Invisible Dry, Roll-On (antyperspirant w kulce) (stara wersja)

Invisible Dry, Roll-On (antyperspirant w kulce) (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: kaisa2d16

Antyperspirant w kulce Dove Invisible Dry zawiera opatentowaną kombinację półprzeźroczystych składników antyperspiracyjnych, które zapewniają ochronę przed poceniem i przykrym zapachem przez 24 godziny i równocześnie redukują powstawanie białych śladów.

Roll-on Invisible Dry ma lekki, delikatny zapach.

Podobnie jak inne antyperspiranty Dove nowy wariant Invisible Dry składa się w 1/4 z kremu nawilżającego. Pielęgnuje wrażliwą skórę pod pachami, która może być podrażniona na skutek różnych czynników, na przykład depilacji.

Antyperspiranty Dove Invisible Dry nie zawierają alkoholu i są przebadane dermatologicznie.

Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających kobiet. Zapewniają ochronę przed poceniem, redukcję białych śladów oraz piękną, gładką skórę pod pachami każdego dnia.

Cena: ok. 12 zł / 50 ml

tak tak !!!!!!!

swietny za niewielkie pieniadze, wydajny, mnie chroni przez calutki dzien, wreszcie znalazlam dobry antyperspirant po ktorym nie jestem mokra pod pachami, pachnie przyjemnie, troche zle sie go zmywa ale to bajka, nie plami ubran
super!!!!!! :) :)

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

nieprzyjemnie śmierdzi

:)nawilża skórę
:)jest bardzo łagodny
:( plami na żółto bluzki
:(trochę się wylewa choć nie jest rzadki
:nie chroni
:)jest gęsty i wydajny
:(korek nie przylega dobrze do opakowania i się otwiera
:(rzeczywiscie stwierdzam że dziwnie sie rozwija i śmierdzi przy umiarkowanym wysiłku fizycznym...
:(ciężko go zmyć ze skóry

Teraz kulka występuje w wersii odwróconej "do góry nogami" .

śmierdziel jakich mało

Nigdy więcej!
To mój pierwszy antyperspirant z serii Dove i prawdę mówiąc spodziewałam się po nim bardzo wiele, a on nie dość, że nie przyniósł w zasadzie nic pozytywnego, to jeszcze szkodzi.
Jedynym jego plusem jest to, że rzeczywiście nie zostawia śladów na ubraniach. Tylko co z tego, skoro brak antyperspirantu również zapewnia brak śladów na ubraniach, a człowiek pachnie o wiele lepiej niż po tym wątpliwej jakości specyfiku... Nie dość, że nie zapobiega poceniu, to jeszcze przeokrutnie wprost śmierdzi (i wcale nie trzeba się mocno spocić). Nie jest to przy tym typowy zapach potu, ale coś tak strasznego, że nie mam pojęcia do czego to porównać.

Ten antyperspirant skutecznie zniechęcił mnie do testowania jakochkolwiek innych antyperspirantów Dove. Będzie jednym z baaaardzo nielicznych kosmetyków, który po prostu wyrzucę do kosza (choć nie znoszę tego robić).

Używam tego produktu od: okazyjnie kilku tygodni

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 01

sama nie wiem

Koleżanka powiedziała mi, że kulki są najlepsze. Postanowiłam więc to sprawdzić i jednak mojego zdania chyba nie zmienię i nie będę im wierna.
Zakupiłam ten produkt ponieważ uwielbiam jego odpowiednik w postaci sprayu. Pomyślałam więc, że jeśli spray jest nietrwały to może kulka pomoże albo może idealnym rozwiązaniem będzie i kulka i spray (mam manie na punkcie świeżych pach hehe). Niestety tak nie było.
Kulka jest całkiem, nie przycina się, nie zostawia śladów ale jak dla mnie trochę się lepi. Sama nie wiem, co o niej myśleć

Używam tego produktu od: już nie używam

przekonujacy

Nie lubie antyperspirantow w kulce, ale ten jako jedyny mnie przekonal.

