CHI, Silk Infusion (Jedwab do włosów)

CHI, Silk Infusion (Jedwab do włosów)

Cena już od 6,50 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

CHI Silk Infusion, to jedwabny kompleks odbudowujący włosy. Bogata odżywka bez spłukiwania, regeneruje włosy.
Wzmacnia włosy, nadając im niewiarygodną miękkość. Wzbogacony o duże molekuły naturalnych protein jedwabnych, proteiny soi oraz pszenicy. Ułatwia układanie włosów. Chroni włosy przed działaniem temperatury oraz zanieczyszczeniami środowiska. Nie zawiera alkoholu, nie obciąża włosów. Doskonały podczas używania suszarki, czy żelazka. Nadaje niesamowity blask.

nawet,nawet

Zalety:
+ mała, poręczna buteleczka
+ dosyć gęsta konsystencja, więc łatwo dozować ilość kosmetyku
+ jest bardzo wydajne
+ włosy po użyciu są miękkie i gładkie, choć jest to działanie doraźne

Wady:
- zapach jest taki męski, co mnie czasami drażni

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1434641].usefull || 0 }}% pomocna.

Niesamowicie wydajny

Zawsze (a raczej pewnie od kiedy zaczęłam farbować włosy), miałam problem z przesuszaniem się włosów. Fryzjerka poleciła mi jedwab do nich. Zaopatrzyłam się w takowy tej firmy i faktycznie zauważyłam wyraźną poprawę!
Miałam najmniejszą wersję, a produkt i tak starczył mi na ponad pół roku. Mała kropelka rozsmarowana na dłoniach i potem wklepana w wilgotne włosy wyraźnie je wygładzała i nabłyszczała. Specyfik przyjemnie pachniał, naprawdę super sprawa. Efekt przed i po był dla mnie wyraźnie odczuwalny. Jedwab polepszył też stan końcówek moich włosów. Wypróbowałam potem jeszcze kilka kosmetyków z tej kategorii, ale w zasadzie każdy - czy droższy, czy jeszcze bardziej droższy, spisywał się równie dobrze, jak to maleństwo.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1377711].usefull || 0 }}% pomocna.

super

Jedwab dostałam na wypróbowanie od koleżanki, bardzo go chwaliła, czy aby nie przesadzała?

Plusy:

- gęsta, przeźroczysta konsystencja
- wystarczy kapka aby pokryć włosy
- zapach - męski, na początku mnie drażnił, ale już się przyzwyczaiłam
- końcówki są błyszczące, gładkie, mięciutkie
- nie obciąża
- włosy się nie puszą

Jestem z niego bardzo zadowolona ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1368316].usefull || 0 }}% pomocna.

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Całkiem niezły

Produktu używałam głównie do zabezpieczenia końcówek, po myciu nakładałam kroplę na końcówki, potem rozprowadzałam na całych włosach. Serum samo w sobie jest bardzo przyjemne w stosowaniu, ma ładny zapach który utrzymuje się na włosach, nabłyszcza i wygładza włosy, sprawia że są zdecydowanie bardziej miękkie i dociążone. Na moje suche końcówki nadaje się idealnie, cena nie jest wygórowana, produkt jest też łatwo dostępny. Jestem zadowolona i pewnie kiedyś kupię ponownie, póki co zamówiłam sobie inne serum. Polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1244186].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie jest idealny

Jeden z lepszych produktów tego typu kryjący się pod marką CHI. Jest dobry jednak nie jest to ideał. Na rynku pojawiło się kilka innych wersji tej marki, które przebijają go o milion procent.

PLUSY:
+ szybki efekt wygładzenia i blasku dla włosów, które nie sprawiają większych problemów
+lepiej wyglądające końcówki, które przed aplikacją były lekko uszkodzone
+przy normalnym typie włosów wystarczy mała ilość produktu
+jest nieszkodliwy dla fryzury ponieważ całkowicie NIE obciąża włosów, nie ma wpływu na objętość

MINUSY:
- przy włosach zniszczonych i suchych, kręconych lub puszących się - efekt utrzymuje się kilka minut, produktu należy dokładać nieustannie.
+/-nie radzi sobie z puszeniem ponieważ nie obciąża mocno włosów (dla jednych to plus, dla mnie zdecydowanie odpada)
- zapach - rzadko kiedy oceniam go tak negatywnie. Klasyczny, mocny męski (!) zapach perfum, utrzymujący się długo na włosach.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1217796].usefull || 0 }}% pomocna.

Bez wątpienia najlepszy jedwab ever!

Używam nieprzerwanie od 7 lat. Zazwyczaj kupuje buteleczki 15ml, ponieważ taka jedna wystarcza na miesiąc użytkowania. Regeneruje końcówki, po aplikacji nie mam wrażenia ciężkich i tłustych włosów. Mnie zapach odpowiada, ba - uwielbiam go! Jedwab stosuje po każdym myciu włosów i wcieram wyłącznie w końcówki włosów.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1217091].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobra odżywka

Polubiłam tę odżywkę bo włosy są po niej bardzo błyszczące. Dość dobrze się rozczesują. Trochę nie podoba mi się zapach-jak dla mnie jest zbyt męski. Polecana jest ona jako odżywka do każdego rodzaju włosów i faktycznie na moich przetłuszczających się także się sprawdza i nie powoduje szybszego ich przetłuszczania.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1196103].usefull || 0 }}% pomocna.

polecam

Bardzo wydajny jedwab do włosów. Małe opakowanie, ale zarazem bardzo wydajne. Do włosów średniej długości, wystarczy kropelka jedwabiu. Na lekko przesuszone włosy nakładam serum. Najpierw nakładam go na dłonie, następnie nakładam na swoje włosy. Po preparacie włosy idealnie się rozczesują, mają przyjemny, delikatny zapach. Po wysuszeniu ładnie się układają oraz błyszczą. Produkt godny polecenia

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1185588].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy jedwab

Jak dla mnie jest to świetny produkt. Włosy są ujarzmione przez cały dzień już po jednej kropli. Jest niesamowicie wydajny, wystarcza na kilka miesięcy przy codziennym stosowaniu. Zapach mi odpowiada - lekko przypomina męskie perfumy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1170941].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry

+oklejał włos tworząc złudzenie zdrowszego

-denerwował mnie jej zapach

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1155001].usefull || 0 }}% pomocna.