Terracotta, Duo Matt & Shine (Podwójne cienie do powiek)

Terracotta, Duo Matt & Shine (Podwójne cienie do powiek)

Dwa odcienie brązu (jeden matowy drugi perłowo - brokatowy)w kremie do nanoszenia na powieki, jednak można stosować z powodzeniem na policzki i usta a wszystko zamknięte w przepięknej mini puderniczce z lusterkiem.
Dostępny w trzech odcieniach.
Kosmetyk ten (jak wszystkie z serii Terracotta długo się trzyma przy każdej cerze i jest bardzo wydajny.

Cena: ok. 160zł

mieszane uczucia

Dostalam to jakoś przypadkiem i w ogole zapomniałam ,że mam.
Jako cień niestety nie spełnia moich oczekiwan,ale jako rozświetlacz czy bronzer moze byc.
Sama jednak bym go raczej nie kupila.

Używam tego produktu od:1,5 roku

Zbędny gadżet

Nie przepadam za kosmetykami typu "2 w 1", a wiec i ten nie zyskał w moich oczach uznania. Kolejny prezent ;) i znowu nietrafiony.
Nie lubię cieni w kremie, wiec używam ich sporadycznie w charakterze pomadki, czasami jako różu/rozświetlacza na policzki, ale bardzo, bardzo rzadko. Na cień zresztą nie za bardzo sie nadają, bo zbierają sie w załamaniu powieki.

Jak dla mnie zupełnie zbędny gadżet w mojej kosmetyczce.

Edit 16/11/2007
W momencie, kiedy dostalam ten kosmetyk w prezencie nie byłam świadoma, ale teraz już jestem, wiec NIE POWTÓRZĘ ZAKUPU, ponieważ perfumy te należą do firmy, która testuje na zwierzętach.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i ostatniego :)

miły gadżecik :)

Mam kolorek nr 1. Jest to taki miły gadżecik, poprawiający nastrój, ale nie jest on niezbędny.
Matowego cienia bardzo rzadko uzywam, a błyszczący idealnie spełnia rolę rozświetlacza (łuki brwiowe, kości policzkowe czy nawet ramiona ).
Kremowa konsystencja ułatwia aplikację, bez bazy trochę zbiera sie w załamaniach.

depilacja zalety

bajerek

Co prawda kosmetyk ten nie jest jakoś bardzo niezbędny do codziennego makijażu, ale nie załuję, że go zakupiłam. mam odcień 1 - matowy beż i iskrzące złoto. Beżu używam jako bazy pod inny cień lub osobno, złotym najczęściej rozświetlam. kosmetyk jest zamknięty w ślicznym pudełeczku. poza tym jest wydajny. nie waży się w załamaniu powiek ani nie jest tłusty. Ogólnie mogę powiedzieć, że warto mieć taki bajerek w swojej kosmetyczce.

tego szukałam

Kupiłam ten zestaw kilka dni temu po tym jak nigdzie nie mogłam kupić pudru złotego pudru ani takowego rozświetlacza. mam zestaw nr 1 ( beż ze złotem). Szczególnie podoba mi sie częśc złota, której używam na kości policzkowe i łuki brwiowe. Przepięknie rozświetla skórę zostawijąc poświatę a nie "potłuczoną bombkę" jak więszość takich produktów. pięknie opalizuje w wiosennym słońcu. część beżową stosuję jako róż do policzków i modeluje nią twarz. makjaz jest trwały - co mnie zaskoczyło, bo z reguły tego typu produkty szybko schodzą z twarzy. z tego co widze nie jest wydajny a cena nie jest niska (144 złote) w douglasie, więc daje 4 ****. Poręczne i przepiekne opakowanie z lusterkiem sprawia, ze aż miło to cacko wziąć do ręki.

bez rewelacji

Mam ten zestaw i srednio jestem zadowolona - nie mozna tym pomalowac oka bo jest za tłuste i od razu zbiera się w załamaniach -poza tym nie lubie tłustych preparatów i kremowych cieni. Ewentualnie do modelowania twarzy - jeśli chodzi o rozświetlanie to lepszy efekt można uzyskać za mniejsze pieniądze - np. revlonem skin lights albo rozswietlajacym pan stick-iem max factora. Jako gadżedt do zadania szyku na pewno jest efektowny ale pożytek z niego taki sobie.

genialny

Ktoś to fajnie wymyślił, pomalowanie oczu (palcem) zajmuje 10 sekund. Ja używam zestawu nr 2, jasny ciepły brąz i perłowy miedziany. Ciemniejszy ładnie stapia się ze skórą, przez co jest trwały, jaśniejszym rozświetlam ruchomą powiekę, całość wygląda świezo, delikatnie i naturalnie. I dla leniwych i dla lubiących dłużej pospać niezastąpiony!

Bardzo pomysłowy

W sumie wolałam bardziej niedostępny już Shiny Shine - sam nabłyszczacz, dla mnie rewelacja. Ale skoro go już nie ma ... :( Uzywam zestawu nr 1, Sable et Or, jasny matowy beż i błyszczące złoto, polecam dla osób z jasną karnacją. Ja używam go tylko do oczu i to najczęściej błyszczącego - kupiłam go po makijażu w salonie, pani użyła go jako bazy pod ciebie. Faktycznie cienie na złocistym podkładzie wyglądają niesamowicie, zresztą czasem uzywam ich samodzielnie, ładnie wyglądają na oku, są dość trwałe. Jednak zważywszy ich mikroskopijną ilość cena za wysoka.

Rewelacja dla leniwych

Rewelacyjny zestaw cieni w kremie do nakładania opuszkami palców! W pięknej stylizowanej na starą malutkiej puderniczce z lusterkiem dwa cienie - jeden matowy , kryjący i drugi perłowo- brokatowy przejrzysty. Używam ich do wszystkiego - czyli jako cieni do powiek, różu i szminki - 5 minut i mam gotowy makjaż do pracy :). Długo się trzymają i nie zbijają w wałeczki na powiece. Mam najciemniejszy zestaw nr.3- dla brunetek (ciemny brąz z miedziano złotym) jednak godny polecenia jest również zestaw nr.1 jasny beż z beżowo złotym - idealny dla osób o jasnej cerze - pięknie rozświetla oko które od razu wydaje sie bardzo wypoczęte. Dla mnie jest to rewelacyjny kosmetyk - dla niego zdradziłam wszystkie inne cienie z kosmetyczki.