Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

CHI, Silk Infusion (Jedwab do włosów)

CHI Silk Infusion, to jedwabny kompleks odbudowujący włosy. Bogata odżywka bez spłukiwania, regeneruje włosy.
Wzmacnia włosy, nadając im niewiarygodną miękkość. Wzbogacony o duże molekuły naturalnych protein jedwabnych, proteiny soi oraz pszenicy. Ułatwia układanie włosów. Chroni włosy przed działaniem temperatury oraz zanieczyszczeniami środowiska. Nie zawiera alkoholu, nie obciąża włosów. Doskonały podczas używania suszarki, czy żelazka. Nadaje niesamowity blask.

Malutki, ale wydajny.

Przez swoją wielkość ten produkt świetnie sprawdzi się u osób, które sporo podróżują i potrzebują czegoś co fajnie działa, a nie będzie zajmowało miejsca w walizce.
CHI spotykamy głównie w salonach fryzjerskich, ponieważ jest to dość droga marka, z wyższej półki cenowej.
Jedwab bardzo przyjemnie pachnie, a zapach faktycznie utrzymuje się przez długi czas na włosach.
Nawilża i wygładza, w moim przypadku bardzo pomagał podczas rozczesywania.
Nie mogę się przyczepić do tego produktu, chętnie do niego wrócę.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1596936].usefull || 0 }}% pomocna.

CHI, Silk Infusion (Jedwab do włosów)

Jakiś czas temu byłam zafiksowana na tle tej marki miałam ich całą serię ... na prawdę jest warta wypróbowania i swojej ceny ! a zapach ? miłość od pierwszego niuchnięcia ! petarda ! Polecam wypróbować całą serię :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1574816].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy

Świetny produkt do moich suchych i plączących się włosów. Stosuję go po myciu i zdecydowanie ułatwia ich rozczesywanie oraz nawilża. Od lat przedłużam włosy i również do nawilżania "doczepek" jest to produkt numer 1. Zawsze kupuję te małe opakowania, są dla mnie najbardziej poręczne.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1567951].usefull || 0 }}% pomocna.
Gala KWC 2017

Nie dla wysokoporowatych

Na moich włosach całkowicie się nie sprawdził. Momentalnie końcówki robiły się suche i sztywne. Dopiero wtedy zrozumiałam jak bardzo moje włosy nie lubią protein :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1558951].usefull || 0 }}% pomocna.

Stosuję od 10 lat

Ponieważ lubię nowości - testuję również inne produkty tego typu. Do CHI jednak chętnie wracam od ponad 10 lat :) Bardzo dobry, dociąża i nie obciąża!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1506361].usefull || 0 }}% pomocna.

Pomocny

Kupiłam tę małą butelkę, gdyż słyszałam o tym produkcie dużo dobrego, a jednak zazwyczaj chwytałam za jego konkurenta, po prostu chi wydaje mi się słabiej dostępny.
Oceniam go jako bardzo pomocny. Przy włosach puszących się, suchych, ciężkich do ujarzmienia i odstających opornych włoskach świetny, choć nie idealny. Zazwyczaj nakładam na same końcówki, ale czasami już od ucha w dół, a w wyjątkowo paskudne wilgotne dni delikatnie przejeżdżam dłońmi z rozsmarowanym produktem po całej długości.
Konsystencja jest przyjemnie gęsta, raczej nie ma ryzyka, że gdzieś skapnie. Pozostawia po sobie uczucie otulenia i gładkości. Pachnie jak już parę osób zauważyło dosyć męsko, ale mi przebija też taki typowy zapach z salonów fryzjerskich, profesjonalną pielęgnacją.
Będę dalej testowała olejki i inne mazie, ale taki mały przydatny kosmetyk dobrze też mieć w zapasie.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1501231].usefull || 0 }}% pomocna.

nawet,nawet

Zalety:
+ mała, poręczna buteleczka
+ dosyć gęsta konsystencja, więc łatwo dozować ilość kosmetyku
+ jest bardzo wydajne
+ włosy po użyciu są miękkie i gładkie, choć jest to działanie doraźne

Wady:
- zapach jest taki męski, co mnie czasami drażni

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1434641].usefull || 0 }}% pomocna.

Niesamowicie wydajny

Zawsze (a raczej pewnie od kiedy zaczęłam farbować włosy), miałam problem z przesuszaniem się włosów. Fryzjerka poleciła mi jedwab do nich. Zaopatrzyłam się w takowy tej firmy i faktycznie zauważyłam wyraźną poprawę!
Miałam najmniejszą wersję, a produkt i tak starczył mi na ponad pół roku. Mała kropelka rozsmarowana na dłoniach i potem wklepana w wilgotne włosy wyraźnie je wygładzała i nabłyszczała. Specyfik przyjemnie pachniał, naprawdę super sprawa. Efekt przed i po był dla mnie wyraźnie odczuwalny. Jedwab polepszył też stan końcówek moich włosów. Wypróbowałam potem jeszcze kilka kosmetyków z tej kategorii, ale w zasadzie każdy - czy droższy, czy jeszcze bardziej droższy, spisywał się równie dobrze, jak to maleństwo.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1377711].usefull || 0 }}% pomocna.

super

Jedwab dostałam na wypróbowanie od koleżanki, bardzo go chwaliła, czy aby nie przesadzała?

Plusy:

- gęsta, przeźroczysta konsystencja
- wystarczy kapka aby pokryć włosy
- zapach - męski, na początku mnie drażnił, ale już się przyzwyczaiłam
- końcówki są błyszczące, gładkie, mięciutkie
- nie obciąża
- włosy się nie puszą

Jestem z niego bardzo zadowolona ;)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1368316].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem niezły

Produktu używałam głównie do zabezpieczenia końcówek, po myciu nakładałam kroplę na końcówki, potem rozprowadzałam na całych włosach. Serum samo w sobie jest bardzo przyjemne w stosowaniu, ma ładny zapach który utrzymuje się na włosach, nabłyszcza i wygładza włosy, sprawia że są zdecydowanie bardziej miękkie i dociążone. Na moje suche końcówki nadaje się idealnie, cena nie jest wygórowana, produkt jest też łatwo dostępny. Jestem zadowolona i pewnie kiedyś kupię ponownie, póki co zamówiłam sobie inne serum. Polecam.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1244186].usefull || 0 }}% pomocna.