Giordani Gold Nail Satin (Satynowe lakiery do paznokci)

Giordani Gold Nail Satin (Satynowe lakiery do paznokci)

Głębokie kolory o satynowym połysku. Gwarantują perfekcyjny wygląd przez wiele dni dzięki specjalnej formule odpornej na uszkodzenia. Z ekstraktem jedwabiu. Producent oferuje 7 odcieni.

Cena: 29,90zł /10ml

kolor piękny, sam lakier - marny

Mam czerwień, kolor jest naprawdę wspaniały - głęboka, elegancka czerwień, taka akurat, nie za ciemna, nie za jasna.

Inne plusy:

+ świetny pędzelek, naprawdę jeden z lepszych (najlepszy?) jakich zdarzyło mi się używać. Przy pomocy tego pędzelka mogę paznokcie pomalować błyskawicznie, a mam niewprawną rękę.

+ konsystencja lakieru. Bardzo dobrze się rozprowadza po płytce, jest w sam raz - nie za rzadki, nie za gęsty. Nie rozlewa się na boki, nie ciągnie z opakowania. Jestem w połowie buteleczki, a lakier nie zmienił konsystencji.

+ bardzo ładny połysk, naprawdę paznokcie robią wrażenie (szczególnie wieczorem, w sztucznym świetle).

- źle się zmywa. Potrzebowałam 4 wacików, żeby usunąć lakier z paznokci, a normalnie zużywam max 2. Mimo dużych ilości zmywacza lakier pozostawia nieestetyczne zaróżowienie na płytce, a używam lakieru bazowego.

- największy minus: lakier jest nietrwały i strasznie długo schnie. Ostatnio malowałam paznokcie koło 19, położyłam standardowo dwie cienkie warstwy. Poszłam spać w okolicach 2 (czyli lakier miał na wyschnięcie ponad 6 godzin!), rano wstaję i: paznokcie całe w odgnieceniach, zmatowione. Postanowiłam poratować się utwardzaczem Eveline, który w takich sytuacjach przy innych lakierach jest niezawodny (schnie błyskawicznie, nabłyszcza, paznokcie wyglądają jak świeżo pomalowane). Normalnie stosując ten utwardzacz paznokcie w max 5 minut są całkowicie wyschnięte, odporne na odgniecenia czy inne uszczerbki. Z lakierem Giordani Gold po 30 minutach miałam na paznokciach miękką warstwę, w ogóle nie chciało zaschnąć. Dałam mu kolejne 20 minut, wszystko na nic - przy zapinaniu spodni paznokcie mi się nie tylko odgniotły, ale na materiale została mi połowa lakieru z jednego paznokcia (zeszło do gołej płytki!).

Zużyłam pół buteleczki - zawsze jak nim maluję paznokcie, zmywam je tego samego dnia wieczorem, bo albo już coś odprysnęło, albo zagniecenia nazbierane przez cały dzień są tak masakryczne, że wstyd się z takimi paznokciami pokazać.

Z powyższego powodu nie polecam tego lakieru, mimo poręczności pędzelka i pięknego koloru ten lakier nie zdaje egzaminu jeżeli chodzi o trwałość. Ja go na pewno więcej nie kupię.

Używam tego produktu od: chyba z rok
Ilość zużytych opakowań: pół buteleczki

sama nie wiem...

Miałam fioletowy odcień tego lakieru, z aplikacją nie było problemów, pędzelek jest porządny. Jednak to co działo się później bardzo mnie rozczarowało, lakier na moich paznokciach trzymał się około 2 dni (przy innych, tańszych lakierach kolor wytrzymywał około 4-5 dni). Po jakimś czasie, pomimo dobrego przechowywania kosmetyku z lakieru zrobiła się woda, nie wiem czym mogło być to spowodowane.

Używam tego produktu od: grudzień 2007

bardzo dobry lakier

Mam odcień Harmony. Lakier jest trwały, nie odpryskuje, utrzymuję się około 5-6 dni. Mój bardzo ładnie połyskuje, ma w sobie jakby takie mikrodrobinki odbijające światło. Dobrze się nakładają, mają duży pędzelek z długim trzymaniem, co ułatwia malowanie. Mysle, ze skuszę się jeszcze na tą głęboką czerwień.
Cena nie jest taka zła ;)

