Bourjois, Sucre Scintillant (słodki puder do ust)

Bourjois, Sucre Scintillant (słodki puder do ust)

Słodki puder do ust. Perłowy, świetlisty makijaż. Puder sypki, bardzo łatwy w aplikacji. Nakłada się go w niewielkich ilościach opuszkiem palca na środek ust na błyszczyk lub pomadkę.

Cena: 29 zł/3 g( 0.11 OZ)

produkt randkowy

Kupiłam pod wpływem impulsu, ale oprócz skojarzenia z randką nie widzę w nim żadnych rewelacji. Jest słodki, więc przy całuskach wrażenia pewnie ciekawsze niż po szmince czy błyszczyku ;) Wizualnie praktycznie niewidoczny. Bez większych ochów i achów.

Używam tego produktu od:jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań:nie mam okazji zużyć :(

gadżecik :)

Kupiłam ten puder pod wpływem chwili. To niesamowicie śmieszny kosmetyk. Bo co innego powiedzieć o produkcie który zostaje zjedzony/zlizany z ust zanim jeszcze dobrze się go nałoży? Jest cudownie słodki. Nałożony na lub pod błyszczyk ładnie i delikatnie błyszczy się i nadaje naturalny, jasny kolor. Przyjemne opakowanie (solidnie zakręcane, nic się nie wysypie) i konsystencja.

Używam tego produktu od:2 lata

Świetny... i słodki ;)

Niesamowity dodatek do błyszczyka lub szminki :) Najlepiej wygląda na bezbarwnym błyszczyku (używam go wtedy do 3D Cocktail Bourjois) lub bladoróżowym - tu z kolei polecam połączenie z Silk Gloss Tube Whispering Pink, Max Factora :) Puder nadaje ustom piękny złoty blask, ale przede wszystkim jego smak... słodki jak cukier :) Nie można się oprzeć, żeby go nie zlizać ;) Można pomyśleć, że to taki za bardzo wymyślny gadżet, ale spełnia swoje zadanie - zarówno pod względem estetycznym, wizualnym... czy smakowym :D Polecam !Używam tego produktu od: miesiąca