Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Gosh, Keep Young and Beautiful, Eye Cream (Krem pod oczy)

Gosh, Keep Young and Beautiful, Eye Cream (Krem pod oczy)

Krem pod oczy, zawierający biopolimer, który utrzymuje doskonałe nawilżenie skóry.
Pomaga delikatnej skórze wokół oczu utrzymać jej naturalną równowagę nawilżenia.
Poprawia elastyczność skóry i redukuje drobne zmarszczki i cienie pod oczami.
Filtry UVA/B oraz witamina E chronią błony komórek przed szkodliwymi efektami wolnych rodników i przed wczesnym starzeniem się skóry.

Cena: 20zł / 15 ml

Delikatny

Ze względu na odżywczy charakter kremu używam go na noc.

+ jest delikatny
+ odżywia
+ nawilża
+ pomaga w redukcji cieni pod oczami
+ zwiększa elastyczność skóry
+ zapobiega starzeniu się skóry, przynajmniej tak mi się wydaje :)
+ świetne opakowanie z pompką
+ wydajny

Używam tego produktu od: ponad rok

delikatny

Mam 22latek i Pani doradziła mi,ze Gosh bedzie idealny dla mnie! Trudno powiedziec jaki on jest. Sprawia wrazenie bardzo delikatnego. Spłyca drobne zmarszczki - drobne!!! Bardzo szybko sie wchłania, nie pozostawia śladu po sobie prawie zaraz po nałożeniu. Skóra robi sie BARDZO DELIKATNA w dotyku, na pewno nie tłusta!!!Raczej matowa. Na pewno nie usuwa zmarszczek głębszych!!!!Niestety na opakowaniu nie ma informacji dla jakich kobiet on jest (młodych,dojrzałych). Mysle,ze ten kremik jest raczej dla 20-latek, a ja juz musze stosować raczej inne kremy. Np. bardzo ładnie usunął mi moje delikatne zmarszczki krem Eveline Błysk młodości,jest wydajny i miałam go pół roku (przy korzystaniu 2x dziennie!!!), bardziej jego polecam!!
Podsumowując : ogólnie go polecam, jest ok, delikatny, bezzapachowy, szybko sie wchłania,ale na noc proponuje cos mocniejszego.Gosh nadaje sie na dzień!!!

Używam tego produktu od:1
Ilość zużytych opakowań:2 mies.