L'biotica, Zmiękczające plastry na pięty

L'biotica, Zmiękczające plastry na pięty

Intensywna terpaia opracowana, aby nawilżyć, ukoić i zregenerować popękaną i zrogowaciałą skórę pięt w 8 godzin.

Regularnie stosowane plastry niwelują szorstkość skóry pięt, zmniejszają tendencję do rogowacenia i pękania naskórka, w łatwy i skuteczny sposób przynoszą stopom ulgę.

Formuła z wysoką zawartością mocznika, wykazuje działanie silnie nawilżające, pozostawiając skórę pięt gładką, miękką i elastyczną. Dodatkowo, produkt został wzbogacony o olej makadamia i masło Shea, które zmiękczają twardy, zrogowaciały naskórek. Witamina E wspomaga odnowę komórek skóry i tworzy warstwę chroniącą przed uszkodzeniami. Dzięki obecności mentolu i olejku z drzewa herbacianego plastry przywracają stopom uczucie świeżości i komfortu już od pierwszych chwil stosowania.

Produkt przeznaczony dla:
- kobiet i mężczyzn z problemem przesuszonej skóry stóp, a także chorych na cukrzycę, niedoczynność tarczycy, łuszczycę, przy niedoborach witamin i żelaza, gdzie przesuszenie skóry pięt występuje szczególnie często
- dla osób starszych – wyjątkowa łatwość aplikacji, brak konieczności intensywnego wmasowywania czy ścierania
- przy braku systematyczności w stosowaniu kremów do stóp
- w okresie letnim – przy odkrytym obuwiu, chodzeniu boso, braku nawilżania stóp.

Dla utrzymania efektu miękkich i gładkich pięt zabieg należy powtarzać 2-3 razy w tygodniu.

odwodniona, popękana, sucha
nawilżające, wygładzające, na popękaną skórę, regenerujące
maska do stóp
oil – free / nietłusta, zapachowa
jednorazowego użytku
bogate

Są ok

Wygodne plastry na pięty. Przykleiłam je na całą noc (na stopy założyłam skarpetki po przyklejeniu plastrów) i jakieś delikatne efekty są widoczne. Pięty delikatnie się wygładziły i przede wszystkim są bardziej miękkie w dotyku. Spodziewałam się lepszego efektu, ale nie jest źle.

Ulubione plastry

Zakupiłam te plastry z uwagi na to, że nie lubię za bardzo skarpetek złuszczających.
Te plastry to sama wygoda. Bardzo szczelnie są zapakowane. W opakowaniu znajdują się 2 plastry czyli na jeden zabieg.
Plastry nakłada się na 8 godzin, czyli najlepiej na noc. Plastry mają lekki mentolowy zapach.
Po wstaniu rano, pięty są świetnie nawilżone, a to za sprawą dużej zawartości mocznika. Pięty również są zmiękczone i nie ma śladu po zrogowaceniach. Jak dla mnie to jest bomba.

Plastry na pięty L'biotica

Plastry dobrze zapakowane.
Nakładanie nie sprawia kłopotu, najlepiej zrobić to na noc
Jednak dobrze po ich naklejeniu założyć skarpetki
Po ściągnięciu plastrów, skóra na piętach odświeżona wygładzona i bardziej nawilżona, miękka, bez zrogowaceń, odżywiona .
Jak dla mnie efekt pozytywny
jednak pragnę zaznaczyć że nigdy nie miałam jakiś większych problemów z rogowaceniem skóry na piętach.

Nie działają

Użyłam raz. Plastry się odczepiały, nie chciały się trzymać, były słabo nasączone, wyglądały jak zwykłe plastry, nie dały rady moim twardym piętom, nie odczułam żadnych efektów. Więcej nie użyję, szkoda pieniędzy.

średnie

Nawet nie wiem jak ocenić ten produkt. Bo działanie okazało się takie nijakie/zwyczajne. Po ściągnieciu plastrów, skóra na piętach faktycznie była bardziej nawilżona, miękka, bez zrogowaceń i bardzo przyjemna w dotyku. Ale ten efekt nie trwał zbyt długo. Może ze dwie godziny, potem skóra na piętach zaczęła powracać do dawnego wyglądu. Mogę jedynie powiedzieć, że została lekko odżywiona i tyle.
Ale może trzeba po porostu zrobić serię tych zabiegów by zobaczyć efekt, ja użyłam tego tylko raz.

Gadżet

Plastry są miłym gadżetem. Nie robią wiele. Po odklejeniu pięty są miękkie i gładkie na chwilę, tak samo jak po każdym porządnym kremie z mocznikiem. Plastry nie chcą się trzymać (nasiąkają preparatem pielęgnacyjnym) i faktycznie konieczne są skarpetki. Całość grzeje niemiłosiernie. Niewygodne, w perspektywie regularnego używania kosztowne, efekty mierne.

Wypadły średnio

Plastry zastosowałam po lecie, gdy skóra pięt była mocno wysuszona. Nałożyłam je na pięty, na to bawełniane skarpetki (bez nich plastry się odklejają) i poszłam spać. Rano odkleiłam plaster. Skóra pięt była bardziej miękka, mniej szorstka, ale liczyłam na więcej.

Wspomagająca pielęgnacja stóp

Plastry potraktowałam, jako pomoc w utrzymaniu efektów po masce złuszczającej do stóp, którą bardzo lubię. I sprawdziły się dobrze. Trzeba jednak koniecznie pamiętać o nałożeniu bawełnianych skarpetek, bez tego plastry nie utrzymają się na stopach przez noc i odpadną.

Wykorzystała: kilka próbek

Konkretne plastry!

Plastry sprawdzą się przy wszystkich problemach związanych z pogrubioną skórą w okolicach pięt. Jeśli potrzebujesz natychmiastowego wygładzenia, zmiękczenia pięt przed ważnym wydarzeniem, gdy musisz być elegancka za parę dni, ale do tego potrzebne Ci gładkie, nie-zrogowaciałe pięty, to te plastry są da Ciebie. Zaledwie w trzy dni pomogą zwalczyć twardą, odrobinę zapomnianą okolicę pięt. Będziesz zadowolona jak ja! :)

Moje były suche a klej nie trzymal plastra

Po zdjęciu nie czuje w ogóle roznicy... Plastry były suche, mimo że były szczelnie zapakowane w odpowiednie folie. Po przyklejeniu do wysuszonej pięty w ogóle się nie trzymały - musiałam założyć ciasną skarpetke i dalej plastry zjezdzaly przy chodzeniu. Finalnie nie widzę w ogóle różnicy.

świetne dla biegaczy i osób mających odciski :D

po plastry sięgnęłam z powódu mega odcisków i dość niezdrowo wyglądającej i zaniedbanej skóry stóp. bardzo mi pomogły, aplikacja jest prosta - nie trzeba trzymać ich długo na nogach. efekt jest bardzo dobry, skóra jest miękka i delikatna. polecam :) cena też ok :)