CHI, Silk Infusion (Jedwab do włosów)

CHI Silk Infusion, to jedwabny kompleks odbudowujący włosy. Bogata odżywka bez spłukiwania, regeneruje włosy.
Wzmacnia włosy, nadając im niewiarygodną miękkość. Wzbogacony o duże molekuły naturalnych protein jedwabnych, proteiny soi oraz pszenicy. Ułatwia układanie włosów. Chroni włosy przed działaniem temperatury oraz zanieczyszczeniami środowiska. Nie zawiera alkoholu, nie obciąża włosów. Doskonały podczas używania suszarki, czy żelazka. Nadaje niesamowity blask.

Idealny produkt do włosów

Jest to jeden z fajniejszych olejków jakie stosowałam a do tego ma termoochronę, co jest rzadkością w takich produktach. Włosy po jego użyciu są miękkie, bardziej lśniące , lepiej się rozczesują a do tego wyglądają na zdrowsze. Produkt jest naprawdę bardzo wydajny i wystarczy odrobina tego cudu.

CHI, Silk Infusion (Jedwab do włosów)

Jedwab do włosów marki CHI, kupiłam go w salonie fryzjerskim za namową pani fryzjer, bardzo go polecała i mówiła, że produkt jest świetny i miała rację!❤ Polubiłam się z nim, jak to się mówi "od pierwszego użycia"☺ Będę z chęcią do niego powracać

Plusy:
❤Piękny zapach, który długo utrzymuje się na włosach
❤Wygładza włosy, włosy po nałożeniu nie są puszyste
❤Włosy nabierają blasku
❤Produkt jest wydajny

Lubie

Kupiłam ten produkt na przetestowanie w tk maxx, bo nie ukrywam ze cena jest dośc wysoka jak na tak małe opakowanie. Ale się nie zawiodłam. Bardzo ładnie pachnie, ma płynną konsystencję ale nie wodnistą. Nie można go nalozyc za duzo bo moze obciazyc włosy - a dzieki temu jest wydajny.
Włosy są gładkie, nie puszą się i mają ładny bask.

Opis Produktu:

Jedwab do włosów ma bardzo ładny zapach. Wystarczy parę kropel na pokrycie końcówek włosów aby je dobrze zabezpieczy. Uważam że ilość produktu względem ceny nie do końca jest sprawiedliwy, cena powinna być trochę niższa w końcu to jest 15ml..... Ale tak to produkt jest okey 5-/5

Błyszczące i zdrowe włosy.

Jedwab ma gęstą olejową konsystencję ,przyjemną w dotyku taką śliską i delikatną.Opakowanie niezbyt wygodne,ciężko wydobyć niewielką ilość ,
przez duży otwór w butelce . Zapach bardziej ma męskie nuty niż kobiece
ale jest przyjemny i mnie się podoba.
Jest szalenie wydajny ,wystarczy niewielka kropla ,roztarta w dłoni i
nałożona na włosy.
Chroni końcówki włosów przed rozdwajaniem ,włosy nabierają blasku,
wyglądają na zdrowe i odżywione.
Bardzo dobrze sprawdza się w roli serum podczas prostowania czy używania wysokiej temperatury.
Włosy po jego użyciu łatwo się rozczesują,nie plączą i nie puszą.
Trzeba uważać z nakładaną ilością bo łatwo można przesadzić,
i wówczas włosy stają się tłuste i obciążone.

Świetny kosmetyk

Bardzo fajny produkt, dobrxe zabezpiecza końcówki włosów, pozostawiając je miękkie i gładkie w dotyku. Są zdecydowanie bardziej wygładzone, wizualnie wyglądają świetnie.

Super

Bardzo dobry produkt :)idealnie nadaje się do moich włosów !są farbowane i długie i ciągle narażone na czynniki zewnętrzne:)jak suszenie ,prostowanie czy kręcenie na lodówkę .fajnie nawilża Co jest oogromną zaletą tego magicznego olejku ,Nie obciąża ! I bardzo skutecznie chroni końcówki włosów .Jestem z niego bardzo zadowolona i chętnie to stosuję .polecam zwłaszcza do włosów długich.

Totalne wygładznie

Jedwab do włosów używałam głównie gdy prostowałam włosy(ten etap maltretowania włosów mam już za sobą :D). Zabezpieczał końcówki i idealnie wygładzał włosy. Ten mały produkt doskonale nabłyszczał włosy! Bardzo przyjemny zapach! Istotną zaletą jest również to,że nie obciążał włosów, były po nim lekkie i miękkie.Idealny na co dzień i na podróż, gdyż zmieści się w każdej torebce. Przy dłuższym stosowaniu miałam jednak wrażenie,że przesuszał końcówki.

Jedwabiście miękkie włoski :)

Jedwab ten jest jedynym najlepszym do tej pory jaki stosowałam. Fajnie sie rozprowadza a włoski są mięciutkie, gładkie i błyszczące widać poprawę. Jedwab ten jest wydajny bo wystarczy tylko odrobinka aby go rozprowadzić na włoskach bardzo go lubię polecam:)

Ok

Produkt, poraz pierwszy jakiś czas temu, poleciła mi fryzjerka. Pomimo małej buteleczki jest on wydajny i wystarczy ilość "ziarenka grochu", aby wetrzeć we włosy i je pokryć. Można stosować na sucho i mokro, ja wolę na mokro. Włosy są po nim błyszczące i wygładzone. Zdecydowania ujarzmia puszące się końcówki, które wyglądają zdrowiej.

Jest cudowny

Nie wyobrazam sobie pielęgnacji włosów bez jedwabiu
Towarzyszy mi od dawna
Ten jedwab ma piękny zapach który utrzymuje się na włosach , pomaga włosy rozczesać i sprawia ze wyglądają na błyszczące i gładkie
Ponadto pięknie lśnią i są miłe w dotyku

Mimo ze buteleczka jest niewielka to i tak jedwab jest wydajny i dobrze się aplikuje , niewielka ilość wystarcza aby wetrzeć we włosy
Idealny na wyjazd aby wygładzić włosy w podróży
Sprawdza się do każdego rodzaju włosów

Mała rzecz a cieszy!

Pomimo, że jest to mała buteleczka, jest ona bardzo wydajna. Wystarczy kropla na jedną aplikację! Zdecydowanie polecam do włosów, które potrafią platać figla (kołtuny i te sprawy) - ułatwia rozczesywanie a poza tym pięknie wygładza włosy pozostawiając je odżywione!