Philips, Lokówka Satin Curl Aqua HP4640/01

Philips, Lokówka Satin Curl Aqua HP4640/01

Lokówka do włosów z wbudowaną funkcją nawilżania, okrągłą szczotką, szczotką nadającą kształt i dwoma ustawieniami nagrzewania.
Satin Aqua ma zintegrowaną funkcję nawilżania umożliwiającą delikatne prostowanie. Kolorowa kropka informuje, kiedy Satin Aqua ma idealną temperaturę. Jej smukła budowa czyni ją lekką, a przez to wygodną i łatwą w użyciu.

Akcesoria : Mała chowana włosiana szczotka
-Ustawienia temperatury/prędkości : 1
-Zbiornik na wodę w chłodnej końcówce
-Wskaźnik sygnalizujący gotowość do pracy
-Obrotowe (360) połączenie przewodu sieciowego
-Kolor Morski

lokówki

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

moja pierwsza lokowka

Nie recenzowalabym tej lokowki, gdyby nie to, ze ja ostatnio widzialam w sklepie. Moja ma chyba 8 lat. Nie bede pisac, co o niej sadzilam na poczatku, poniewaz wiadomo, ze wtedy bylam zachwycona i dobrze krecila wlosy. Zawsze sie dlugo rozgrzewala, dzisiejsze prostownice i lokowki potrzebuja zaledwie 30 sekund, ta okolo 15 minut. Nie ma regulacji temperatury, nie wiemy ile ma stopni w momencie krecenia wlosow. Na plus zaliczam, ze nie pali wlosow. Niestety dosyc szybko popsula mi sie lampka, ktora poczatkowo palila sie, gdy lokowka byla gotowa do uzytku. Nie uzywalam jej ostatnio, ale nadal dziala i gdzies lezy w szufladzie.
Nie wiem czy polecam, bo teraz jest mnostwo lepszych, ale ta na pewno pobija inne cena.

Ilość zużytych opakowań: ciagle 1 i dziala, z reszta to moja jedyna lokowka, bo juz nie krece wlosow

Nienajlepsza

To była moja pierwsza lokówka. Była... bo te włosy które mi wyrwała to już by nie zliczył. Mam włosy średniej długości, do łopatek mniej więcej, więc nie tak łatwo je zakręcić. Niekiedy włosy się potrafiły tak wkręcić w tą szczotkę że miałam ochotę wziąźć nożyczki i obciąć te wlosy razem z tą lokówką :/ tragedia. Nie polecam nikomu

Świetna!

To pierwsza lokówka,która nie pali moich włosów i której używanie jest przyjemnością.Jest bardzo prosta w obsłudze.Szybko się nagrzewa i bardzo szybko robi loki nawet na grubych,ciężkich włosach :) Posiada zbiorniczek na wodę i za pomocą pary można te loki utrwalić :)
Jakość produktu na na tego prodycenta przystało bardzo dobra.To jeden z tańszych modeli lokówek tej firmy,a bardzo dobry.Polecam,bo nadal jest w sprzedaży.

Używam tego produktu od:4 lat