CHI, Silk Infusion (Jedwab do włosów)

CHI, Silk Infusion

Cena już od 56,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

CHI Silk Infusion, to jedwabny kompleks odbudowujący włosy. Bogata odżywka bez spłukiwania, regeneruje włosy.
Wzmacnia włosy, nadając im niewiarygodną miękkość. Wzbogacony o duże molekuły naturalnych protein jedwabnych, proteiny soi oraz pszenicy. Ułatwia układanie włosów. Chroni włosy przed działaniem temperatury oraz zanieczyszczeniami środowiska. Nie zawiera alkoholu, nie obciąża włosów. Doskonały podczas używania suszarki, czy żelazka. Nadaje niesamowity blask.

Napisanych recenzji: 51

Całkiem niezły

Produktu używałam głównie do zabezpieczenia końcówek, po myciu nakładałam kroplę na końcówki, potem rozprowadzałam na całych włosach. Serum samo w sobie jest bardzo przyjemne w stosowaniu, ma ładny zapach który utrzymuje się na włosach, nabłyszcza i wygładza włosy, sprawia że są zdecydowanie bardziej miękkie i dociążone. Na moje suche końcówki nadaje się idealnie, cena nie jest wygórowana, produkt jest też łatwo dostępny. Jestem zadowolona i pewnie kiedyś kupię ponownie, póki co zamówiłam sobie inne serum. Polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1244186].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 10

Nie jest idealny

Jeden z lepszych produktów tego typu kryjący się pod marką CHI. Jest dobry jednak nie jest to ideał. Na rynku pojawiło się kilka innych wersji tej marki, które przebijają go o milion procent.

PLUSY:
+ szybki efekt wygładzenia i blasku dla włosów, które nie sprawiają większych problemów
+lepiej wyglądające końcówki, które przed aplikacją były lekko uszkodzone
+przy normalnym typie włosów wystarczy mała ilość produktu
+jest nieszkodliwy dla fryzury ponieważ całkowicie NIE obciąża włosów, nie ma wpływu na objętość

MINUSY:
- przy włosach zniszczonych i suchych, kręconych lub puszących się - efekt utrzymuje się kilka minut, produktu należy dokładać nieustannie.
+/-nie radzi sobie z puszeniem ponieważ nie obciąża mocno włosów (dla jednych to plus, dla mnie zdecydowanie odpada)
- zapach - rzadko kiedy oceniam go tak negatywnie. Klasyczny, mocny męski (!) zapach perfum, utrzymujący się długo na włosach.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1217796].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

Bez wątpienia najlepszy jedwab ever!

Używam nieprzerwanie od 7 lat. Zazwyczaj kupuje buteleczki 15ml, ponieważ taka jedna wystarcza na miesiąc użytkowania. Regeneruje końcówki, po aplikacji nie mam wrażenia ciężkich i tłustych włosów. Mnie zapach odpowiada, ba - uwielbiam go! Jedwab stosuje po każdym myciu włosów i wcieram wyłącznie w końcówki włosów.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1217091].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 02

Napisanych recenzji: 66

Dobra odżywka

Polubiłam tę odżywkę bo włosy są po niej bardzo błyszczące. Dość dobrze się rozczesują. Trochę nie podoba mi się zapach-jak dla mnie jest zbyt męski. Polecana jest ona jako odżywka do każdego rodzaju włosów i faktycznie na moich przetłuszczających się także się sprawdza i nie powoduje szybszego ich przetłuszczania.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1196103].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 9

polecam

Bardzo wydajny jedwab do włosów. Małe opakowanie, ale zarazem bardzo wydajne. Do włosów średniej długości, wystarczy kropelka jedwabiu. Na lekko przesuszone włosy nakładam serum. Najpierw nakładam go na dłonie, następnie nakładam na swoje włosy. Po preparacie włosy idealnie się rozczesują, mają przyjemny, delikatny zapach. Po wysuszeniu ładnie się układają oraz błyszczą. Produkt godny polecenia

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1185588].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 24

Najlepszy jedwab

Jak dla mnie jest to świetny produkt. Włosy są ujarzmione przez cały dzień już po jednej kropli. Jest niesamowicie wydajny, wystarcza na kilka miesięcy przy codziennym stosowaniu. Zapach mi odpowiada - lekko przypomina męskie perfumy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1170941].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 99

Dobry

+oklejał włos tworząc złudzenie zdrowszego

-denerwował mnie jej zapach

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1155001].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 10

Przydatny

Mój malutki Chi mam zawsze w szufladzie w pracy lub w torebce. Przydaje się, gdy spuszą mi się włosy. Absolutnie nie traktuję go jako odżywkę. Ma on dyscyplinować włosy, bez robienia szkód. Plusiki daję za fajny zapach, super połysk pozostowawiony na włosach i brak alkoholu w składzie

Jak z każdym jedwabiem/olejkiem należy uważać aby nie przesadzić z ilością, a chi jest tu naprawdę bardzo wydajny. Malutka buteleczka nie chce się skończyć :) Polecam wyprubowanie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1149721].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 14

średni

Kiedyś był moim ideałem z czasem zaczął przesuszać włosy i stosuje tylko do wykończenia fryzury na suche włosy. Do pielęgnacji wybieram bardziej treściwe olejki.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1148576].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 15

Wart swojej ceny

+zabezpiecza końcówki na cały dzień
+można go nakładać bez ograniczeń, a włosy nadal nie będą po nim tłuste
+zapach- mi się podoba, ale nie każda kobieta musi lubić zapach męskich perfum w kosmetykach do włosów ;)
+cena- kupiłam za 5 zł na allegro
+wydajność - mam go już od kilku miesięcy a nakładam po każdym myciu, czasem nawet kilka dużych "kropel"
+włosy są bardziej gładkie i śliskie
+włoski nie puszą się przez cały dzień
+włoski lepiej się układają, są bardziej ujarzmione

- dostępność ( w moim małym miasteczku nie znalazłam go)
-końcówki nadal się rozdwajają, tylko mniej
-efekt słaby w porównaniu do niektórych innych kosmetyków o podobnych cenach

Największą jego zaletą jest chyba wydajność, efekt dobry jak za taką cenę, typowy dla silikonu.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: ponad połowa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1141171].usefull || 0 }}% pomocna.