+ swiezy zapach (osobiscie preferuje ogorkowy), ktory dlugo sie utrzymuje
+ nie pozostawia bialych sladow!!!
+ latwy w aplikacji, nie wylewa sie
+ estetyczne i poreczne opakowanie
+ zapobiega poceniu sie, nie probowalam go w upalne dni, ale mysle ze dalby rade

- przyznaje minusa tylko za to ze trzeba czekac az antyperspirant wyschnie, ale to akurat wada wszystkich roll on :-)

Kolejne nabicie w butelkę :/

I co z tego, że może i nie babrze na biało ciuchów skoro nic a nic nie działa jako antyperspirant? :/
Szczerze mówiąc mam już dosyć takich specyfików. Półki pełne są przeróżniastych dezodorantów, antyperspirantów i sztyftów... obiecują cuda wianki a raz po raz dajemy się nabrać na kolejny bubel.
Wracam do swojej Nivei Soft - dobry skład bez aluminium i zadowalająca trwałość.
Ten deo-roll omijajcie z daleka.

Używam tego produktu od: kwiecień 2010

Nie zostawia plam

Kupiłam ze względu na to, że mam dużo czarnych ubrań i białe plamy są potem już raczej nie do usunięcia, a ten antyperspirant nie zostawia białych plam więc do ciemnych ubrań nadaje się jak najbardziej. Zapobiega poceniu. Ale zraził mnie zapach, który kompletnie mi się nie podoba.

Używam tego produktu od: parę mies.

re-we-la-cja

Fantastyczny,ładny zapach,delikatny,zapobiega mokrym plamom,nie podrażnia,a nawilża skórę,nie zostawia białych śladów,godny polecenia jak nic:) KWC!!!

Używam tego produktu od:kilka lat
Ilość zużytych opakowań:dużo

super!

Po kupnie tego kosmetyku przekonałam się,że Dove to jedna z najlepszych marek na rynku i warto wydać na nią pieniądze.
Antyperspirant nie zostawia białych śladów na ubraniu i skórze, co jest bardzo ważne. Szybko wysycha. Ma świeży,delikatny zapach, który nie "gryzie się" z zapachem perfum. W zasadzie można zapomnieć że ma się go na sobie :))

Najważniejsze, że chroni przed potem i jest dostępny za niewielką cenę.
Polecam !

Używam tego produktu od:miesiąca

Dla mnie super

Jeśli chodzi o ochronę przed poceniem, to wystarcza mi właściwie każdy specyfik, który ma w nazwie antyperspirant, dlatego ciężko mi oceniać skuteczność.
Z tego też powodu liczą się dla mnie inne cechy. A ten
nie brudzi ubrań, zapach jak dla mnie ma całkiem ok (nie wiem jak wypada zmieszany z potem więc się nie wypowiadam) i przede wszystkim nie wysusza skóry pod pachami i nie podrażnia, nawet po goleniu.
Wracałam do niego już dwukrotnie, bo nie znalazłam lepszego i obawiam się, że już nie znajdę (ale na wszelki wypadek nie daję 5 gwiazdek, gdyby znalazł się lepszy. Póki co, ten jest najlepszy jaki dotąd miałam.

Ilość zużytych opakowań: kilka

zadowolona

Moja skóra po dłuższym uzywaniu dezodorantów nivei i adidasa przyzwyczaiła sie do nich i nie działają juz tak skutecznie jak kiedyś. Wybór tym razem padł na Dove - przypadkowa decyzja, bez wąchania. Zapach śliczny, skutecznośc rewelacyjna a jest coraz cieplej i coraz bardziej musze na nim polegać. Nie podrażnia skóry pod pachami, a nawet mam wrazenie ze ją troszke wygładził. Opakowanie bardzo wygodne. Jestem zadowolona i moge polecić innym1

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Fajny

Do jego zakupu namówiła mnie przyjaciółka. Jestem zadowolona, że jej posłuchałam. Jak najbardziej kosmetyk godny polecenia. Mam chyba tylko nową wersję w odwróconym opakowaniu. Nie zdostawia śladów, nie lepi się, nie zasycha. Opakowanie poręcznę, zapach przyjemny, delikatny. Ogólnie chroni dobrze, ale po dużym wysiłku np. na siłowni jego moc słabnie.

Zastanawiam sie nad zakupem ponownego, ponieważ wciąż poszukuję czegoś nowego, czegoś, co spełni wszytkie moje oczekiwania i dostanie zasłużone 5 gwiazdek :D

Ilość zużytych opakowań: 1 :*