Complete Care, Everyday Sunshine (Krem nawilżający z dodatkiem substancji opalających 'Słoneczna Cera')

Krem Olay Complete Care Everyday Sunshine to krem brązujący dostępny w 2 wersjach - dającej jaśniejszy oraz ciemniejszy odcień opalenizny. Krem zawiera także składniki nawilżające oraz dużą dawkę witaminy E. Polecany jest jako krem na dzień gdyż zawiera także SPF 15.

Nie dla mnie

Krem jest dla mnie zbyt ciężki, tłusty. Tworzy efekt maski, daje to bardzo nieprzyjemne uczucie. Trzeba przyznać, że nawilża, dlatego używam go jako maseczki na twarz, nadmiar ściągam, a resztę wklepuję. Jeżeli chodzi o opalenie skóry to pomimo bardzo jasnej cery nie dostrzegłam różnicy pomiędzy 'przed' a 'po'. Mojej na pewno nie opala :)

Bardzo przyjemny delikatnie brązujący krem na dzień

Jest dość drogi, ja kupiłam go taniej, w zestawie innych kosmetyków. Krem sprawdzał się super, efekt opalenizny był naprawdę delikatny, a krem dobrze nawilżał cerę. Nie pozostawiał smug, nie brudził ubrań. Był wydajny. Ochrona SPF 15 jest jak dla mnie optymalna. Zapach niedrażniący. Polecam.

Używam tego produktu od: roku z przerwami

Całkiem dobry, ale uczula

Daje bardzo delikatny, naturalny efekt opalenizny. Ładnie pachnie, konsystencja też jest całkiem ok, ale mnie uczulał. Nie mam skłonności do alergii, mimo że mam wrażliwą skórę. Po tym kremie zostawały mi jednak na twarzy malutkie krosteczki.

Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Jak zrobić pastelowy makijaż na wiosnę?

w końcu, pachnący krem brązujący

+ zapach
+ konsystencja

- kiepski efekt brazujacy
- cena

Gdybym miala go kupić "tak po prostu" z dobrowolnego wyboru to bym tego nie uczyniła. Kupiłam go w zestawie kosmetyków na allegro. Ponad tydzień używałam go aby pojawił się efekt opalenizny, był on b. delikatny... to wszystko zalezy co kto lubi. Zaletą jest niewątpliwie zapach :)

Używam tego produktu od: trzy tygodnie
Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Nie

Kupiłam ten krem zachęcona wiekszością pochlebnych komentarzy na temat niego na wizażu i niestety się zawiodłam

1. Krem daje baaardzo delikatny efekt brązujący. Tak bardzo jest on delikatny, że na mojej śniadej karnacji w ogóle go nie widac. Spodziewałam się większego efektu, który będzie przede wszystkim zauważalny.

2. Krem ma bardzo rzadką konsystencje co utrudnia jego aplikowanie i wchłonięcie

3. Nie daj Boże aby dostał się przez przypadek do oczu. Wtedy koniec. Oczy łzawią, pieką bardzo długo i nic nie widac przez nie, tak są zamglone

4. Plusem jest to, że o dziwo dobrze nawilża skórę przez cały dzień

Nie polecam tego kremu. Jest za słaby. A przez niego mam wrażenie, że stan mojej skóry się pogorszył ( mam więcej zaskórników itp), pewnie przez tą jego konsystencję

dobry

zalety
-nadaje ladny ,rownomierny kolor ( nie trzeba obawiac sie po nim zadnych smug itp.
-fajnie sie wchlania
-calkiem fajnie sprawdza sie pod makijaz
i to na tyle zalet jak dla mnie
-wysusza! nie dla mojej suchej skory (po kilku uzyciach wysusza i sciaga skore )
i tak oto wyladowal na polce czekajac na druga szanse..

Używam tego produktu od: miesiac
Ilość zużytych opakowań: polowa pierwszego

Uwielbiam ten krem

Nie opalam twarzy w solarium, poza tym mam dość bladą cerę, dlatego regularnie stosuję kremy opalające na twarz. Kiedy trafiłam przypadkiem na ten krem, to już z niego nie zrezygnowałam.
Ładnie pachnie
jest lekki
nadaje ładny kolor, delikatny
nie zatyka porów
higieniczna forma dozowania: tubka
ma filtr przeciwsłoneczny, co jest bardzo ważne.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 3 tubki

dobry krem

Skończył się mój ulubiony krem brązujący z Oriflame, więc na szybko kupiłam ten w rossmanie za 18 zlotych i:

(mam tą wersję delikatną)

- daje ładny odcień opalenizny, nie żółty, zdrowy
- dobrze się rozsmarowuje i szybko wchłania
- jest dość tani
- fajne, praktyczne opakowanie
- nie zmywa się szybko podczas codziennego demakijażu, dzięki czemu nie muszę go używać codziennie
- bardzo podoba mi się zapach; nie ma nic wspólnego z samoopalaczami

minusy:

- zdecydowanie to nie jest krem na dzień: nie wyobrażam sobie makijażu na tym kremie. mam mieszaną cerę i wyglądałabym pewnie jak latarnia:/

Super.

Ten krem nie ma minusów jak dla mnie. Moja cera po tym kremie wygląda jakbym się okładała jakimiś algami z kozy wieloryba i konia przez tydzień w spa :).
Nadaje piękny kolory, naturalny i rozświetla. Idealny krem pod makijaż.
Mam już którąś tubkę z kolei i wiem, że będą następne.
Polecam.

wspaniały, uwielbiam go!

do cery mieszanej polecam go raczej na noc, choć pod makijaz też się sprawdzi. Pozostawia na skórze deliktaną tłustą warstewkę, ale nie jest ona bardzo widoczna i nie wygląda nieestetycznie. To najlepszy samoopalacz do twarzy jaki miałam do tej pory. Już zamówiłam kolejną tubkę!

"+":
- opakowanie
- cena idzie w parze z jakością (w rossmanie można go dostać za 17zł w promocji)
- zapach
- konsystencja
- nawilża
- dobrze się wchłania
- nadaje skórze piękny, subtelny, jasnobrązowy odcień, który wygląda bardzo naturalnie i nie wpada w pomarańcz
- nie pozostawia smug, bo świetnie się rozprowadza-

"-":
brak!

używanie tego produktu to czysta przyjemność, a nie przykry obowiązek ;)Używam tego produktu od: lipca 2010

za tłusty

zdecydowanie za tłusty dla cery mieszanej/normalnej. Ja mam ten dla jasnej cery.

Plusy:
+ ładnie pachnie

Minusy
- zbyt tłusty jak na krem na dzien - skóra się swieci i robią się krostki
- moim zdaniem twarz po nim jest żółta.

Używam tego produktu od: tygodnia

ładny odień

Krem (ja mam głębszy odcień) daje efekt naturalnej opalenizny, nie zatyka porów pod makijażem się nie roluje, cena w rossmanie to chyba cos ok 17 złotych. posiadaczki tłustej cery jednak nie będą zachwycone bo zostawia tłusty film dlatego ja stosuję go na noc bo jesli rano to co chwila trzeba poprawiac pudrem matującym

Używam tego produktu od:3 tyg