CHI, Silk Infusion (Jedwab do włosów)

CHI Silk Infusion, to jedwabny kompleks odbudowujący włosy. Bogata odżywka bez spłukiwania, regeneruje włosy.
Wzmacnia włosy, nadając im niewiarygodną miękkość. Wzbogacony o duże molekuły naturalnych protein jedwabnych, proteiny soi oraz pszenicy. Ułatwia układanie włosów. Chroni włosy przed działaniem temperatury oraz zanieczyszczeniami środowiska. Nie zawiera alkoholu, nie obciąża włosów. Doskonały podczas używania suszarki, czy żelazka. Nadaje niesamowity blask.

Im subtelniej, tym lepiej.

"Jedwab" Silk Infusion CHI był jednym z moich pierwszych tego typu "nabłyszczaczy" do włosów. Pamiętam jak jeszcze w gimnazjum zapytałam swojej nauczycielki "co pani robi, że tak ładnie lśnią pani włosy? ". Poleciła mi wtedy ten jedwab. Z wielką nadzieją biegłam wtedy do wskazanej małej drogerii osiedlowej po ten kosmetyk. Gdy już go kupiłam, to wprowadziłam ten mały "cud" do mojego domostwa z wielką radością. Moje puszące się wówczas loki były przesuszone moją nieumiejętną nastoletnią pielęgnacją ;D Oczywiście - nie każdy od razu odnosi sukcesy ;P Jedno jest pewne - ten produkt wzbudził mój entuzjazm od początku. Pamiętam - jak pierwszy raz po umyciu i wysuszeniu nałożyłam ten preparat na moje kosmyki i to pięknie je wygładziło. Z czasem nauczyłam się, że z tym kosmetykiem to im subtelniej, tym lepiej. Podobało mi się bardzo to, że w końcu mogę okiełznać swe włosy, tak puszące i kręcące się z natury. MINĘŁO JUŻ TYLE LAT, A JA NADAL OKAZJONALNIE WRACAM do tego "jedwabiu". KOSMETYK JEST WYDAJNY, WYSTARCZY JEDNA KROPELKA. Chociaż w międzyczasie poznałam dużo innych tego typu "upiększaczy fryzur", to gdy sięgam po ten - zawsze przed oczami mam w pamięci obraz lśniącej, pięknie ułożonej fryzurki mojej pani nauczycielki.

Kultowy !

Najlepszy wśród jedwabiów do włosów, o niezbyt tłustej jak na jedwab konsystencji i ciekawym zapachu, kilka lat temu używałam w dość dużej ilości zawsze po umyciu włosów stosując parę kropel.

Jeden z najlepszych

Używam go z przerwami od 5ciu lat.
Na początku kupowałam go dla samego zapachu, który jest tak wyjątkowy i nietypowy, ze noszenie go na wlosach bylo przyjemnością. Potem zaczęłam farbowac i prostować moje wlosy więc sie poniszczyly. Jedwab CHI stosujr więc na przesuszone końcówki, żebym mogła je w ogole rozszesać bo mam z tym spory kłopot " na sucho".
Jest wydajny, tani i można używać go także na ciało jako pachnący zmiekczacz:) w tej opcji sprawdza sie rownie dobrze co na wlosach.

Podsumowując: ulatwia rozczesanie i ladnir nablyszcza ale czy jakos odzywia to nie wiem:) chyba nie da sie odżywic marteych przesuszonych końcowek

Remington

godny polecenia

Jedwab bardzo dobrze wszystkim znany. Piękny zapach. Tłusta, treściwa konsystencja. Należy dawkować bardzo ostrożnie, potrafi przetłuścić mocno włosy. Polecam go stosować na bardzo zniszczone końcówki i przed prostowaniem. Wtedy uwalnia swoje pielęgnacyjne właściwości. Do samego prostowania nie polecam włosom cienkim. Lepiej się sprawdzi na bujnej czuprynie, doda blasku i dociąży włosy.

Jestem na tak

Skład produktu bezpieczny dla włosów. Polecam do zabezpieczania końcówek. Używam codziennie i nic złego się nie dzieje z włosami. Trzeba tylko pamiętać, że wystarczy dosłownie kropelka na jedno użycie!

Malutki, ale wydajny.

Przez swoją wielkość ten produkt świetnie sprawdzi się u osób, które sporo podróżują i potrzebują czegoś co fajnie działa, a nie będzie zajmowało miejsca w walizce.
CHI spotykamy głównie w salonach fryzjerskich, ponieważ jest to dość droga marka, z wyższej półki cenowej.
Jedwab bardzo przyjemnie pachnie, a zapach faktycznie utrzymuje się przez długi czas na włosach.
Nawilża i wygładza, w moim przypadku bardzo pomagał podczas rozczesywania.
Nie mogę się przyczepić do tego produktu, chętnie do niego wrócę.

CHI, Silk Infusion (Jedwab do włosów)

Jakiś czas temu byłam zafiksowana na tle tej marki miałam ich całą serię ... na prawdę jest warta wypróbowania i swojej ceny ! a zapach ? miłość od pierwszego niuchnięcia ! petarda ! Polecam wypróbować całą serię :)

Najlepszy

Świetny produkt do moich suchych i plączących się włosów. Stosuję go po myciu i zdecydowanie ułatwia ich rozczesywanie oraz nawilża. Od lat przedłużam włosy i również do nawilżania "doczepek" jest to produkt numer 1. Zawsze kupuję te małe opakowania, są dla mnie najbardziej poręczne.

Nie dla wysokoporowatych

Na moich włosach całkowicie się nie sprawdził. Momentalnie końcówki robiły się suche i sztywne. Dopiero wtedy zrozumiałam jak bardzo moje włosy nie lubią protein :)

Stosuję od 10 lat

Ponieważ lubię nowości - testuję również inne produkty tego typu. Do CHI jednak chętnie wracam od ponad 10 lat :) Bardzo dobry, dociąża i nie obciąża!

Pomocny

Kupiłam tę małą butelkę, gdyż słyszałam o tym produkcie dużo dobrego, a jednak zazwyczaj chwytałam za jego konkurenta, po prostu chi wydaje mi się słabiej dostępny.
Oceniam go jako bardzo pomocny. Przy włosach puszących się, suchych, ciężkich do ujarzmienia i odstających opornych włoskach świetny, choć nie idealny. Zazwyczaj nakładam na same końcówki, ale czasami już od ucha w dół, a w wyjątkowo paskudne wilgotne dni delikatnie przejeżdżam dłońmi z rozsmarowanym produktem po całej długości.
Konsystencja jest przyjemnie gęsta, raczej nie ma ryzyka, że gdzieś skapnie. Pozostawia po sobie uczucie otulenia i gładkości. Pachnie jak już parę osób zauważyło dosyć męsko, ale mi przebija też taki typowy zapach z salonów fryzjerskich, profesjonalną pielęgnacją.
Będę dalej testowała olejki i inne mazie, ale taki mały przydatny kosmetyk dobrze też mieć w zapasie.

nawet,nawet

Zalety:
+ mała, poręczna buteleczka
+ dosyć gęsta konsystencja, więc łatwo dozować ilość kosmetyku
+ jest bardzo wydajne
+ włosy po użyciu są miękkie i gładkie, choć jest to działanie doraźne

Wady:
- zapach jest taki męski, co mnie czasami drażni