CHI, Silk Infusion (Jedwab do włosów)

CHI, Silk Infusion (Jedwab do włosów)

CHI Silk Infusion, to jedwabny kompleks odbudowujący włosy. Bogata odżywka bez spłukiwania, regeneruje włosy.
Wzmacnia włosy, nadając im niewiarygodną miękkość. Wzbogacony o duże molekuły naturalnych protein jedwabnych, proteiny soi oraz pszenicy. Ułatwia układanie włosów. Chroni włosy przed działaniem temperatury oraz zanieczyszczeniami środowiska. Nie zawiera alkoholu, nie obciąża włosów. Doskonały podczas używania suszarki, czy żelazka. Nadaje niesamowity blask.

Miękkość i blask

Używam tego produktu po myciu i wysuszeniu włosów zamiennie z olejkiem lub silikonowym serum. Nadaje włosom blask i są niezwykle miękkie w dotyku. Do tego produkt ma cudowny zapach utrzymujący się długo na włosach. Włosy się po nim szybko rozczesują i mniej plączą w ciągu dnia.

bardzo lubię

Jedwab spisuje się na moich włosach bardzo dobrze. Używam od lat na zmianę z jedwabiem z Biosilk i w sumie jedyna różnica jaką zauważam między nimi to zapach. Nie do opisania i nie są porównywalne, ale oba są bardzo ładne i utrzymują się w subtelny sposób przez cały dzień.
Jedwab gwarantuje moim włosom miękkość i gładkie rozczesanie ich bez plątania. Włosy są przyjemne w dotyku, a, co najważniejsze dla mnie, nie obciąża ich, nie przetłuszcza. Oczywiście nie nakładam go przecież na skórę głowy, ale blisko i to im nie szkodzi.
Kupuję małą buteleczkę, a jest i tak dość wydajna. Wystarczy kropla lub dwie (mam teraz włosy poniżej łopatek więc dwie).
Cena bardzo przystępna.
Produkt jest zabezpieczony aluminium, z którym mam problem przy każdej buteleczce, nigdy nie mogę go w całości oderwać.

Niezły

To był mój pierwszy jedwab do włosów,zawsze spełniał swoje zadanie. Jedwab ten doskonale nawilża,nabłyszcza,chroni nawet przed wysoką temperaturą gdy chcemy wyprostować włosy ,ma przyjemny zapach,nie jest drogi i jest wydajny.

REMINGTON 80 YEARS OLD

dobry i dostępny

zasłużył na swoje KWC. Produkt jest bardzo dobry i dostępny. ładnie się rozprowadza i wchłania, jesgo nakładanie należy do przyjemnych. Odżywca formuła wchłania się w głąb włosa, pozostawiając go super ujedniornym. Poręczne opakowanie. Zdecydowanie polecam.

ideał

To produkt idealny do moich długich i kręconych włosów, włosy po stosowaniu są miłe w dotyku o delikatne. W końcu pozbyłam się szorstkich i sianowatych włosów. Lubię gdy moje włosy błyszczą i pięknie pachną po zastosowaniu tego produktu.

Używam od lat

Dla mnie nr1.Wystarczy doslownie kilka kropli.Jedwab odzywia wlosy.nawilza.Doskonaly przed prostowaniem .Fajnie nablyszcza nie obciazajac wlosow. W dodatku jest to linia profesjonalna,stosowana w salonach fryzjerskich.

bardzo wydajny

Produkt mimo małej pojemności jest bardzo wydajny, wystarzy kilks kropelek aby rozsmarować jedwab na włosach. Bardzo dobrze nabłyszcza włosy.
Jedyny minus to zapach, który nie przypadł mi do gustu.

Dobry jedwab do zabezpieczania końcówek

Dobrze działający jedwab do włosów, stosowałam na końcówki włosów. Mam włosy wysokoporowate z tendencją do kręcenia się i wysuszania jedwab pomagał utrzymać je w ryzach.

Przyjemnie wygładza

Jedwab do włosów moim zdaniem nie różni się od innych które do tej pory stosowałam. Zostawia włosy gładkie, zabezpiecza końcówki i dodaje włosom blasku. Bardzo przyjemny w stosowaniu, ładnie pachnie. Myślę, że jeszcze go kupię, bo jest wydajny.

olejek

Jedwab do włosów jest rewelacyjny, bardzo mi podpasował i jestem bardzo zadowolona, Jest wydajny, bo trzeba go wziąć odrobinkę, ładnie pachnie i spełnia oczekiwania. Moje włosy potrzebowały pomocy a olejek poprawił ich kondycję super. Jednym minusem jest to ze trzeba go lać na rękę z opakowania i trzeba bardzo uważać bo olejek jest płynny :)

Całkiem fajny

Całkiem fajny jedwab jednak jak przy tego typie produktów trzeba uważać aby nie wyrządzić sobie nimi krzywdy w postaci przetłuszczonych włosów. Używam na końcówki i spisuje się rewelacyjnie. Mogłyby być troszkę większe opakowania gdyż to jest dość małe.

Im subtelniej, tym lepiej.

"Jedwab" Silk Infusion CHI był jednym z moich pierwszych tego typu "nabłyszczaczy" do włosów. Pamiętam jak jeszcze w gimnazjum zapytałam swojej nauczycielki "co pani robi, że tak ładnie lśnią pani włosy? ". Poleciła mi wtedy ten jedwab. Z wielką nadzieją biegłam wtedy do wskazanej małej drogerii osiedlowej po ten kosmetyk. Gdy już go kupiłam, to wprowadziłam ten mały "cud" do mojego domostwa z wielką radością. Moje puszące się wówczas loki były przesuszone moją nieumiejętną nastoletnią pielęgnacją ;D Oczywiście - nie każdy od razu odnosi sukcesy ;P Jedno jest pewne - ten produkt wzbudził mój entuzjazm od początku. Pamiętam - jak pierwszy raz po umyciu i wysuszeniu nałożyłam ten preparat na moje kosmyki i to pięknie je wygładziło. Z czasem nauczyłam się, że z tym kosmetykiem to im subtelniej, tym lepiej. Podobało mi się bardzo to, że w końcu mogę okiełznać swe włosy, tak puszące i kręcące się z natury. MINĘŁO JUŻ TYLE LAT, A JA NADAL OKAZJONALNIE WRACAM do tego "jedwabiu". KOSMETYK JEST WYDAJNY, WYSTARCZY JEDNA KROPELKA. Chociaż w międzyczasie poznałam dużo innych tego typu "upiększaczy fryzur", to gdy sięgam po ten - zawsze przed oczami mam w pamięci obraz lśniącej, pięknie ułożonej fryzurki mojej pani nauczycielki.