CHI, Silk Infusion (Jedwab do włosów)

CHI, Silk Infusion (Jedwab do włosów)

Sprawdź ceny produktu

CHI Silk Infusion, to jedwabny kompleks odbudowujący włosy. Bogata odżywka bez spłukiwania, regeneruje włosy.
Wzmacnia włosy, nadając im niewiarygodną miękkość. Wzbogacony o duże molekuły naturalnych protein jedwabnych, proteiny soi oraz pszenicy. Ułatwia układanie włosów. Chroni włosy przed działaniem temperatury oraz zanieczyszczeniami środowiska. Nie zawiera alkoholu, nie obciąża włosów. Doskonały podczas używania suszarki, czy żelazka. Nadaje niesamowity blask.

Najlepszy z najlepszych!

Absolutny hit do którego ciągle wracam. Bardzo wydajny, takie malutkie opakowanie starcza mi na pół roku ciągłego używania. Bez problemu rozprowadza się na włosach. Potrzeba naprawdę niewiele, żeby produkt wygładził, nabłyszczył i poskromił czuprynę. Świetnie też sprawdza się do zabezpieczania końcówek. Dzięki temu jedwabiu nigdy nie mam problemów z rozczesaniem włosów. Co najważniejsze nie obtłuszcza i nie oblepia włosów. Dodatkowo ma naprawdę przyjemny zapach męskich perfum. Z wad to nie do końca podoba mi się forma słoiczka, bo łatwo wylać na rękę za dużo, cena jest trochę spora (chociaż można o wiele taniej znaleźć je na internecie) i czasem jest problem z dostępnością. Mimo tego wracam i będę wracać.

Perła wśród kosmetyków do włosów

Przez moje suche, puszące się końcówki włosów potrzebowałam kosmetyku, które je dociąży i sprawi, że będę gładsze. Stosowałam wcześniej jedwab innych firm, ale nie byłam usatysfakcjonowana efektami.
Za to ten jedwab skradł moje serce.
Jedwab znajduje się w małej, poręcznej buteleczce, która posiada ochronne sreberko na wylocie opakowania.Kosmetyk ma charakterystyczny zapach, który przychodzi mi na myśl coś w stronę męskich perfum. Konsystencja jest typowa dla jedwabiu pół lejąca. Przez to, że używam po 1 kropli produktu na końcówki to wystarcza mi on na długo.Czasem przecieram całe pasma resztką, którą mam na dłoniach. Jedwab nie podrażnia i co najważniejsze nie obciąża włosów. Świetnie nawilża włosy, sprawia, że są dociążone, lejące.
Ja kupiłam go w Hebe i wiem, że jest dostępny przez internet.

Nie dla mnie

Nie rozumiem do końca fenomenu tego serum. Byl on jednym z pierwszych moich kosmetyków do włosów. Nie lubie jego zapachu. Dla mnie taki męski, drazniacy. Do tego jest jakiś taki za gęsty i za tłusty. Wiem ze niewiele potrzeba do uŻycia ale to zawsze mialam wrazenie obklejonych włosów. Moje wlosy sie bardzo z nim nie lubią wiec nie ma szans na powrot.

HIT od początku!

Używam tego produktu od...nawet nie pamiętam jak długo - 10 lat? Może troszkę więcej. Miałam z nim chwilowy rozwód po tym, jak fryzjerka mi powiedziała że jedwab niszczy włosy. Jak? Tego nie wiem do dziś, ale jedwab zagościł już u mnie na stałe. Rozwodów nie przewidujemy.

W pierwszej kolejności, największą zaletą tego kosmetyki jest piękny zapach, który utrzymuje się na włosach przez bardzo długi czas. Dla mnie zapach jest bardzo ważny, i często to on decyduje o tym czy kosmetyk kupię czy nie.
Kolejną sprawą są właściwości jedwabiu. Mam włosy cienkie, suche i wysokoporowate więc nie jestem w stanie ujarzmić ich niczym innym, jak prostownicą. Olejek pięknie "scala" końcówki włosów, dzięki czemu nawet włosy rozdwojone wyglądają na zdrowe. Ponadto pięknie je nabłyszcza, zmiękcza, i zapewnia ochronę przed wysoką temperaturą. Jedwab jest bardzo wydajny, i wystarczy niewielka kropelka produktu by dodać im troszkę odżywienia.

