Balsam Anti - Aging SPF 25 - średnia ochrona

Balsam Anti - Aging SPF 25 - średnia ochrona

Specjalnie opracowana, innowacyjna formuła kremu, zapewniająca na długo jej dobrą kondycję.
Folacyna - uelastycznia i intensywnie regeneruje oraz opóźnia proces starzenia.
Alantoina - wygładza skórę i sprawia, że staje się delikatna.
System fotostabilnych filtrów słonecznych - skutecznie chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieniowania UVA i UVB.
Masło Shea i witamina E - neutralizują działanie wolnych rodników oraz mają działanie fotoochronne.

Cena: ok. 24zł / 200ml

Doskonaly kosmetyk

Produkt jest zachwycający .
Zachwyca zapachem
Zachwyca dzialaniem- swietnie sie wchlania a na dotatek jest wodoodpornyyy:):)
Wspaniale jest to ze ma SPF 25 i dzxiki temu uniknelam spalenia sie na raka :):):) Pozatym urzywam go codziennie przed wyjsciem z domu :):):

Używam tego produktu od:1 m-ce

Doskonały!!!!

Jestem zachwycona tym kosmetykiem (tak jak zresztą większościa kosmetyków tej firmy).
Pięknie pachnie, dobrze się wchłania, jest całkowicie wodoodporny.
W sumie: świetny!!!

Używam tego produktu od:2 m-ce

genialny

po prostu rewelacja.
Świetna konsystencja, pięknie się rozsmarowuje, świetnie pachnie, doskonale nawilża skórę (nawet nad b. slonym morzem skora po powrocie z plazy nie jest ściągnieta i nie piecze) i rzeczywiście filtry działaja skutecznie. dwóch blondynów wczasujących na poludniu Europy wrócilo z wakacji ze skorą w kolorze oliwki a nie rózową.
Będę mu wierna :-)))

Używam tego produktu od: 1 mca

depilacja brwi

Naprawdę dobry :)

Balsam do opalanie SPF 25 jest według mnie bardzo dobry. Używam go zazwyczaj do twarzy , lale przy większym słońcu taże na całe ciało. Balsam świetnie chroni skórę przed promieniami slonecznymi , pozostawia dosć ładny zapach, jest niesamowicie wydajny, łatwo sie rozprowadza. Troshkę drogi , ale jak na taki dobry balsam to niezła cena. Polecam :)

Ilość zużytych opakowań:1/4

Świetny

Zawsze myslałam, ze kazdy balsam do opalania jest taki sam :o Odkad poznałam zasady "filtrowania" szukałam balsamu z dużą ilością filtrów, który przy tym byłby stabilny - ten taki sie wydaje :] Ani jednego złego słowa o nim powiedzieć nie moge :rolleyes:

+ przyjemnie pachnie - jak melon :) i co ciekawe nie ma tendencji to zmieniania zapachu na skórze (większość balsamów które miałam, na skórze brzydko pachniały)

+ doskonale nawilża

+ nie splywa ze skóry pod wpływem słońca!! - rewelacja :D

+ idelanie chroni - nie ma mowy o czerwonej skórze,a nawet o szybkiej opaleniznie ;) Skóra sie wolno opala, wiec dla dziewczyn nie lubiących słońca idealny :) Skóra jest powoli przygotowywana do opalenizny i gdy w końcu się ja uzyskuje, jest brązowiutka, bez poparzeń itp

Używam tego produktu od: czerwca
Ilość zużytych opakowań: kończę 1