Ilość zużytych opakowań: mam jeszcze pierwsze

WŁOSY lokówka

Cyt! Iskierka zgasła :P

Jestem wielce zawiedziona...po raz kolejny na serii Giordani..
Od lakieru w tej cenie spodziewałam się czegoś zgoła lepszego. Owszem, nie mogę odmówić rewelacyjnego koloru i twrałości ale pozostałe aspekty pozostawiają wiele do życzenia.
Moim zdaniem lakier jest zdecydowanie za gęsty..Nie wiem, może miałam pecha, choć byłam posiadaczką czerwieni i fioletu więc wątpie by to partia była wadliwa. Dodatkowo lakier szybko postępuje w chorobliwym gęstnieniu we flakoniku dlatego po zuzyciu połowy jedyne co mi zostało to rozcieńczać go albo wyrzucić..nie jestem monotematyczna jeśli chodzi o odcienie lakieru stąd często zmieniam kolory i marki. Jedynym wyjściem na zużycie całej butelki jest korzystanie z niej cały czas, a na użytek odświętny kompletnie sie nie nadaje. Za drogi jak na wady i za dużo z nim babraniny. Nawet kolor nie odkupuje tych win. Nie rozgrzeszam, choć 3gwiazdki dam ;)

Mój ulubiony

Mam lakier w kolorze ciemnej czerwieni, kolor jest głęboki i elegancki o lustrzanym połysku. Lakier bardzo łatwo się nakłada, ma odpowiednią konsystencję,nie jest za gęsty ani zbyt wodnisty, wygodny uchwyt i pędzelek. Szybko schnie i dobrze się trzyma, zmywałam gary i przez 3 dni mi nie zszedł, a nie stosowałam żadnej bazy ani utrwalacza, dopiero na 4 dzień jak stracił połysk to pociągnęłam bezbarwną odżywką i przetrzymał następne 2 dni.W promocji ma atrakcyjną cenę ok.20zł.Ma fajne kolory.Dość dobrze się zmywa.Mam zamiar wypróbować inne odcienie,bo bardzo go polubiłam!

Używam tego produktu od:1 roku

super

Lakier ma dobrą konsystencję, nakłada się bezproblemowo, nie tworzy smug. Przepiękne kolory, które wytrzymują bez uszkodzeń do 5-6 dni. Najbardziej lubię w tym lakierze to, że pomimo wykonywania wielu prac domowych błyszczy na paznokciach przez kilka dni. Za to go uwielbiam.

doskonały-idealny

Jeśli chodzi o konsystencję, jest dobra, dobrze się rozprowadza, przy dwóch warstwach utrzymuje się przez 5-6 dni min. Co do kolorów mam różowych kilka odcieni i ogólnie są dobre, a nawet bardzo dobre, co prawda kosztują 19,90zł ale warto, bo nie wysychają tak szybko. polecam

Używam tego produktu od:momentu jak tylko go zobaczyłam!
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam

kolor i trwałość

Zachwycił mnie kolor w katalogu - najciemniejszy, jak świeża śliwka (Magnetic). W rzeczywistości kolor jest trochę ciemniejszy, ale i tak bardzo mi się podoba.
Pędzelek wygodny, konsystencja - fakt, trochę za gęsta, ale mimo wszystko nietrudno nim pomalować paznokcie. Szybko schnie i ładnie błyszczy. Plus efektowne opakowanie.

Czytając poprzednie recenzje tegoż lakieru, zaczęłam liczyć w myślach, jak długo mam go na paznokciach... Wyszło mi, że ponad tydzień! Dwie warstwy lakieru + utwardzacz Inglota = zabójczy blask i kolor przez tydzień. Jestem pod wrażeniem.

Zastanawiam się jeszcze nad czerwienią, ale zdaje się, że pozostałe odcienie są perłowe?

Używam tego produktu od: od tygodnia wyjątkowo intensywnie
Ilość zużytych opakowań: jedno; ale biorąc pod uwagę jego trwałość - szybko go nie zużyję...

bez szału

Plus za oryginalny kolor (posiadam CAPTIVATE - ciężko określić kolor - różny w zależności od oświetlenia, koralowy, coś między różem a pomarańczem) z drobnymi mieniącymi się w słońcu drobinkami. Minus za trwałość - mogłaby być lepsza. Rozprowadza się dobrze, szybko schnie.

Używam tego produktu od: 2 m-cy (paznokcie malowane dopiero 2 razy)
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-szego

O nie.

Skoro zgłosiłam ten lakier, to wypadałoby go ocenić. Ocena jest raczej negatywna, bo niestety, ale ten lakier to nieporozumienie. Nie miałam nigdy lakieru Oriflame, ale przyjaciółka-konsultantka zachwalała mi serię GG, więc się zdecydowałam. Błąd. Mam kolor fioletowy (eclipse), który rzeczywiście jest śliczny, ale tylko tyle. Lakier ma głupkowatą, gęstą konsystencę. Cos jak Astor Lycra Flex. Zdecydowanie nie w moim typie. Rozprowadza się beznadziejnie, nakłada się go niesamowicie gruba warstwa (cienszej się nie da, bo lakier za gęsty), która długo schnie. No i oczywiście jest nietrwały - odpryskuje bardzo szybko - po jednym dniu. Porażka, nie warto kupować. Daję ** tylko z powodu ładnego koloru i tego, że nie pozostawia smug. Używam tego produktu od: miesiąca