Yves Rocher, SPA Energie Végétale Mleczko do ciała intensywnie nawilżające Hydra non stop 24h

Intensywnie nawilżające mleczko do ciała o płynnej, świeżej i lekkiej konsystencji. Zawiera wodę ze Spa o właściwościach demineralizujących, ujędrniająco - tonizujący żeń-szeń oraz składniki intensywnie nawilżające.

mieszane uczucia

hmmmm, dziwadło.....

konsystencja wodnista, co mi raczej nie odpowiada, z drugiej jednak strony nawilżenie na poziomie.
Raczej do tłustej i normalnej skóry, dle suchej jest zdecydowanie za mało odżywczy.

zapach na początku wydawal mi się śmierdzący, ale polubiłam:)jest dziwny więc trzeba się przyzwyczić;D

ostrzegam tylko przed nakładaniem na podrażnioną skórę, u mnie zaoowocowało pokrzywką i bąblami (po depilacji nóg)

uważam że cena jest zbyt wysoka, cena adekwatna do jakości to ok.15 złotych.

Używam tego produktu od:dwa tygodnie
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Dostałam w prezencie, byłam zaskoczona konsystencją - lekka, szybko się wchłania, nie zostawia grudek. Ma dosyć intensywny zapach, imbir? Nawilża bardzo dobrze, nawet po 2 dniach ciało było nawilżone. Już mi się skończył, ale na pewno zakupię ponownie.

Używam tego produktu od: stycznia

dobre

To chyba jedyny kosmetyk do ciała o tak wodnistej konsystencji, który toleruję :) Bardzo ładnie (ale intensywnie) pachnie, szybko się wchłania (idealny rano!), nawlilża, wygładza skórę. Dość szybko się niestety kończy. Ale polecam niecierpliwym :)
Używam go na zmianę z bardziej treściwymi kosmetykami, nie wiem jak sam by sobie radził z bardzo suchą skórą.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie, na zmianę z innymi

Jak makijażem powiększyć usta

bez rewelacji

pachnie dość delikatnie i przyjemnie, trochę męsko ale lubię takie zapachy, ładnie się wchłania, skóra jest po nim gładka, nie mniej nie na długo. do tego jego normalna cena jest myślę zbyt wysoka, choć może rekompensowana dość dużą wydajnością. mimo ogólnego zadowolenia, nie ma w tym produkcie nic co by mnie skłoniło do zakupu kolejnego opakowania.Używam tego produktu od:-

mocno alkoholowe

Mleczko faktycznie bardzo dobrze nawilża. Jest bardzo lekkie, nie pozostawia żadnego filmu na skórze. Posiada specyficzny zapach. Mnie on odpowiada. Ogólnie byłam z niego zadowolona, dopóki nie zauważyłam, że jednym z jego podstawowych składników jest alkohol. Wydaje mi się, że to składnik co najmniej nie na miejscu w przypadku preparatu nawilżającego. Rozumiem, że intensyfikuje działanie składników aktywnych, ale na dłuższą metę osłabia skórę. Ostateczny bilans jest zatem niekorzystny. Dlatego już nie kupię więcej tego mleczka.

Używam tego produktu od: już nie używam

przewydajny :) przeprzyjemny:)

mleczko jest rewelacyjnie
- swietnie nawilza i rzeczywiscie jest to odczuwalne przez caly dzien !
- delikatny subtelny zapach
- bardzo plynna konsystencja przez co jest ogromnie wydajne !! i dobrze sie rozprowadza
- super do suchej skory :) takiej jak moja :)
- promocyjna cena 14,90 byla bardzo zachecajaca :)

mleczko warte grzechu :)

Używam tego produktu od:1,5 tygodnia
Ilość zużytych opakowań:0.5

Bardzo dobre

-Mleczko ma lekką konsystencję, szybko się wchłania, nie zostawia lepkiej warstwy na ciele
-bardzo dobrze nawilża, a miałam problem z łuszczącą się skórą
-ma przyjemny zapach, który bardzo długo utrzymuje się na skórze.
- zauważyłam również delikatne działanie ujędrniające
Minusem jest tylko cena, ale można skorzystać z promocji.

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Swietnie nawilza

Jestem wierna temu mleczku od dluzszego czasu:) Moja skore nawilza idealnie. Uwielbiam jego konsystencje, poniewaz jest taka dosyc wodnista przez co swietnie je rozprowadza na skorze. I jest to chyba jedno z niewielu mleczek ktore nie zapychalo mi skory i nie wyskakiwaly mi po nim krostki na dekolcie:) A i zapach jest calkiem przyjemny;)

Używam tego produktu od: trudno powiedziec:P
Ilość zużytych opakowań: kilka

Bardzo lekkie i dobrze nawilża

Fajny produkt YR. Kupiłam go jak tylko się pojawił na naszym rynku. Przede wszystkim jest leciutki, lejący ale dlatego idealny po porannym prysznicu :) Zapach morsko - ozonowo - kwiatowy, na początku wydawał mi się lekko męski ale go polubiłam. To mleczko bardzo dobrze nawilża, szybciutko się wchłania, nie podrażnia. Myślę, że będę do niego wracać.

Używam tego produktu od: zużyłam całe opakowanie jakiś czas temu.
Ilość zużytych opakowań: jedno.

fajniutki :)

Kupiłam to mleczko w promocji za 14,90zł i nie żałuję zakupu.:D Mleczko jest bardzo leciutkie i delikatne, ma taką wodnistą, lejącą się konsystencję, dzięki czemu jest diabelnie wydajne.;) Pachnie interesująco...na początku zapach średnio mi przypadł do gustu, ale z czasem przekonałam się do niego, jest nawet przyjemny.;) Mleczko świetnie się wchłania, wręcz natychmiastowo i przynosi ogromną ulgę przesuszonej skórze. Nawilża ja wiele godzin. Czy ujędrnia...? Skóra jest przyjenie gładka i lekko napięta. Uważam, że jest to bardzo dobry produkt, polecam.;) Skóra jest naprawdę zrelaksowana i przyjemnie odświeżona. Używanie tego mleczka to sama przyjemność, ale KWC mu jednak nie dam. Może kiedyś....;) Co ważne mleczko jest bardzo lekkie i nie zapycha porów skóry, co jest ważne zwłaszcza dla osób, które tak jak ja od kilku lat walczą w uciążliwym trądzikiem, również na dekolcie i plecach. Dzięki temu objawy się nie nasilają, a nawet lekko łagodnieją. Polecam.
Używam tego produktu od: prawie 2 tygodni