brzuchu pojawiło się sporo brzydkich rozstępów.
Skusiła mnie cena i mam za swoje ;/ To była moja druga ciąża, po pierwszej nie miałam ani jednego rozstępu na brzuchu i śmiem przypuszczać, że teraz byłoby podobnie, gdybym tak nie eksperymentowała z kremami.

Używam tego produktu:1 miesąc

przecietniak

Smarowałam się nim w trakcie ciąży. Ot takie nic. Nie nawilżała rewelacyjnie, ale poprawnie. Nie natłuszczał spektakularnie, ale skóra była mniej wysuszona. Naładowany silikonem do bólu. Smarowało się gładko i przyjemnie. Miło pachnie, delikatnie i nienachalnie, co w ciąży ma jednak kolosalne znaczenie , szczególnie kiedy pojawia się nadwrażliwość na zapachy. Po aplikacji na skórze utrzymywała się warstwa kosmetyku, która czułam do kolejnego mycia ciała. Piersi bym się nie odważyła tym posmarować, ale nogi i tyłek tym maźgrałam.
Warstwa silikonu daje złudne wrażenie wygładzenia skóry. Doraźne ale przyjemne. Tak naprawdę ten krem nie robi nic.
Produkt dość wydajny, nie da się go wmasować w skórę za dużo, bo "gładkość" się kulkuje pod palcami.
Wydajność poprawna, wystarczył mi na około miesiąc smarowanie raz dziennie.
Rozstępom oczywiście nie zapobiegł.
Gdyby był tańszy dałabym 3 gwiazdki, bo przyjemnie się go używa, ale według mnie jest za drogi, jak na kosmetyk którym się smaruje dla samego smarowania, wszak producent obiecuje nieco więcej, a obiecanych właściwości nie stwierdziłam.

Używam tego produktu od: opakowanie wystarczyło na miesiąc

Hipoalergiczny bubel

Na ogół smaruję się "każdym" kosmetykiem, do alergików nie należę, a skóry wrażliwej nie mam. Niestety krem Gerbera - HIPOALERGICZNY raczej nie jest! Po kilku smarowaniach dostałam uczulenia, nie spodziewałam się że to po takim kremie, więc stosowałam dalej. Efektem stosowania przez krótki okres kremu było to, że trafiłam na leczenie do szpitala. Spróbowałam ponownie po ciąży (może w ciąży skóra była wrażliwa?) niestety uczulenie nadal występowało, po roku czasu również.

Używam tego produktu od: nie używam

Średniaczek...

Trudno wypowiadać mi się na temat skuteczności - jestem w tej chwili w siódmym miesiącu ciąży, na plusie 6kg, rozstępów nie widać, ale największy przyrost gabarytów jeszcze zapewne przede mną. Krem szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy. Wydajność przeciętna. Najbardziej przeszkadza mi jego zapach - wyrazisty i kojarzy mi się z zapachem chusteczek pielęgnacyjnych dla dzieci co mnie irytuje, bo brzuch kobiety w ciąży to nie pupa niemowlaka...

Zmieniłam na inny krem, ale ten inny ma więcej wad, także zapewne wrócę do Gerbera.

Zaletą jest zdecydowanie cena:)

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: trzy

Dobry.

Jestem w ciąży i używałam tego kosmetyku od 2 miesiąca, 1 opak. starczyło na miesiąc przy używaniu 2 x dziennie. Ogólnie dobry napina skórę lekko może ujędrnia. Ale mimo wszystko nic nie zastąpi oliwki dlatego rezygnuję z niego.

Używam tego produktu od: 2 miesiąca ciąży - 4 miesiąca

maziu-maziu

dla mnie to kolejny produkt z gatunku "można się maziac dla spokoju sumienia".Oprócz swoich hipoalergicznych właściwosci i zachęcającego szyldem opakowania krem Gerbera jest dośc przeciętny.Za 150ml tego mało wydajnego specyfiku trzeba zapłacic od 18-25zł.Wg mnie nie warto.Znam tansze,pojemniejsze kremy,których działanie jest porównywalne lub bardziej nawet mnie zadowala .Nie polecam.Używam tego produktu od:miesiąc