Citrus Split Ends Repair Mask (Cytrusowa maseczka regenerująca rozdwojone końcówki)

Cytrusowa maseczka regenerująca rozdwojone końcówki.
Odżywcze ekstrakty z pomarańczy i cytryn odbudowują włosy od nasady po końcówki. Włosy stają się zdrowsze i bardziej lśniące.

fajna.

Dostałam ją za darmo w formie upominku od konsultantki.
Dłuuugo czekała, aby ją wypróbować.

Z plusów:
+ dobra konsystencja - gęsta, dosyć zbita maska, łatwo się rozsmarowuje
+ delikatny zapach cytrusów
+ łatwo się spłukuje
+ pozostawia włosy przyjemnie lśniące
+ sprawia, że lepiej się układają, są bardziej zdyscyplinowane
+ czuprynka jest sypka, lekka, włosy są miękkie i delikatne
+ nie powoduje szybszego przetłuszczania się włosów

A regenarcja rozdwojonych końcówek?
Nie zauważyłam żadnych zmian, ale wygląd wizualny włosów na pewno się poprawia :tak:

Używam tego produktu od: męczyłam od kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka

Warto!

Jestem wielbicielką wszelkich cudeniek do włosów, więc od razu skorzystałam z okazji i zamówiłam maseczkę, gdy tylko ją ujrzałam ;)

Moje cieniutkie włosy wymagają ciągłego nawilżenia, są regularnie wysuszane dzięki prostownicy.
Maseczka bardzo dobrze nawilża, włosy są gładkie, miękkie i lśniące.
Jak większość kosmetyków wymaga dłuższego czasu stosowania, ale efekty są widocznie już po 1 zastosowaniu.

Jedynym minusem jest opakowanie. Nie lubię saszetek.

Używam tego produktu od: Kiedyś
Ilość zużytych opakowań: 2 saszetki

Bardzo dobry

Mam problem z suchymi wlosami, a ta maseczka doskonale je nawilza. Wlosy blyszcza sie i sa miekkie. Nie mam tez problemow z rozczesywaniem. Doskonale regeneruje.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: wiele

Jak zrobić pastelowy makijaż na wiosnę?

taka sobie

Miałam dwie saszetki tej maseczki. Nie lubie saszetek więc czym prędzej przełożyłam ich zawartość do słoiczka, z którego bez problemu mogę dozować kosmetyk. Ma on delikatny cytrusowy zapach, konsystencja raczej zwarta, nie spływa z włosów. Zawartość 2 opakowań starczyła moim krótkim włosom na 5-6 myć.
Jakie wrażenia? Otóż, jak na maskę to nie pielęgnuje ona zbyt dobrze - raczej porównałabym do odżywki. Poza tym moje włosy po tyk kosmetyku robiły się bardziej rozwichrzone i trudne do ogarnięcia. Raczej nie kupię.
Aha, końcówek rozdwojonych nie mam, raczej zależało mi na regeneracji włosów.

Używam tego produktu od: 10 dni

jak zwykła odżywka.

Sama bym nie kupiła, ale otrzymałam 2 saszetki gratis, do innych kosmetyków. Maseczka ładnie pachnie, ma niewygodne opakowanie. Jedna starczyła mi na dwa użycia. Właściwości nie ma super, zachowuje się jak zwykła odżywka. Włosy łatwo się rozczesują, są miękkie i mają ładny, naturalny blask. Taki efekt daje normalna odżywka jakiej używam, chociażby Nivea. Więc zachwytów nie ma. Co do regeneracji rozdwojonych końcówek to podzielam zdanie poprzedniczki, że nie ma innego rozwiązania, jedynie podcięcie włosów :) Zużyłam z przyjemnością, jednak nie kupię więcej.

Używam tego produktu od: 4 razy

bardzo dobra

Maseczka wygładza włosy, ułatwia ich rozczesywanie. Są po niej miękkie i gładkie. Ma świeży, cytrusowy zapach. Regeneracji końcówek nie zauważyłam, ale po pierwsze, miałam tylko jedną saszetkę maseczki, a po drugie, nie ma chyba nic, co by skleiło rozdwojone końcówki.

Używam tego produktu od: użyłam raz
Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka

Cud miód ^^

Poprostu zaluje ze nie kupilam tego wiecej bo w tym katalogu nowym akurat nie ma. Po pierwsze niska cena. fajna konstystencja nie splywa z wlosow mi na moje wlosy dlugie a mam je dosc dlugie duzo ponad za ramiona starczyla spokojnie. Sliczny zapach i przede wszystkim moje wlosy ja od razu pokochaly! Wlosy po niej sa mieciutkie blyszczace gladkie i porpstu az chce sie je dotykac co ro rozdwojonych koncowek to mniej sie rozdwaja trzeba przyznac :) Moj KWC :)

Używam tego produktu od::)
Ilość zużytych opakowań:no narazie 1 :)

ładnie nabłyszcza:)

fajna odzywka:)zużyłam 2 saszetki(2x20 ml) i jestem z efektu zadowolona:)przede wszystkim ładnie pachnie, jest gęsta i nie spływa z włosów.po jej uzyciu sa bardziej błyszczące i wygładzone.nie mam co prawda rozdwojonych końcówek ale ostatnio były bardzo przesuszone i matowe.teraz dzięki waxowi i roznym odzywkom(m in tej) ;) wracają do wyglądu sprzed wakacji.

Używam tego produktu od: 4 razy uzyłam
Ilość zużytych opakowań:2 saszetki