Lubimy się

Moje włosy są raczej cienkie i starsznie łamliwe. Ten jedwab jest dla nich wybawieniem. Świetnie wygładza włosy i jakby "skleja" rozdwojone końcówki. Po nałożeniu go wyglądaja na zdrowsze. Ten produkt nadaje im zdrowy, naturalny połysk. Ułatwia rozczwsywanie a do tego ma delikatny zapach

Cudotwórca

Z tym kosmetykiem do włosów ciężko mi się rozstać. Jest po prostu cudowny i ilekroć kończę ten kosmetyk, biegnę do sklepu po następną buteleczkę! O dziwo małe opakowanie jest bardzooooo wydajne i wystarcza na naprawdę długi czas.

A działanie? Moje włosy go uwielbiają! Są po nim mięciutkie i gładkie, lejące. Zapominam wówczas o suchych końcówkach i oklapniętych u nasady włosach. Jedwab ma bardzo tłustą, oleistą konsystencję, ale nie obciąża włosów. Szybko się wchłania i pozostawia po sobie przyjemny zapach!

Bardzo polecam!

Poprawna

Odżywka ani mnie nie zachwyciła ani też nie zniechęciła. Ma bardzo przyjemny zapach. Konsystencja typowego serum zawierającego sylikony. Po aplikacji włosy nie puszą się tak bardzo, są odrobinę bardziej lśniące i nawilżone. Po zużyciu opakowania zawsze robię sobie przerwę, gdyż zauważyłam że długotrwałe używanie tego produktu z czasem nie przynosi żadnych efektów. Warto spróbować, ale nie jest to rewelacja.

Nie, nie.

Kolejny włosowy produkt nad którym włosowa blogosfera śpiewała hymny pochwalne, a ja... no cóż. W ślepo kupowałam i na siłę aplikowałam (przecież u mnie też musi działać!!!) a potem byłam zawiedziona efektem. Z czasem doszłam do tego, że moje włosy nie lubią protein a jedwabiem można im tylko zaszkodzić.

Niesamowity!

Używam go od wielu wielu lat. Kiedyś poleciła nam go nasza fryzjerka i jak raz spróbowałyśmy z Mamą, to już zawsze jest w naszych łazienkach :) Malutka buteleczka jest naprawdę wydajna i wystarcza na długi czas. Do nawilżenia końcówek włosów wystarczy jedna kropelka i widać jak pięknie błyszczą i są wygładzone. Dzięki temu, że buteleczka jest mała, to wszędzie można ją ze sobą zabrać. Po użyciu włosy nie są tłuste i ciężkie. A do tego ma wspaniały zapach! Szczerze polecam!

Niesamowity!

Używałam wielu jedwabi do włosów i naprawdę żaden nie dawał mi takiego efektu. Jak dla mnie- produkt bez wad! Świetnie się rozprowadza, cudowny zapach, a przede wszystkim włosy po jego użyciu wyglądają świeżo i zdrowo. Co również jest wielkim plusem, to fakt, że produkt starcza na długo- jedna kropelka sprawia, że widać już efekty.

Zdecydowany HIT

To jedyny jedwab któremu jestem wierna. Kupiłam go po tym jak fryzjerka zaaplikowała mi go na włosy. Pięknie się błyszczą, są wygładzone i dobrze zabezpieczone. Malutka buteleczka starcza na bardzo długo bo wystarczy odrobina do roztarcia na dłoniach do jednorazowej aplikacji. Jeden z najlepszych na rynku! Nie zawiera alkoholu.

Pierwszy produkt tej marki i - strzał w 10!

Jedwab do włosów był pierwszym produktem chi, który zakupiłam. Używałam już wcześniej jedwabiu, po prostu chciałam wypróbować coś innej firmy dla porównania.
Okazało się, że jest świetny. Nabłyszcza i wygładza włosy. Odżywia i nawilża, dzięki niemu włosy wydają się zdrowsze - moje są suche i zniszczone, więc efekt zwrócił od razu moją uwagę. Ładnie pachnie. Nawet małe opakowanie jest bardzo wydajne. Do tej pory zużyłam już kilka i planuję zakup następnych, bo jedwab z CHI zostaje ze mną na dłużej.