12-godzinny Krem do rąk kojący z rumiankiem

12-godzinny Krem do rąk kojący z rumiankiem

Krem przeznaczony do codziennej pielęgnacji rąk i paznokci. Szczególnie polecany dla skóry szorstkiej i podrażnionej. Zawarty w nim ekstrakt z rumianku, alantoina i gliceryna doskonale łagodzą i zapewniają wyjątkową gładkość skóry.
Regularnie stosowany: koi i łagodzi podrażnioną skórę, przyspiesza gojenie drobnych podrażnień, nawilża naskórek, nadaje skórze gładkość, pobudza naturalną regenerację naskórka.

Cena: ok. 4zł / 135ml

może być

Duże opakowanie, mała cena, dobrze koi, delikatnie nawilża - czego chcieć więcej?? Większego NAWILŻENIA i TRWAŁOŚCI, to by się przydało. Znika po dosłownie minucie i trzeba smarować się jeszcze raz i jeszcze raz i jeszcze... A w takie zabawy to ja nie mam ochoty się bawić ;)

Używam tego produktu od:pól roku

bdb

Bardzo fajny kremik, wystarczy niewielka ilość a już dłonie są doskonale nawilżone. Szybko się wchłania nie pozostawiając tłustej warstwy. Dla mnie zapach ładny, nie przeszkadza mi. Dodatkowy plus za cenę. Polecam.

BDB

Krem dobrze się wchłania, dłonie są po nim bardzo gładkie i miłe w dotyku, dobrze nawilżone, minus za zapach-nie mogę go wprost znieść :P cena niewygórowana.

Używam tego produktu od:miesiąca

Max Factor 3

gdyby nie ten zapach...

Krem ma lekką konsystencję, ale wchłania się opornie. Nie przeszkadzałoby mi to zbytnio, bo i tak używam kremów do rąk tylko wieczorem, ale zapach tego specyfiku przyprawiał mnie wręcz o mdłości. Jeśli chodzi o właściwości pielęgnacyjne to krem dosyc dobrze nawilża, ale nie jest tak dobry jak wersja cytrynowa. Jak ktoś nie ma większych problemów ze skórą dłoni i lubi mocny zapach rumianku może się skusic na ten krem, bo cena nie jest wysoka.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:jedno

Rzeczywiście kojący.

Słyszałam o nim same pochlebne opinie, więc kupiłam.
Moje pierwsze wrażenie? Bardzo dobre. Zapach delikatny, rumiankowy, czyli taki, jaki powinien być. Nałożyłam go zaraz po umyciu rąk. Zaobserwowałam, że tuż po nałożeniu krem pozostawia widoczny biały film na dłoniach, który na szczęście po paru sekundach znika. I tu ujawnia się właściwie jedyna poważna wada kremu- wchłanianie! Owszem, jest idealny do stosowania na noc, i właściwie ja go używam tylko w tym celu, gdyż na dzień się nie nadaje... Zostawia wyczuwalny film, który może przeszkadzać. Gdy dłonie spocą się odrobinę, powłoczka kremu rozpuści się, pozostawiając niemiłe wrażenie brudnych rąk... Jednak trzeba mu przyznać- bardzo dobrze nawilża, wyrównuje koloryt (!), dłonie są bardziej miękkie. Czyli krem wywiązuje się ze swojego zadania.
Aha, co do opakowania. Po około miesiącu używania pękło mi blisko otworku do wydobywania kremu, jednak wychodzę z założenia, że to ja zawiniłam, bo nie zakręcałam go ostrożnie.

Podsumowując, jestem zadowolona. Gdyby Kolastyna zrobiła coś z tą konsystencją i opakowaniem, byłby to mój KWC!

Ok:)

Krem jest tani a ma bardzo dużą pojemność az 135ml:) Ładnie pachnie, z tubki wycisnac mozna tyle kremu ile sie chce, nie wylewa sie:) Dobrze sie rozporowadza i nawet dobrze wchłania jednak trzeba go wsmarowac do konca bo inaczej zostawia taki troche dziwny film na wewnętrznej części dłoni. Nawilża paznokcie i świetnie wygładza dłonie:D Dłonie są gładziutkie i pachnące:) Polecam!

Używam tego produktu od:kilkunastu dni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego