CHI, Silk Infusion (Jedwab do włosów)

CHI, Silk Infusion (Jedwab do włosów)

CHI Silk Infusion, to jedwabny kompleks odbudowujący włosy. Bogata odżywka bez spłukiwania, regeneruje włosy.
Wzmacnia włosy, nadając im niewiarygodną miękkość. Wzbogacony o duże molekuły naturalnych protein jedwabnych, proteiny soi oraz pszenicy. Ułatwia układanie włosów. Chroni włosy przed działaniem temperatury oraz zanieczyszczeniami środowiska. Nie zawiera alkoholu, nie obciąża włosów. Doskonały podczas używania suszarki, czy żelazka. Nadaje niesamowity blask.

Używam od lat

Dla mnie nr1.Wystarczy doslownie kilka kropli.Jedwab odzywia wlosy.nawilza.Doskonaly przed prostowaniem .Fajnie nablyszcza nie obciazajac wlosow. W dodatku jest to linia profesjonalna,stosowana w salonach fryzjerskich.

bardzo wydajny

Produkt mimo małej pojemności jest bardzo wydajny, wystarzy kilks kropelek aby rozsmarować jedwab na włosach. Bardzo dobrze nabłyszcza włosy.
Jedyny minus to zapach, który nie przypadł mi do gustu.

Dobry jedwab do zabezpieczania końcówek

Dobrze działający jedwab do włosów, stosowałam na końcówki włosów. Mam włosy wysokoporowate z tendencją do kręcenia się i wysuszania jedwab pomagał utrzymać je w ryzach.

Well 01

Przyjemnie wygładza

Jedwab do włosów moim zdaniem nie różni się od innych które do tej pory stosowałam. Zostawia włosy gładkie, zabezpiecza końcówki i dodaje włosom blasku. Bardzo przyjemny w stosowaniu, ładnie pachnie. Myślę, że jeszcze go kupię, bo jest wydajny.

olejek

Jedwab do włosów jest rewelacyjny, bardzo mi podpasował i jestem bardzo zadowolona, Jest wydajny, bo trzeba go wziąć odrobinkę, ładnie pachnie i spełnia oczekiwania. Moje włosy potrzebowały pomocy a olejek poprawił ich kondycję super. Jednym minusem jest to ze trzeba go lać na rękę z opakowania i trzeba bardzo uważać bo olejek jest płynny :)

Całkiem fajny

Całkiem fajny jedwab jednak jak przy tego typie produktów trzeba uważać aby nie wyrządzić sobie nimi krzywdy w postaci przetłuszczonych włosów. Używam na końcówki i spisuje się rewelacyjnie. Mogłyby być troszkę większe opakowania gdyż to jest dość małe.

Im subtelniej, tym lepiej.

"Jedwab" Silk Infusion CHI był jednym z moich pierwszych tego typu "nabłyszczaczy" do włosów. Pamiętam jak jeszcze w gimnazjum zapytałam swojej nauczycielki "co pani robi, że tak ładnie lśnią pani włosy? ". Poleciła mi wtedy ten jedwab. Z wielką nadzieją biegłam wtedy do wskazanej małej drogerii osiedlowej po ten kosmetyk. Gdy już go kupiłam, to wprowadziłam ten mały "cud" do mojego domostwa z wielką radością. Moje puszące się wówczas loki były przesuszone moją nieumiejętną nastoletnią pielęgnacją ;D Oczywiście - nie każdy od razu odnosi sukcesy ;P Jedno jest pewne - ten produkt wzbudził mój entuzjazm od początku. Pamiętam - jak pierwszy raz po umyciu i wysuszeniu nałożyłam ten preparat na moje kosmyki i to pięknie je wygładziło. Z czasem nauczyłam się, że z tym kosmetykiem to im subtelniej, tym lepiej. Podobało mi się bardzo to, że w końcu mogę okiełznać swe włosy, tak puszące i kręcące się z natury. MINĘŁO JUŻ TYLE LAT, A JA NADAL OKAZJONALNIE WRACAM do tego "jedwabiu". KOSMETYK JEST WYDAJNY, WYSTARCZY JEDNA KROPELKA. Chociaż w międzyczasie poznałam dużo innych tego typu "upiększaczy fryzur", to gdy sięgam po ten - zawsze przed oczami mam w pamięci obraz lśniącej, pięknie ułożonej fryzurki mojej pani nauczycielki.

Kultowy !

Najlepszy wśród jedwabiów do włosów, o niezbyt tłustej jak na jedwab konsystencji i ciekawym zapachu, kilka lat temu używałam w dość dużej ilości zawsze po umyciu włosów stosując parę kropel.

Jeden z najlepszych

Używam go z przerwami od 5ciu lat.
Na początku kupowałam go dla samego zapachu, który jest tak wyjątkowy i nietypowy, ze noszenie go na wlosach bylo przyjemnością. Potem zaczęłam farbowac i prostować moje wlosy więc sie poniszczyly. Jedwab CHI stosujr więc na przesuszone końcówki, żebym mogła je w ogole rozszesać bo mam z tym spory kłopot " na sucho".
Jest wydajny, tani i można używać go także na ciało jako pachnący zmiekczacz:) w tej opcji sprawdza sie rownie dobrze co na wlosach.

Podsumowując: ulatwia rozczesanie i ladnir nablyszcza ale czy jakos odzywia to nie wiem:) chyba nie da sie odżywic marteych przesuszonych końcowek

godny polecenia

Jedwab bardzo dobrze wszystkim znany. Piękny zapach. Tłusta, treściwa konsystencja. Należy dawkować bardzo ostrożnie, potrafi przetłuścić mocno włosy. Polecam go stosować na bardzo zniszczone końcówki i przed prostowaniem. Wtedy uwalnia swoje pielęgnacyjne właściwości. Do samego prostowania nie polecam włosom cienkim. Lepiej się sprawdzi na bujnej czuprynie, doda blasku i dociąży włosy.

Jestem na tak

Skład produktu bezpieczny dla włosów. Polecam do zabezpieczania końcówek. Używam codziennie i nic złego się nie dzieje z włosami. Trzeba tylko pamiętać, że wystarczy dosłownie kropelka na jedno użycie!

Malutki, ale wydajny.

Przez swoją wielkość ten produkt świetnie sprawdzi się u osób, które sporo podróżują i potrzebują czegoś co fajnie działa, a nie będzie zajmowało miejsca w walizce.
CHI spotykamy głównie w salonach fryzjerskich, ponieważ jest to dość droga marka, z wyższej półki cenowej.
Jedwab bardzo przyjemnie pachnie, a zapach faktycznie utrzymuje się przez długi czas na włosach.
Nawilża i wygładza, w moim przypadku bardzo pomagał podczas rozczesywania.
Nie mogę się przyczepić do tego produktu, chętnie do niego wrócę.